Zvedací krém

Zvedací krém

Každá žena chce vypadat stylově, jasně a přitažlivě. Samozřejmě, s věkem, nemůžeme se vyhnout procesu stárnutí. Současně by měly a měly by být bojovány věkové změny. Účinným nástrojem je zvedací krém. Je to on, kdo pomůže zlepšit kůži dermis, aktivně vyživuje, hydratuje, obnovuje.

Co to je?

Slovo “zvedání” v moderní společnosti implikuje jisté salon procedury, které jsou zaměřené na omlazení dermis. Takové postupy jsou poměrně běžné u mužů i žen, kteří se o sebe postarají. Zvedací krém se aplikuje na pružnost pokožky těla tak, aby vyrovnal obrys obličeje a krku, odstranil druhou bradu a vyrovnal se s dalšími změnami souvisejícími s věkem.

V kabině můžete projít některými typy zvedání. Nicméně ti, kteří nechtějí trávit báječné sumy, můžete vytvořit krásu doma. Stačí si koupit speciální krém se zdvihacím efektem, který pomůže pokožce poskytnout pružnost, učinit ji mladší, odstranit vrásky.

Tyto fondy se prodávají ve specializovaných prodejnách, lékárnách. Jsou snadné a příjemné k použití. Mimochodem, látku si můžete připravit doma. Promluvme si o tom trochu později.

V jakém věku se můžete přihlásit

Často ženy nechtějí znovu načíst dermis, takže si nejsou jisti, zda je nutné aplikovat nápravu. Kosmetičky se doporučuje, aby se ujistili, že používají látku k péči o problémovou pokožku. Poté, co žena projde určitou věkovou dobou, její tělo potřebuje aktivní výživu. Vodní bilance je narušena, kolagen a elastin jsou zničeny, svaly jsou pomalé. Je to právě takové problémy, že zvedací krém je navržen tak, aby účinně fungoval.

Je třeba říci, že mladá kůže je schopna nezávisle produkovat všechny potřebné prvky pro udržení zdraví, krásy a pružnosti. Pokud začnete používat takový kosmetický přípravek před časem, můžete získat opačný efekt. Dermis může relaxovat, protože všechny hlavní aktivity budou prováděny pomocí léku.

Proto je vhodné zvážit tuto možnost pouze pro zralou pleť. Látku můžete použít k péči o pokožku obličeje a poprsí. S pokračujícím užíváním bude patrný pozitivní efekt.

Funkce

Všechny kosmetické přípravky se zvedacím účinkem jsou rozděleny do několika skupin:

 • Hydratační krém Tento kosmetický přípravek je navržen tak, aby intenzivně zvlhčil dermis, odlupoval nadržené částice.
 • Látky, které mohou tělem stimulovat tvorbu kolagenu.

Nástroje kvality často tyto dva ukazatele zahrnují. Díky aktivním prvkům, které jsou obsaženy v produktu, můžete pozorovat pozitivní aspekty: kůže obličeje, busta bude docela tónovaný, póry se zužují, jemné vrásky se vyhladí, reliéf a hluboké vrásky se sníží, textura kůže se zlepší.

Lze tedy říci, že hlavním úkolem takového krému je zpřísnění, zpevnění, modelování. Můžete se cítit mladý a atraktivní, sebevědomější v sobě, nálada se zlepší, věci půjdou nahoru.

Složení fondů

Před nákupem výrobku, který se vám líbí, byste měli pečlivě prozkoumat jeho složení. Obvykle je ve zvedacím krému obsaženo mnoho prvků. Zvažte více:

 • Každý nástroj nemůže být účinný bez kyseliny hyaluronové. Pomůže aktivně zvlhčit a zjemnit dermis, stejně jako obnovit dermis.
 • Díky močovině bude pokožka navlhčena, zánět bude odstraněn. Tato složka má dezinfekční vlastnosti.
 • S pomocí vitamínu A, můžete změkčit dermis, zlepšit a vyrovnat pleť, zlepšit činnost mazových žláz, urychlit metabolismus, obnovit buňky. Můžete chránit dermis před vlivem negativních faktorů prostředí.
 • Vitamin C pomůže každé buňce získat dostatek kyslíku, posílí krevní cévy. Tato složka umožní, aby prospěšné mikrokomponenty pronikly hluboko do dermis.
 • Díky tokoferolu krém zjemní pokožku, zvýšit metabolismus a podpořit obnovu buněk.
 • Kyselina alfa-lipoová bude skvělým antioxidantem. To povede k vyhlazení vrásek, zúžení pórů, pomůže odstranit otoky a kruhy pod očima. Tento prvek také urychluje činnost dalších prvků.
 • Alfa hydrokyseliny pomáhají odlupovat starou vrstvu dermis, obnovují buňky. S tímto prvkem můžete snížit pigmentaci. Tato složka pomůže pokožce poskytnout kolagen a elastin.
 • Díky peptidu mědi budete mít příznivý vliv na tělo. Zrychlený intracelulární metabolismus. Tento prvek vykazuje antioxidační vlastnosti. Dermis se stane elastickým, vrásky se vyhladí, počet se sníží, zrychlí se hojení různých mikrotraumat.

Také látky mohou zahrnovat kolagenovou složku, různé extrakty, lipidy, aditiva, která podporují regeneraci kůže.

7 foto

Stojí za zmínku, že k dosažení maximálního účinku je nutné kombinovat užívání léků s fyzickou aktivitou. Tón dermis pomůže udržet pravidelné tréninky. Je dobré aplikovat produkt masáží, kdy se zahřívá každá buňka těla. Naneste krém s lehkými pohyby. Pokud výrobek pravidelně používáte, můžete vidět požadovaný výsledek.

Druhy zvedání

Zvažte hlavní typy zvedání:

 • SMAS zvedání. Tento postup je schopen obnovit subkutánní kostru, která je zodpovědná za jasnost kontur, rovnoměrnost linií.
 • Termolifting. Tato metoda je průnik do hlubokých vrstev dermis, aby se zahřál kolagen a elastin. Vaše kůže se okamžitě zastrčí, vrásky se vyhladí.
 • Biologické zvedání. Tento inovativní vývoj. Díky proudu, který proniká do každé buňky, kůže začíná vypadat mladší a obnovovat.
 • Zvedání plazmy. Jedná se o metodu akupresury v problémových oblastech. Lék na takový postup je krev samotného člověka.
 • Laser. Pomáhá hluboko vyčistit epidermis mrtvých buněk. Můžete omladit pokožku obličeje, rukou, krku, dekoltu.
 • Hydrolifting. Tento způsob je zavedení kyseliny hyaluronové do kůže. Takže můžete hydratovat vaše dermis, hladké vrásky.

Existují také další typy pro utažení pasu, dotažení břicha, hýždí atd. Hlavní věcí je určit, jaký účinek chcete dosáhnout.

Pravidla použití

Chcete-li zvednout krém měl pozitivní účinek, měli byste se naučit, jak správně použít. V tomto nejsou žádné potíže. Pamatujte, že před použitím kosmetického přípravku byste měli důkladně očistit povrch kůže od nečistot, kosmetiky. Můžete pracovat pouze s připravenou kůží. Pouze v tomto případě budou tyto látky splňovat svůj úkol. Pro čištění můžete použít mléko nebo tonikum.

Není nutné nanášet nástroj spíše silnou vrstvou. Pro dosažení optimálního účinku bude vyžadovat trochu léku. Po aplikaci kosmetického přípravku na pokožku obličeje a hrudníku je lepší zůstat v uvolněném stavu - lehnout si a odpočinout si.

Doporučuje se pravidelně aplikovat krém. Teprve pak můžete dosáhnout pozitivního účinku. To se objeví, samozřejmě, ne okamžitě, ale po asi měsíci. Nejlepších výsledků lze dosáhnout kombinací aplikace krému v dekoltu a krku s hardwarovými technikami. Tyto postupy se nejlépe provádějí v dobrém salonu.

Kosmetologové doporučují používat látku se speciálními maskami a masážemi. Takže můžete zvýšit pozitivní účinek.

Hodnocení nejlepších výrobců

V moderním světě vyrábějí výrobci obrovské množství těchto krémů. Samozřejmě neznamenají okamžitý účinek, ale při pravidelném používání mohou skutečně vést k požadovanému výsledku. Zvažte nejběžnější kosmetické výrobky:

 • "Čistá linka. Modelování silueta." Tento produkt je schopen aktivovat procesy štěpení tukové vrstvy. Složení obsahuje éterické oleje, kofein. Vliv odvarů z léčivých bylin je patrný. Všechny složky stimulují krevní oběh, metabolismus, umožňují aktivně odstraňovat toxiny, snižují strie.

Aplikujte přípravek pouze na čistou pokožku, masírujte až do úplného vstřebání. Účinnost může být zvýšena použitím jednořádkového drhnutí.

Přezkoumání smetany "Čistá linka. Modelovací silueta" Podívejte se na další video.

 • "Jemný len". Složení tohoto nástroje zahrnuje účinné prvky, které pomáhají intenzivně vyživovat dermis. Nástroj pomáhá odstraňovat vrásky, dodává pleti pevnost a pružnost. Všechny složky jsou pouze přírodního původu. Pomáhají hydratovat, vyživovat, zjemňovat a omlazovat pokožku.

Při nákupu se ujistěte, že je uvedeno datum expirace zboží.

 • ChanelNástroj umožňuje zlepšit tón pleti, učinit z něj hustší, kontury obličeje - jasnější. Tam je přírodní kůže výtah. Optimální konzistence hladce spočívá na povrchu obličeje a nezanechává žádné nepohodlí. Kůže se stává matnou a hladkou na dotek.
 • Meizon. Tento lék je skvělou volbou pro vyblednutí kůže. Složení látky zahrnuje kolagen, který se dobře vstřebává, pomáhá dotáhnout dermis, učinit z něj elastický a elastický. Mizon pomáhá bojovat proti suchu, stárnutí, vráskám.

Kompozice obsahuje aktivní prvky, které účinně a bezpečně ovlivňují pokožku.

Jsme přezkoumali výrobci, kteří získali důvěru a mají četné hodnocení zákazníků. Současně existují i ​​jiné hodné firmy, které vyrábějí kvalitní zboží. Například Bio Viper, Kosmoteros, Venuše, Perfecta, Shiseido "Body Creator", Novosvit, Biokon, Filorga "Nutri-Filler", Bielita-Bitex a další.

Můžete si vybrat lék, který je pro vás to pravé. Nezapomeňte věnovat pozornost datu expirace. Nepoužívejte produkt s ukončenou platností. Nebude to prospěšné pro vaše tělo. Pečlivě si přečtěte obal.

Jak to udělat doma

Pro ty dámy, které chtějí ušetřit své rodinné úspory, existuje další účinná možnost. Krém si můžete vytvořit sami v podmínkách domu. Bude nutné pouze zakoupit všechny potřebné komponenty.

Existuje mnoho receptů, ze kterých si určitě vyberete možnost pro sebe. Například vezměte lžíci bílé hlíny a promíchejte s kuřecím vejcem. Do směsi přidejte citrónovou šťávu. Nyní, opět, důkladně promíchejte a naneste na obličej po vyčištění z kosmetiky.

Pokud je konzistence zcela suchá, omyjte ji teplou vodou.

Zde je další recept. Vezměte si hřejivý a hydratační krém. Zamíchejte je. Přidejte máta a vaječný bílek. Aplikujte tuto směs jen na problémové oblasti. Výsledek můžete vidět po několika aplikacích.

Jak udělat krém na obličej pro obličej doma, viz následující video.

Recenze

Mnoho pozitivních hodnocení ukazuje účinnost a účinnost těchto léků. Mnohé ženy si všimnou, že s neustálým používáním krému se zdvihacím efektem, jejich dermis stal se více tónovaný, obličejové obrysy staly se jasné, mimické zmizely a hluboké vrásky vyhlazené.

Dobrý krém je především bezpečný výrobek. Složení léku zahrnuje všechny potřebné stopové prvky, živiny, které pomáhají dosáhnout cíle.

Označte kupce a dostupnost finančních prostředků. Můžete si koupit drahocenné sklenice v každém specializovaném obchodě a používat ji pro radost. Příjemným momentem je také široká nabídka produktů. Můžete si vybrat nástroj, který se vám bude líbit. Vyberte výrobce, který se vám líbí, a použijte příslušnou kosmetiku.

Dalším důležitým bodem je schopnost vytvořit zvedací krém vlastníma rukama v podmínkách svého domova.

Můžete ušetřit svůj rozpočet a zakoupit kvalitní nástroj. To je důležité zejména pro praktické osoby, které si cení kvality a rozumné ceny.

Zkoumali jsme hlavní rysy a výhody krémového zvedání. Nyní si můžete vybrat kosmetický výrobek, který považujete za hodný. Před nákupem je nutné produkt pečlivě zkontrolovat, zda není těsný. Podívejte se na složení láhve. Neměla by obsahovat škodlivé látky. Kupte si kvalitní výrobek, pravidelně ho používejte a získáte požadovaný výsledek.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky