Gel lak tartiso

Gel lak tartiso

Tartiso je známá italská značka, gelové leštidla, která mají bohatou paletu. Oni jsou propuštěni v několika sbírkách, každý který má jiný účinek. Barva tohoto produktu je vždy různá sytost, zejména perlové kompozice a série "Kočičí oko".

Výhody:

  1. není tam žádný ostrý zápach;
  2. nezpůsobuje alergie;
  3. odstín je vždy různá hustota a sytost;
  4. rychle polymerizuje (ne déle než 2 minuty);
  5. nošení dlouho, bez skalylyas - více než dvacet dní. Neztrácí jas tónu, povrch není vymazán, špička nehtu se nezvrásňuje - a to navíc, že ​​budete neustále dělat něco s rukama;
  6. snadno aplikovatelné bez rozmetání.

Polštářek Tartiso gel je považován za univerzální a harmonicky kombinovaný se základnou a špičkami jiných značek, jako jsou Noel, Bluesky, Cuccio, CND nebo Nova.

Pro práci s ním budete potřebovat produkty související se zajištěním - základ a top od společnosti Tartiso. To vše je vysoce kvalitní prostředek, kterým bude vaše manikúra splňovat evropský standard kvality.

Vysoká hustota tohoto výrobku zajišťuje hladkost a sytost barev i při použití pouze jedné vrstvy. Hřebíková deska se získá rovnoměrně po celé délce, je vhodné aplikovat vzor na lak. Z celé palety barev je snadné vybrat odstín pro požadovaný efekt.

Důležité pro tento výrobek je také přítomnost vhodné láhve a kartáče - široké a měkké. Od prvního pokusu pokrýt celou nehtovou desku kompozicí je vhodné, a polymerace trvá až 2 minuty.

V jakékoli zemi světa se vyrábí gelový polštář Tartiso, tento výrobek vždy splňuje italské normy kvality. Značka Tartiso je dnes známou společností zabývající se výrobou gelových leštidel, gelů, s nimiž můžete simulovat nehty, laky na nehty a řadu různých souvisejících materiálů a nástrojů určených k pěstování nehtů a vytváření manikúry.

Tartiso je dnes známo ve všech evropských zemích a všude, kde by výrobky této značky mohly získat důvěru, stát se velmi populárními a žádanými. Zároveň to není vůbec drahý produkt, a proto je tak dostupný pro každého, kdo má rád manikúru doma, aniž by utrácel peníze na salonních mistrech.

Osud mnoha leštících gelů, které zasáhly ruský trh, byl zpočátku odsouzen k úspěchu a popularitě z prostého důvodu, že neviděli žádnou alternativu. Ale získat pozornost spotřebitele pro výrobky nehtového průmyslu je obtížné a dlouhodobé podnikání.

Pokud někdo ignoruje gelové laky Tartiso, pak je zcela neopodstatněný.

Koneckonců stačí, když si to vyzkoušíte v práci, protože všechny jeho zásluhy budou zřejmé a v budoucnu to prostě nebude možné odmítnout.

Je velmi důležité, aby italský výrobek měl příjemnou vůni, protože pro zdravý životní styl, který dnes dostává zvláštní pozornost, je chemický zápach, který může spotřebitele vyděsit, zejména pokud je náchylný k alergickým reakcím, nepřijatelný.

V vůni tohoto produktu budou zákazníci slyšet malé jehličnaté tóny a příjemnou vůni žvýkačky. Tento zápach v mnoha ohledech připomíná výrobky Kodi.

V paletě tohoto výrobku je tak velký výběr odstínů, že je zde prezentována pouze jedna červená barva ve dvaceti variantách. Pokud jde o kvalitu a paletu, nebude to znamenat žádnou drahou a světoznámou značku. To je jen s dostupností tohoto produktu, existují určité problémy - není snadné ho najít v obchodě a pomocí internetového obchodu ho mohou koupit pouze obyvatelé velkých ruských měst.

O paletě barev

To uspokojí každého, bez ohledu na to, jak vybíravý a rozmarný klient je. Volba potěší milovníky francouzského nehtového designu, perleťového měsíčku a milovníků třpytu. Gel leštění se vyznačují velkým výběrem transparentních produktů, stejně jako ten, který se vyznačuje hustou bohatou gama.

Pro tuto značku existuje spousta sérií, ale ne všechny jsou k dispozici pro Rusy. Hlavní sortiment barev zahrnuje laky obsahující třpyt a slídu, jsou zde také nahé tóny připomínající laky s práškem.

Pearl odstíny vstoupil do sbírky, který byl nazýván “Pearl”.

Neméně zajímavá byla kolekce, která kombinuje různé odstíny, které se nazývaly "Las Vegas". To se liší v tom, že všechny jeho barvy jsou schopny změnit tón v závislosti na tom, jaký druh osvětlení jsou v.

Pokud jste v místnosti, kde jste měli manikúru jednoho tónu, pak venku budete mít zcela jiný odstín gelu na nehty. Fanoušci výrobců chromových odstínů připravili sbírku, která se nazývá "Royal Secret".

Značka nezaostává za módními trendy, nikdy se nebaví neustálým přidáváním více a více nových odstínů do palety.

V následujícím videu se dozvíte více o možnostech designu Tartiso gel na nehty.

Podobnosti a rozdíly s Bluesky

Je jasné, že kolik lidí, tolik názorů - v tomto případě může mít každý své preference. Ale stále existují některé základní parametry, podle kterých lze posuzovat konkrétní produkt.

V tomto případě, když hovoříme o tom, jak dlouho bude nástroj trvat na nehtech, je vůdce poměrně obtížné identifikovat - oba produkty budou schopny ozdobit nehty déle než tři týdny. A delší gelový lesk na nehty a nestojí za to - už nebude vypadat esteticky z jednoduchého důvodu, že nehty rostou, a proto manikúra v každém případě vyžaduje aktualizaci.

Pokud porovnáme Bluesky a Tartiso v cenové kategorii - opět, rovnost, protože oba produkty jsou zhruba stejné.

Tartiso ale může poradit nováčkům, kteří se ponořili do e-mailového průmyslu, protože jeho soupeř je o něco těžší používat - některé dovednosti a přesnost tam budou potřeba.

Více problémů bude v druhém případě as odstraněním finančních prostředků - zde také musíte pochopit, jak to udělat krok za krokem, aby nedošlo k poškození nehtové desky.

Paleta barev je hlavní věc, která určuje úspěch vyrobeného výrobku. To je dobře známo výrobci obou společností, takže volba je obrovská pro každého z nich. Přestože stále existují uživatelé, kteří ve svých recenzích považují odstíny Tartiso za sytější a jasnější.

Náklady na gelové laky Tartiso odkazuje na výrobky, které mají průměrnou cenovou kategorii - pro láhev 10 ml bude muset zaplatit asi 300 rublů.

Přehled populárních vládců

"Tartiso Classic"

Jedná se o klasickou kolekci, která obsahuje všechny základní odstíny. Gamma odstínů je schopna vyhovět všem preferencím, produkty nemají dráždivý chemický zápach, alergická reakce je vyloučena, barva gelových laků potěší svým bohatstvím.

"Tartiso Cat Eyes" ("Kočičí oko")

Zde je celý "trik" v blikání a modulaci oslnění. Měsíček vizuálně se jeví jako objemný. Tento výrobek je schopen měnit směr oslnění v závislosti na magnetickém vlivu. V lahvi je 10 ml kompozice, která se vyznačuje rychlým vysycháním v lampě, okamžitou fixací a polymerací. Aplikace kompozice je velmi pohodlná a jednoduchá - bohatá kompozice bude rovnoměrně padat na problematickou nehtovou destičku.

"Tartiso Pearl"

Hustá textura tohoto polštáře neumožňuje jeho rozprostření, což vytváří výborné podmínky pro aplikaci obrazu a v tomto případě se plášť získá dokonale bezchybně. Nejlepší možností kreslení pro příjem hustého a stejného odstínu budou dvě vrstvy.Tato možnost gelových laků Tartiso je považována za nejoblíbenější mezi spotřebiteli.

"Tartiso Opal"

Tento výrobek patří do řady očních koček.. Odstíny s různou hustotou a sytostí vypadají skvěle, když se aplikují na nehtovou desku ve dvou vrstvách. Substrát v tomto případě není potřeba. Konzistence tohoto výrobku má průměrnou tloušťku, má jemný zápach. Nádherná kvalita výrobku neobsahuje mikrometr, vypadá skvěle ve formě světel a stín hlavní vrstvy tím netrpí.

"Tartiso Rendezvous"

Promyšlená hustota produktu neumožňuje jeho šíření. Kompozice se aplikuje ve dvou vrstvách, polymerace v zařízení LED trvá půl minuty a dvě v UV lampě. V této kolekci je 60 odstínů - vyberte si jeden a vydrží po celou dobu stanovenou výrobcem, aniž by došlo ke znečištění a bez klování.

"Kouzlo"

Novinka, která nahradila super gel polský z Luxio "Gel Play Glitz" - tento nástroj měl vše najednou rád, ale pro mnohé se ukázalo, že je to nepřekonatelná cenová bariéra. S příchodem jeho protějšku od Tartiso, to stalo se známé jen jako rozpočet “Gel hrát Glitz”, a toto je doloženo četnými recenzemi manikérů.

Jedná se o nejneobvyklejší kolekci gelových laků od firmy Tartiso.

Mohou být použity s podkladem i bez podkladu, v každém případě se ve světle budou hrát chameleonové odstíny, které vytvoří velmi zajímavý efekt.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky