Slingokurtka z Echidny

Slingokurtka z Echidny

Vlastnosti

Slingokurtka je nádherný model, který spojuje jak matku, tak její dítě do jednoho celku. Model má speciální střih, díky kterému se dítě jeví jako v sáčku, jako klokan. Dítě je v těsném kontaktu s tělem matky a on se nebojí zimy ulice.

Mnoho dětí nemá rád šaty. Chcete-li vybavit dítě na procházku, budete muset poslouchat spoustu výkřiky a křivdy. Slingokurtka se s tímto problémem snadno vyrovná. Není třeba zabalit dítě, protože je ohříváno teplem matky. Teplota, která udržuje bundu: -25.

Na vnější straně výrobku se používá tkanina. Proto se dítě nebojí srážek. Thermofinn, holofiber atd. Se používají jako izolátory.

Výrobce bere v úvahu všechny body. Krk je vybaven odnímatelným zipem, který zajišťuje maximální pohodlí pro oba účastníky chůze.

Vložka, do které je dítě umístěno, se snadno rozepne. Proto, když není třeba nosit dítě v závěsu, matka jednoduše odstraní tento prvek oblečení, který se již stal zbytečným.

Přehled modelů

Demi-season

Modely určené pro podzim a jaro jsou vyrobeny z lehké pláštěnky. Látka dokonale odpuzuje vlhkost, poskytuje pohodlný pobyt v oblečení matky a jejího dítěte. Teplota vzduchu, který zaměřuje výrobce, od 0 do +15. Rozepnutí štíhlé, máma promění produkt na větrovku.

Fleece

Fleece - materiál je měkký, velmi příjemný k tělu. Fleece slingokurtki lze nosit pod dno teplého oblečení v chladném období.

V mimosezónním období, kdy se počasí potěší teplými dny, je tento typ oblečení obzvláště vhodný. Fleece model je také vhodný pro chladný letní večer.

Hlavním účelem modelu je poskytnout teplo a pohodlí. Neudrží dítě. Jsou zapotřebí speciální úpravy: batoh, šátek na šátek.

Zimní slingokurtki

Jsou prezentovány zahřátými modely odolávajícími spíše nízkým teplotám vzduchu. Patří mezi ně Gerd, Selene, Montreal.

Gerda

Bundu Gerd od firmy Echidna může používat žena z prvních dnů těhotenství. Dokonale zapadá do rostoucího bříška budoucí matky a potom se dítě narodilo, protože přes lichoběžníkovou vložku jsou položeny speciální linie. Díky tomu je vložka natažena jako harmonika.

 • Kapuce je vyrobena jako helma a zapíná se suchým zipem. Je to samostatný detail. Má pohodlný zorník, který chrání před sněhem.
 • Bunda Gerd je produkt s optimální délkou pokrývající boky.
 • Rukávy modelu jsou zakončeny stylovými pletenými manžetami, které poskytují pohodlný střih a ochranu před chladem.

Montreal

Model Montreal je skutečný nález nejen pro těhotnou ženu, ale i pro kojící matku. Kromě obvyklých vložek tvořících sáček pro dítě je bunda vybavena speciálními kapsami v oblasti hrudníku se zipem. V případě potřeby může matka vždy uspokojit hlad po svém dítěti.

 • Rukávy mají manžety, které umožňují, aby jejich délka optimální.
 • Tlačítka na krku šoupátka jsou pokryta placket. Nebudou dítěti nepříjemné, pokud se náhle dotknou této oblasti.
 • Hlava spícího dítěte může být vždy položena na teplý svetr na matčině hrudi, a ne na chladnou látku samotného saka.

Selena

Model lze nosit při teplotě vzduchu -20 ° C. K dispozici je také vyměnitelná vložka, kde se dítě vejde. Bez vložky je krásná a stylová bunda.

 • Ozdobné stehy jsou položeny napříč rukávy a vytvářejí určitý druh „foukání“.
 • Kukla má zásuvky a upevňovací prvek, který zajišťuje bezpečnost tepla.
 • Model je vybaven praktickými kapsami pro mámin ruce. Díky nim můžete dítě na hlavě a krmení mazlit.
 • Límec odnímatelné části je dostatečně těsný. Dobře drží hlavu spícího miminka. Pokud je to nutné, může být vždy ohnuté.
 • Thermofinn byl použit jako izolace.

Recenze

Slingokurtki z Echidna teplé, pohodlné a lehké. Tyto tři parametry, které je charakterizují, jsou označeny zákazníky. Přiměřenost designu, jeho transformace a multifunkčnosti se nemůže do sebe zamilovat.

 • Barvy výrobků jsou nejrozmanitější - od diskrétní až po světlé a barevné.
 • Téměř každá matka si může vybrat model, který odpovídá jejímu vnitřnímu stavu.
 • Oblečení z Echidny se vyznačuje vysokou kvalitou a dostupnými cenami.

Mezi nevýhody vyniká nedostatek izolace v kapsách.

Stylové obrázky

 • Styl slingokurtki je ideální pro vytvoření neformálního sportovního vzhledu. V zimě jsou pro jeho stavbu vhodné džíny a tenisky. Ploché boty jsou pohodlné, protože nesení dítěte v závěsu znamená určité zatížení těla matky.
 • Vysoké podpatky mohou způsobit určité potíže v pohybu, ale pokud je hmotnost dítěte stále příliš malá, pak si mladá matka může dovolit růžový model, který vypadá skvěle s krátkými vysokými podpatky.
 • Pokud žena preferuje boty s podpatky, pak platforma bude ideální volbou pro chlad. Tyto boty vypadají skvěle s džíny. Navíc jsou pohodlné. Noste navy rolák, šedé boty a modré džíny pro moderní a snadný vzhled.
 • Slingokurtka se sukní - ženský tandem. Sukně by měla být dlouhá. To dává tajemství. S krátkou sukní bude obraz každodenní a každodenní.
 • I přes neobvyklý model, žena není těžké vypadat stylově a krásně, když jde ven na procházku s dítětem. Někdy dost jasné klobouky a rukavice.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky