Bílé tenisky Adidas

Bílé tenisky Adidas

Nyní na trhu sportovní obuv existuje mnoho značek, které vyrábějí své výrobky v různých cenových kategoriích a pro různé spotřebitele. Každý rok se objeví některé modely, jiné zmizí. Jednou z nejstabilnějších značek sportovní obuvi je Adidas. Tenisky této značky prošly "dokonale" testovaným časem. Poptávka po nich neustále roste a každoročně získává stále více fanoušků.

Hlavní typy bílých tenisek značky Adidas

  • Klasická bílá - v poslední době společnost vydala aktualizovanou verzi klasických tenisek, které se velmi harmonicky hodí do tempa života moderního člověka. Hlavní rysy klasického výrobce tenisek zůstaly zachovány a zároveň snížily počet dílů, které jsou přetížené. Všechny klasické bílé tenisky Adidas mají bílé tkaničky, jiné barvy nejsou k dispozici. Toto je hlavní charakteristický rys tohoto modelu. Tyto tenisky mohou mít zároveň pásy se stranou, podešví nebo patu jiné barvy (černá, modrá, červená, zlatá).
  • Originální bílé tenisky - v tuto chvíli neexistuje žádná značka ani společnost, která by se nesnažila zapůsobit na spotřebitele svými produkty. Adidas je také mezi nimi. Mezi jeho výrobky lze nalézt velmi stylové tenisky v bílé barvě. Nejzajímavější z nich jsou tenisky s křídly, které lze kdykoliv odstranit. V originálních teniskách je těžké jít bez povšimnutí.
  • Vysoké bílé tenisky - Adidas neprovádí výrobu vysokých tenisek. Značka dodržuje zásadu, že alespoň jeden detail v teniskách by měl mít jinou barvu a bez ohledu na to, jaký je detail: značka na jazyku, pruhy umístěné po stranách nebo podešev. Takové tenisky jsou u mladých lidí velmi oblíbené.

Hlavní výhody bílé boty Adidas

Hlavní výhodou této boty je samozřejmě barva. Každý ví, že bílá je univerzální. Velmi snadno se kombinuje s jinými barvami. Také výhody bílých tenisek by měly zahrnovat pohodlí. Boty jsou vyrobeny z přírodních, vysoce kvalitních materiálů, nohy v takových teniskách se nepotí, a to je velmi obtížné třít mozoly.

Tenisky Adidas jsou lehké, stylové a perfektně fixují nohu.

Nejoblíbenější modely bílé dámské tenisky Adidas

  • Neo Rhythm Lite - tyto tenisky mají vysoký střih a stylový styl. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního umělého materiálu. Textilní vložky jsou šité na vrchu tenisky; Neo Rhythm Lite má rovnou anatomickou podrážku. Polstrovaná patka, která se přizpůsobuje chodidlu, poskytuje lepší pohodlí při chůzi. Také tento model sportovní obuvi se vyznačuje litou podešví a suchým zipem, který se nachází v blízkosti kotníku.
  • Nadace Adidas Superstar od sedmdesátých lét, je považován za jeden z nejpopulárnějších modelů. Díky klasickému pogumovanému prstu ve tvaru skořápky je Adidas Superstar Foundation vysoce odolná. Gumová podešev přispívá k správnému rozložení zatížení na nohu. Tenisky jsou vyrobeny z pravé kůže. Uvnitř je síťovaná podšívka, která zajišťuje vynikající ventilaci.
  • Trubkový běžec - nejprodávanější tenisky značky Adidas. Vrchol je vyroben z neoprenu, termopolyurethanu. K dispozici jsou také koženkové vložky. Podešev je šitá na sportovní technologii EVA, která dává příjemný pocit znehodnocení. Styl, ve kterém jsou boty šity, lze nazvat futuristický.Mají nahuštěnou ponožku a patu a obdélníkové prvky jsou umístěny po stranách.
  • Adidas ilae - tento model tenisek má dva hlavní cíle: pro tanec a běh. Vyrobte je výhradně z pravé kůže s vložkami ze syntetických materiálů. Uprostřed tenisky mají síťovinu, která velmi dobře odstraňuje přebytečnou vlhkost. Podešev je vyrobena z kvalitní pryže a má pružné drážky, které zajišťují správné rozložení zatížení na chodidlo. Také rysem těchto tenisek je přítomnost nastavitelný popruh v oblasti kotníku, který poskytuje podporu pro kotník při tanci nebo jogging.
  • Superstar nahoru - Také známý jako tenisky se skrytou patou. Šitá z pravé kůže a má skořepinovou ponožku. Sneakers Superstar se díky skryté platformě opticky stávají štíhlejšími.
  • Superstar RIZE - má silnější podrážku než běžné tenisky. Podešev je vyrobena z vulkanizovaného kaučuku. Vrchol a podšívka v teniskách jsou z plátna. Ponožka tohoto modelu je také vyrobena ve formě skořápek.
  • Adidas PORSCHE DESIGN 911 Carrera S - tento model je kombinací světlého a neobvyklého designu s pohodlím a lehkostí. V tomto modelu, vynikající odpisy, takže při chůzi se zdá, že nohy se nedotýkají země. Adidas PORSCHE DESIGN 911 Carrera S je vyroben z velmi odolného materiálu, který je uvnitř potažen kožešinou, takže nohy zůstávají vždy teplé. Silná krajka dokonale fixuje nohu při chůzi.

Co na sebe

Bílé tenisky Adidas lze kombinovat s téměř jakýmkoliv oblečením. Dodávají vzhledu lehkost a svěžest.

Kompletně bílé tenisky budou vypadat velmi působivě s krátkými šortkami, objemnými košile nebo pruhovanými svetry.

Duet bílých tenisek s lichoběžníkovou sukní, skládaný nebo midi délka bude super módní. Jako top si můžete vybrat oříznutý top nebo široký, lehký svetr.

Bílé tenisky v klasickém stylu jsou perfektně kombinovány s věcmi ve stejném stylu.

Bílé a růžové tenisky v kombinaci s objemem pletených šatů jsou skvělou volbou pro večerní šaty. Smyslný obraz může být doplněn malým sáčkem na dlouhém popruhu.

Pro každodenní procházky, můžete si vybrat hubené džíny nebo jiné hubené kalhoty, rolák na bílé tenisky, a pokud je to v pohodě, můžete nosit nadměrný kabát.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky