Přívěsek s názvem

Přívěsek s názvem

Historie vzhledu

Závěs je jedním z nejstarších typů příslušenství. Historie jeho původu je spojena se starodávným zvykem, podle kterého bylo nutné svázat okraje košile šňůrkou.

Lidé vznešeného původu zdobili konce takové krajky zlatým nebo stříbrným medailonem, později ji začali používat jako samostatnou ozdobu.

Navíc, dříve to bylo věřil, že přívěsky přitahují štěstí a pomáhají chránit jeho majitele před zlými silami.

Ve starověkém Rusku, když se narodilo dítě, mu rodiče dali přívěsek-kouzlo, které ho chránilo před neúspěchy a nemocemi.

Vlastnosti

A nyní mnozí věří, že přívěsek s názvem má magické vlastnosti: dává svému majiteli energii, která je vlastní jeho jménu. Přívěsky s názvem umožňují vyčnívat z davu, což činí jeho majitele jedinečným svým vlastním způsobem.

Kromě toho se věří, že pokud znáte jméno svého partnera, bude pro vás snazší umístit ho k sobě. Tento přívěsek dokonale přitahuje pozornost k sobě, a proto k jeho majiteli.

Kromě toho mladí lidé aktivně používají takové dekorace, protože znát jméno osoby, je velmi snadné ho poznat a rychle najít společný jazyk.

Chcete-li vytvořit individuální obrázek, můžete použít bižuterii s přívěskem ve formě jména na tenkém řetízku, abyste maximálně upozornili na váš speciální jmenovitý přívěsek a zaměřili se na něj spíše než na řetízek.

Tam je jedno pravidlo: jestliže takový přívěsek je lokalizován blízko krku, u úrovně klíčků, pak jeho velikost by měla být malá tak že taková výzdoba vypadá elegantní a sofistikovaný.

Nyní, mnoho mladých lidí, aby tetování ve formě jména, a to jak s jejich jméno a jméno svého vyvoleného.

Řetěz s přívěskem v podobě jména je skvělou alternativou k takovému tetování.

Kromě toho je v mnoha organizacích zakázáno mít tetování, a mladí lidé mají zakázáno dělat své rodiče, takže přívěsek s názvem je přesně to, co je v tomto případě potřeba.

Takže, když máte na sobě přívěsek s názvem osoby, můžete mu ukázat své citové pocity a ukázat ostatním jeho stav lásky.

Výrobky z drahých kovů

Podle klenotníků, přívěsky s názvem jsou více populární než jiné přívěsky, a existuje celá řada zajímavých řešení: pokud neexistuje žádné jméno, které vám vyhovuje v každém obchodě, který vás zajímá, pak si můžete vybrat potřebné přívěsky s písmeny.

Obvykle si kupují přívěsek s prvním písmenem jména nebo přezdívky, a to jak své vlastní, tak své milované osoby.

To je skvělá volba pro majitele příliš složitých a vzácných nebo příliš dlouhých jmen.

Kromě toho, přívěsek dopisu může být symbol příjmení.

Šperky s přívěskem ve formě jména nebo jeho prvního dopisu mohou být vyrobeny na zakázku v téměř každé šperkařské dílně. A mistři dělají písmena a jména v různých jazycích, nejoblíbenější v naší zemi jsou ruská a anglická jména na přívěšcích. Nejoblíbenější jsou výrobky ze stříbra nebo zlata.

Zlato

Zlatý přívěsek s názvem je velmi cenný a nezapomenutelný dárek.

Existuje velké množství designových řešení: písmena jména mohou být různých velikostí, mohou být vytištěna nebo velká, neporušená nebo s prázdnými mezerami uvnitř symbolu, a další možnosti, nejjemnější a neobvyklé.

Tyto přívěsky mohou být vyrobeny z jednoho drahého kovu nebo z kombinace těchto kovů, navíc jsou zdobeny různými kameny a minerály.

Otevřený design písma, který "hláskuje" jméno, je charakteristický pro ženské přívěsky.

Mužská verze tohoto šperku je rytina jména na malé obdélníkové desce zlata. Pro klenotníky je taková práce mnohem jednodušší. Tyto produkty obvykle používají standardní tiskové písmo. Mužský přívěsek v tomto designu vypadá velmi stylově a zdrženlivě, takže je ideální jako dárek pro milovaného člověka.

Zlaté modely s rytím mohou být vhodné pro ženy, zpravidla se základ těchto šperků provádí ve flexibilních linkách.

Například, tam jsou přívěsky s designem, který je následující: stuha zlata, na kterém jméno majitele chlubí, ohýbá kolem přívěsku v podobě srdce. Písmena, která vyryjí jméno, jsou obvykle vyrobena z materiálů v kontrastních barvách.

Cena tohoto šperku je přímo závislá na kvalitě zlata, které je určeno vzorkem, takový vzorek vzorku 585 je mnohem levnější než přívěsek s 985 vzorky. Jejich rozdíl v přítomnosti mědi ve složení, takže první verze této dekorace bude mít narůžovělý lesk, a druhá - nažloutlý odstín.

Zlaté přívěsky s názvem se mohou lišit v ceně a vzhledem k jejich designu.

Tak, výrobce šperků “Olin” vydal sbírku přívěsků s jménem, ​​každý dopis který je objatý nebo kroužil kolem křídel malými anděly. Takové doplňky jsou také zdobeny drahými kameny, jako jsou diamanty nebo kubické zirkony. Cena personalizovaných šperků se liší v závislosti na značce, která ho vytvořila, stejně jako velikosti písma a složitosti jeho implementace.

Elitní modely tohoto příslušenství jsou obvykle vyrobeny z bílého zlata a každé písmeno tohoto názvu je doplněno diamanty, díky kterým jsou šperky luxusní a neodolatelné.

Ze stříbra

Stříbrné přívěsky s názvem jsou mnohem nižší v ceně než podobné zlaté šperky.

Toto jmenovité příslušenství není jen módním prvkem obrazu, ale také talismanem.

To je věřil, že jméno vyrobené z tohoto kovu chrání před rány osudu osoby, která vlastní tyto šperky.

V současné době je stříbrné personalizované šperky jedním z nejoblíbenějších dárků pro ženy, takže jejich volba je velmi široká a pestrá. Tak, stříbrné šperky vyrobené v egyptském, byzantském, gotickém, viktoriánském a jiných stylech je rozlišován.

Každý z těchto stylů je vhodný pro konkrétní událost nebo příležitost.

Tak, odpružení s názvem, vyrobený v gotickém stylu, má luxusní a propracovaný design, a proto je ideální pro příležitost pro slavnostní příležitosti. Výrobky vyrobené v egyptském nebo gotickém stylu jsou naopak vhodnější pro každodenní obrazy.

Klenotníci často dělají přívěsky s názvem kombinace zlata a stříbra. Například, přívěsek sám je vyroben ze stříbra, a nominální dopisy na tom jsou vyrobeny ze zlata. Nejlevnější a luxusní variantou je stříbrný přívěsek se zlatým listem. Cena tohoto výrobku je poměrně nízká, ale z vnějšku to vypadá, že je vyrobeno ze skutečného zlata.

Pokud chcete prezentovat své duše s originálním a roztomilým dárkem, pak přívěsek s názvem je přesně to, co potřebujete.

Nenechá lhostejnou ženu, navíc si můžete vybrat možnost, která je vhodná pro cenu jakékoli kapsy.

Přívěsky potěší svým individuálním designem, a pokud chcete, aby takový dárek byl naprosto jedinečný, můžete si objednat model od klenotníka, který vyrobí přívěsek s názvem podle vaší osobní skici.

Jméno na takovém přívěšku bude doslova napsáno ve vašem rukopisu, váš spřízněný duše určitě takový dar ocení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky