Pánská kožená bunda Bomber

Pánská kožená bunda Bomber

Muži zřídka sledují módní trendy. Pro ně je hlavní věc, že ​​oblečení je praktické, pohodlné a univerzální a zbytek není tak důležitý. Ale už dávno jsme se dozvěděli, že je obvyklé setkávat se s lidmi jejich oblečením, a to i muži pravidelně přemýšlejí o tom, jak vypadají.

V souvislosti s nástupem chladného období se módní návrháři rozhodli nabídnout mužům věc, která plně uspokojí jejich potřeby z hlediska praktičnosti, ale zároveň zdůraznila stav a styl - koženou bundu - bundu bombardéru. Proč kůže?

Vlastnosti a výhody materiálu

  • Hlavní výhodou věcí z pravé kůže je to, že jsou odolnější a vypadají mnohem lépe než ty z umělých materiálů.
  • Dobrá kůže, díky speciálním impregnacím, je vždy vodoodpudivá, což je jasným znamením, že věc z ní se zahřeje i v mimosezóně, která je nestabilní v počasí.
  • Vysoce kvalitní kůže má příjemnou jemnou texturu a jak říká "je to krásně stárnutí."
  • A co se týče ceny, není to vždy příliš těžké, i když pro opravdu dobrý materiál musíte zaplatit spoustu peněz.

Nezapomeňte, že kvalitní kůže vyžaduje vždy zvláštní péči. Nesmí být skladován v polyethylenu, jinak začne schnout a ztrácí svůj vzhled. Kromě toho by měl být pravidelně ošetřován speciálními vodoodpudivými látkami. Je lepší zavěsit koženou bundu na závěs, který se ideálně hodí pro výrobek ve tvaru a velikosti, jinak se začne natahovat. Když se objeví mikrotrhliny, kůže může být „reanimována“ léčbou speciálními prostředky.

Módní trendy

V této sezoně se designéři rozhodli dát pánským bundám z pravé kůže charakteristické rysy klasické bundy bombardéru. Absence límce, gumových vložek na manžetách, krku a placket, stejně jako zkrácená délka - to je to, co odlišuje mega modely pánské kožené bundy, které jsou populární dnes. Ale návrháři se rozhodli odtrhnout od klasické černé barvy a v této sezóně se doporučuje, aby si vybrali smaragdové a zářivě modré bundy. A pro ty, kteří si klasickou bundu bombardují příliš jednoduše, návrháři vytvořili vylepšené modely kožených bund.

S koženými rukávy

Tato bunda je ideální pro muže, kteří milují kombinovat pohodlí s krásou vzhledu. Mnoho lidí ví, že klasická bombardovací bunda je šitá z nylonu, ale kromě kožených rukávů bude tato bunda hrát zcela novým způsobem. Bude dokonale zapadnout do ležérního vzhledu a bude přínosným doplňkem k neformálním looky.

Pilotní bundy

Tyto bundy se liší od ostatních dvou vlastností - kožešinový límec a zkrácený volný střih. Díky límci, který může být jednovrstvý i dvouřadový, se tato bunda dokonale hodí k teplejším prvkům skříně. Prostorné kapsy kapsy jsou obvykle umístěny na úrovni rukou, což dělá bundu pohodlnější. Hood takové modely obvykle nejsou doplňovány.

S kapucí

Tuto bundu lze nazvat univerzální, i když harmonicky vypadá pouze na mladých lidech. Kapota se v tomto případě stává nejen stylovou součástí obrazu, ale také velmi funkčním prvkem. To může být bezpečně používán jako čelenka, pokud je náhle zima.

Buffalo kůže

Buffalo kožené bundy mají poměrně hrubou texturu, která dokonale podtrhuje brutalitu mužského obrazu. Mnohé vrásky a vrásky na povrchu výrobku způsobují mírnou nedbalost, a to je tento efekt, který je nyní nejmódnější. Zvláštní pozornost je také sledována trvanlivostí materiálu, protože bundy z buvolí kůže slouží po celá desetiletí.

Jak si vybrat

Při výběru kožené bundy je třeba věnovat zvláštní pozornost kvalitě materiálu:

  1. Kůže, pokud je přirozená, by měla být měkká a hladká na úsecích.
  2. Bez ošetření, pravé kůže změní barvu, když se navlhčí.
  3. V oblasti loktů, kapes a podpaží by měla být kůže těsná.
  4. Drsnost a poškrábání na vysoce kvalitní kůži neztratí.

A nezapomeňte na kvalitu malby a švů. Barva bundy by měla být stejnoměrná a linie by měly být rovné a ne hrubé.

Co na sebe

Kožená bunda - bunda bombardéru dokonale s téměř jakýmkoliv prvkem šatníku. V neformálním vzhledu může být kombinován s klasickými džíny, roláky a svetry a pro více obchodní vzhled si vyberte klasické kalhoty a košili.

Stylové obrázky

Zvláštní pozornost je třeba věnovat botám a doplňkům. Je dobré, pokud je to také kůže, ale pokud doplníte obraz tenisky nebo tenisky, nebude to o nic méně dobré. Doplněk ve formě koženého opasku, kufříku nebo koženého pouzdra bude dokonalým zakončením každého vzhledu s koženou bundou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky