Avene Cold Cream

Avene Cold Cream

V chladném větrném počasí potřebuje naše kůže zvláštní péči. Blizzard, mráz, sněžení nebude v nejlepším případě ovlivňovat stav jemné kůže obličeje. Pro minimalizaci dopadu nepřátelského prostředí je nejlepší použít takový nástroj, jako je Avene "Cold Cream".

Tento super-nutriční nástroj je schopen chránit vás i vaše blízké v zimě.

Co to je?

V řadách moderních produktů péče se poměrně nedávno objevily ochranné krémy, zmínka o prvních krémech se však objevila na počátku století XVII. Počáteční vzorky byly stejné silné a výživné a hlavní složky byly rostlinné oleje a včelí vosk. Byly vyrobeny v malých porcích, protože všechny složky byly přirozené a měly krátkou trvanlivost. Základem moderního ochranného krému je také včelí vosk a přírodní rostlinné oleje jsou nahrazeny moderním minerálním olejem.

Přečtěte si více o Avene Cold Cream v dalším videu.

Vlastnosti

Mnoho moderních lidí volí aktivní odpočinek ve formě lyžování, snowboarding a bruslení. Na dovolené, dívky nezapomeňte se postarat o sebe a své blízké, pomocí speciální krém Avene "Cold Cream".

  • Minerální olej jako součást tohoto krému je určen k ochraně kůže před odlupováním, zarudnutím, malými vyrážkami a dalšími negativními reakcemi kůže na účinky nízkých teplot.
  • Včelí vosk dodává krému silnou texturu a vytváří ochrannou bariéru na povrchu kůže, čímž zabraňuje nadměrnému úniku vlhkosti. Kromě toho je bohatý na živiny, vitamíny a mastné kyseliny, které příznivě působí na pokožku, díky čemuž je pevný a napnutý.
  • Termální voda změkčuje pokožku, chrání před škodlivými účinky ve velkém městě a také v kombinaci s olejem vytváří účinek inverzní emulze. Díky tomu se vlhkost velmi dobře vstřebává a zůstává v dolních vrstvách kůže po dlouhou dobu.

Jak se přihlásit

„Cold Cream“ by měl být aplikován na čistou pokožku nejméně 15 minut před opuštěním domu. To je doba, kterou zařízení potřebuje k maximalizaci distribuce po povrchu, k absorpci a vytvoření ochranné bariéry. Na povrchu kůže můžete cítit chlazení a znatelné naplnění vlhkostí. Krém má mastnou strukturu a po určitou dobu se stále cítí na tváři, ale po jeho plné absorpci nic neodvádí od dlouhé procházky v lese nebo lyžování.

Rty vyžadují dodatečnou ochranu, protože jsou méně přizpůsobeny mrazivému a suchému vzduchu, ultrafialovému záření a dalším negativním přírodním faktorům, kromě toho, že nemají vlastní mechanismy obnovy.

Pro ochranu před povětrnostními vlivy a zasycháním používejte balzám na rty Avene s ochranným krémem. Vytváří na celém povrchu ochranný film, který trvale udržuje vlhkost. Při aplikaci okamžitě vytvoří pocit pohodlí, suchosti a těsnosti zmizí. Ve své skladbě hůl získala recepturu obohacenou vitamíny E a F pro další výživu.

Podle recenzí dívek, které používaly Avene "Cold Cream" v chladném počasí, ani silné poryvy větru a blizzardů nevyvolávají nepohodlí. Nos a tváře nejsou „studené“ v chladu a při návratu domů kůže nezanechává ani neodlupuje.

K obleku

Složení krému je poměrně jednoduché a obsahuje minimum konzervačních látek, které vám umožní použít tento nástroj k ochraně pokožky dětí v zimě.

"Cold Cream" by měl být použit, pokud jdete na výlet do chladných zemí nebo do lyžařského střediska. Získáte tak maximální emoce ze zimních prázdnin, aniž byste poškodili pokožku obličeje. Kromě toho byste měli dbát na ochranu před SPF.

Kromě zimní ochrany může tento nástroj řešit krátkodobé problémy spojené se ztrátou vodní bilance. Když je poškozena přirozená ochranná bariéra kůže, ztrácí vlhkost a povrch obličeje se přesuší. Průběh tohoto krému pomáhá obnovit bariéru a doplňuje tekutinu v horních vrstvách.

Také jeho použití je oprávněné po procedurách lokálního čištění a omlazení, při kterém se používají kyseliny a retinoidy.

Některé dívky používají "Cold Cream" k odstranění zbytků make-upu. Minerální olej dobře rozpouští řasenku a další prvky dekorativní kosmetiky a termální voda odstraňuje prach a zbytky základů.

U dívek s mastnou pletí nemusí být tento nástroj vhodný vzhledem ke své husté struktuře. Pokud stále existuje potřeba další ochrany, měli byste věnovat pozornost mýdlu látkami, které chrání před chladem a větrem. Jeho jemná receptura jemně očistí obličej, zatímco krémová a termální voda se postará o dostatečnou vlhkost a výživu. Má neutrální pH a nezanechává žádný pocit těsnosti. Po nanesení mýdla se krém nevyžaduje.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky