Přívěsek "Fang vlk"

Přívěsek Wolf Fang

Přívěsky s tesáky a drápy divokých dravců byly vždy považovány nejen za ornament, ale také za talisman, který chrání svého majitele. Tradice zavěsit tesáky kolem krku se datuje do primitivních časů a symbolizuje sílu člověka, jeho nadřazenost nad přírodou. Přívěsky jsou obvykle umístěny ve stříbrné nebo bronzové, což z nich dělá velmi atraktivní dekorace.

Vlastnosti

Přívěsek "Fang vlk" znamená plodnost, mužskou sílu a ženskou schopnost pokračovat v závodě. Zdálo by se, že je to spíše nejednoznačný symbol, ale Slované byli sedaví lidé, kormidla. Jejich pohodlná existence v zimě závisela na dobré sklizni, kterou zajíci, divočáci a větší kopytníci často zkazili. Vlci pravidelně snižovali počet těch, kteří zasáhli do sklizně, a získali tak respekt a úctu Slovanů.

Vlk měl svou vlastní runu a svůj palác v kruhu Svarog. Slované nelovili vlka, ale pokud se jim podařilo najít mrtvé zvíře, pak takový nález sliboval hodně štěstí a tesáky, drápy a kůže byly použity jako amulety.

Co je potřeba

  • Přívěsek-fang se obvykle používá k ochraně svého majitele před zlými duchy, zlým okem a poškozením. Chrání před většinou chorob a dává svému majiteli určité rysy totemového zvířete: sílu, obratnost, nebojácnost.
  • Talisman pomáhá při dosahování cílů, zatímco on se chová tak mocně, že jeho majitel často dostává mnohem více, než očekával: propagace, vítězství v soutěžích, vítězství v soutěži.
  • Opatrovník má vynikající práci se svou hlavní funkcí a udržuje lidi v profesích, které jsou spojeny se zvýšeným rizikem: stráže, policie, armáda, kaskadéry, bodyguardi.
  • Vlci nejsou vystaveni pochybnostem a špatné náladě, takže jejich tesáky jsou výborným lékem na melancholii. Pokud pociťujete únavu, pochybnosti o svých schopnostech, nasadíte si svůj tesák a po chvíli přijde odpověď na zdánlivě nezvládnutelnou otázku sama. Negativní myšlenky zmizí, vy se budete emocionálně zotavovat a stanete se odolnější vůči stresovým situacím.
  • Talisman přispívá k rozvoji intuice od svého majitele, ale ještě více zlepšuje jeho dovednosti v plánovacích případech, schopnost počítat dopředu a myslet mimo krabici v obtížných situacích.

Využití talismanu pro magické účely

Vlčí tesák má magickou moc jen v rukou ženy. Pokud žena nosí tento talisman, pak se určitě setká se spolehlivým a loajálním partnerem v životě.

Pokud žena dá člověku Wolfa Fanga, pak posílí rodinu přidáním loajality, úcty a důvěry. Kromě toho, další účinek přívěsku je zapálení vášně na straně partnera, získání mužské moci v každém věku.

Přívěsek, který dívka nosila, je nasycený svou energií, a proto je několikrát prezentován svému milenci. Mícháním tyto dvě energie vytvářejí úzkou vazbu v páru.

Pokud však chce člověk očarovat ženu pomocí vlčího fangu, neuspěje. Dívky milují kouzlo tohoto typu nefunguje.

Chci říci, že všechny účinky nošení přívěsku se objeví jen tehdy, když je psí opravdový. Pokud je vyroben z plastu nebo jiného materiálu, pak je to jen krásná dekorace, která nemá žádnou moc.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky