Make-up pro ples pro hnědé oči

Make-up pro ples pro hnědé oči

Nějaký školák čeká na okamžik, kdy dokončí studium ve škole a přijde noční ples. Tento okamžik je obzvlášť vzrušující pro dívky, protože se musí starat o šaty na ples, krásné boty, účes a samozřejmě o krásný make-up. Výjimkou nejsou absolventi s hnědýma očima.

Hnědé oči se nazývají jinak: čokoláda, karamel, ořech a jantar., a mandle. S touto barvou je možné doplnit různými způsoby, a pokud je vše provedeno správně, pak se stane vrcholem okouzlujícího a úplného obrazu.

Existuje spousta možností make-upu, ale musíte si vybrat ten, který bude v souladu nejen s barvou očí, ale také s barvou vlasů, s oblečením as celým obrazem jako celek. Před každým z absolventů existuje řada otázek, například o tom, jaký odstín stínů si vybrat, a co nakonec doplní - večer nebo ještě jemný

Pokud tyto problémy vezmete s plnou odpovědností, prozkoumáte módní trendy a spojíte je s vašimi přáními a vzhledem, můžete dosáhnout skutečně ohromujícího výsledku a vytvořit nezapomenutelný obraz, který ozdobí tak důležitou událost v životě.

Být královnou míče je snem každé dívky, bez výjimky, takže potřebujeme nejen šaty a krásný styling, ale také pořádný make-up. Měl by být v souladu s obrazem dívky a ozdobit její tvář.

Vlastnosti

Dovolená make-up má nepsaná pravidla, která musí být striktně dodržována.

Zvažte podrobněji:

 1. Důraz v tomto případě je na oči. Stíny se vybírají s přihlédnutím nejen k odstínu očí, ale také k tónování oblečení školačky. Všem pozornostem zaměřeným na oči by rty neměly být velmi jasné.
 2. Je třeba postupovat opatrně o rovnoměrném tónu pleti na obličeji, s použitím báze a prášku.
 3. Aby se to ukázalo jako elegantníNejlepší je použít vložku pro ukazování šipek. To bude jediný jasný dotek make-upu pro slavnostní ples.
 4. Pokud má dívka problémovou pokožkuje pro ni lepší použít odstíny a rtěnku světlých tónů, aby odvrátila pozornost od problémových oblastí na obličeji.
 5. Mladá dívka Je lepší použít červenat nejjemnějších odstínů, díky kterým bude její roztomilý obraz ještě romantičtější. Nejlepší nápady budou s béžovými, růžovými nebo broskvovými tóny.
 6. Na rtech školačky s hnědýma očima Nude rtěnka by byla vhodná, a jednoduchý lesk by bylo ještě lepší řešení.

Doporučení umělců

Doplňte pro ty, jejichž oči jsou zelené nebo modré, má výrazné rozdíly v barvách, ve srovnání s make-upem pro dívky s hnědýma očima. Světlý vzhled je dobře proveden bez jasných tónů v make-upu, takže pro ně je zdůrazněna jejich přirozená krása.

Na hnědovlasé dívce budou vhodné tmavé stíny v kombinaci se světlými. Navíc je pod obočí umístěn lehký tón a tmavý je umístěn na vnějším rohu oka.

Dalším nádechem pro hnědé oči je použití zelených a purpurových stínů v make-upu, díky kterému je možné zajistit, aby byla zdůrazněna hloubka oka. Hnědé a modré školačky mohou používat modré a modré make-up stíny, s výjimkou výjimky.

Černá kontura nakreslená podél pohybujícího se víčka bude také krásná. Pokud na řasy přidáte černou řasenku, získáte piercing, který zdůrazňuje barvu vašich očí.

Vnitřní okraje oční víčka mohou pokrývat zlatým odstínema bude to vypadat skvěle. Poté, po staletí, opět strávit černou vložku.

Pro dokončovací dotek je vhodná řasenka černé a černé barvy. Dalším způsobem, jak dosáhnout stejného výsledku, je použít černou kosmetickou tužku, která je vezme podél linie růstu řasinek.

Příprava

Podpora nadpozemské krásy začíná přípravou. Pleťová pokožka je očištěná a zvlhčená. K tomu použijte tonikum, mléko a hydratační krém. Pro použití všech těchto nástrojů použijte masážní linky. Pokud zůstanou přebytky, měly by být odstraněny, obličej by měl být připraven ubrouskem tak, aby make-up „neplával“.

Po základně se aplikuje základ, se kterým se vyrovná stín kůže na obličeji a problémové oblasti se stanou neviditelnými. Pokud se vyskytnou pupínky nebo zčervenání obličeje, měly by být maskovány zeleným korektorem.

Díky přírodnímu základu takový tonální nástroj neupchá póry kůže. Výběr základů by se měl objevit na slunečním světle a měl by odpovídat stínu pleti. Aplikuje se pomocí rukou nebo speciálně pro tuto určenou houbu. Přípravná fáze končí aplikací prášku. Tento konečný dotek zachrání pokožku před zbytečným leskem a bude matný.

Doplnění krok za krokem

Doplnění pro promoce není těžké. Pomůže v tomto detailním pokynu.

Potřebné kroky pro doplnění:

 • do stínu nevalil se, základ se aplikuje na víčka;
 • do vnějšího rohu aplikují se oči a míchají tmavé stíny;
 • horní víčko ve svém vnitřku je pokryt odstíny světlých tónů;
 • na vnější straně rohu století držel oční linky;
 • odstíny stínů Světlé barvy pod obočím a jemně míchat;
 • Další přijde mrtváa vybrat si lepší vodotěsný výrobek, pak budete pojištěni proti rozmazání a kapkám, které jsou na dovolené na místě;
 • dalším krokem jsou rty. Pro ně jemná rtěnka nebo lesk;
 • nakonec na lícních kostkách trochu rouge, odpovídající tónu vaší pleti. Pro studené tóny zvolte ruměnec růžový a teplý - broskev a béžová.

Jak udělat make-up pro promoce si můžete prohlédnout v dalším videu.

Diskrétní verze

Pro světle hnědé oči mladých dívek, make-up se hodí snadno a světlé odstíny budou nevhodné. Krásný jemný obraz je vytvořen použitím písku a béžové barvy.

Pokud chcete dát večerní jas, je lepší použít odstíny čokoládových tónů nebo terakoty.

Pro rtěnku se doporučují karamelové a korálové tóny. Pokud má hnědovlasá školačka blond vlasy, nejlepší způsob, jak udělat šedé nebo hnědé oční linky, a pro brunetky, černá je tou nejlepší volbou.

Světlý make-up

Ne všechny hnědé oči, jako je něha a romantika. Mnozí z nich věří, že osudová krása je krásnější obraz. Školačka, aby se jasný obraz na ples by se make-up, tzv. Styl "kouřové oči", se kterým můžete velmi krásně zdůraznit oči.

Make-up bude potřebovat šedé gama tóny na základně, a to:

 • tužku pro černé oči;
 • dvě možnosti stínování tmavá barva;
 • jasný perleťové stíny.

Proveďte ve fázích:

 • pro kouřové oči první věc, kterou musíte nakreslit tlustou šipku horního víčka;
 • pak budete potřebovat zkosený kartáč pro oříznutí tužkové čáry po celém povrchu století, jinak bude kontrast příliš ostrý;
 • celé století pokryté stíny pomocí speciálního kartáče (barevný mokrý asfalt). Tak upevníme tužkovou čáru;
 • vnitřní část víček a pod obočí zpracujeme lehké perleťové odstíny, v důsledku čehož se hnědé oči začnou třpytit;
 • trvá zvláštní štětec a odstíny stříbrně šedé barvy. Jsou uvaleny na všechny hranice tmavých a světlých stínů. Současně se kartáč pohybuje z vnějšku oka dovnitř;
 • je-li slizniční část dolního víčka Malování přes měkkou černou tužkou, pak bude vzhled ještě výraznější. Takový obvod je veden zevnitř ven. Dále se zkosí kartáč a v dolním víčku jsou stíny uhlí umístěny v malém množství. Ve vnitřní části oka by linie těchto stínů měla být důvtipnější, což napomáhá tomu, aby se oko více „otevřelo“;
 • poslední fázi zajišťuje použití řasenky na řasenku (černá řasenka).

Takový make-up zajišťuje přítomnost různých kartáčů, protože jsou velmi vhodné pro aplikaci a opeření. S takovým jasným make-upem, který je tímto stylem, se nedoporučuje používat příliš jasnou rtěnku.

V tomto případě bude výhodná houba s přirozeným tónem, jako je béžová nebo broskvová. Na místo bude světle růžový lesk.

Ztělesňující myšlenky na večerní pohled na absolventku školačky s hnědýma očima experimentujte s falešnými řasami, ale ne na stylu „kouřových očí“ - v tom budou jen těžší.

V řečtině

Tmavě hnědooký absolventi pro sváteční večer, můžete se připravit trochu jinak. Při přípravě kůže, mohou ještě používat bronzer, a to nejen základ a prášek. Řecký make-up poskytuje silnější hranykteré je žádoucí dobře kreslit. Je vyroben s tahy tužkou. Když jsou obočí žádoucí, jsou fixovány gelem.

Pro tento make-up stín vhodný perla, zlato nebo matná čokoláda.

Lehký tón označuje povrch horního víčka a na obočí se aplikuje tmavá matná textura, následovaná důkladným smísením všech okrajů. Linie na dolním víčku je kreslena pomocí černě zbarvené oční linky a na horním je jasná šipka s vyvýšeným vnějším hrotem. Pro řasy v řeckém líčení, budete potřebovat hromadnou řasenku, a pro rty - tlumené tóny červené.

Třpytivé retro

Můžete vidět poměrně často v retro stylu oblečení. Pro doplnění kompozice je žádoucí nejen uhádnout kabelku a boty, ale i stylový make-up.

Pokud se hnědé oči zdobí šipkami - tato možnost bude výhra. Budete potřebovat šedohnědé stíny, odstíny slonoviny a teplé hnědé odstíny.

Nedělat také bez objemového černého inkoustu, bez béžové červenat a bez rtěnky (nejlepší bude bobule nebo teplý oranžový tón). Obrysová tužka je povinná.

Posloupnost akcí:

 • pokrýváme povrchová oční stíny slonoviny;
 • na pohyblivé části století jsme dali šedohnědý tón;
 • výše teplé hnědé tóny s důrazem na vnější část víčka;
 • pomocí vložky, pečlivě proveďte oční linky a zakončete je energickou šipkou;
 • lícní kosti lehce štětcem s béžovou červenat;
 • remíza kontury rtů a pak barvení rtěnkou.

"Sladká broskev"

Z této verze make-upu fouká něha, teplo a svěžest. Je vhodný pro milovníky tichých, nenápadných odstínů a přírodních akcentů. Chcete-li vytvořit takový ženský make-up, musíte použít broskev, bílé a hnědé odstíny. V tomto případě můžete dělat bez oční linky, ale bez černé řasenky. Tón rouge by měl být přirozený a teplý. Houby - stejně jako v oslnivém retro.

Zde je návod, jak udělat takový make-up na jemné tváři školačky:

 • hnědé stíny použití pro oční linky nižší a mobilní oční víčka;
 • broskvové stíny uložit do horní části vnějšího rohu víčka;
 • bílé stíny pod obočí;
 • na rtech - pouze lehký lesk;
 • na lícních kostkách - trochu béžová červeň.

Make-up "Krása z východu"

V malých hnědých očích asijského se čte nějaké tajemství a se zářivě modrým make-upem budou oči absolventa ještě atraktivnější. Krása asijských očí může být podtržena zářícími modrými stíny, šedou tužkou a černou podšívkou. Řasenka bude potřebovat černé uhlí s prodlouženým účinkem.Červenat by měl být co nejpřirozenější a je lepší nahradit rtěnku zářivým leskem.

Technika krok za krokem:

 • na horním víčku ve formě měkkého kopce dáme modré stíny, nezvolíme vnější roh;
 • šedá tužka zdůrazňuje dolní víčko (k nosu se linie zužuje);
 • do šedé oční linky přidat nějaké modré stíny;
 • černá vložka nakreslit mírně zesílenou linii podél kořenů řas v horním víčku;
 • chování rouge ve formě rovného proužku, která začíná v chrámu. Rty by měly být dobře zbarvené, včetně rohů.

Podívejte se, jak udělat orientální make-up, můžete v dalším videu.

"Rose a Lilac"

Silné černé oční linky, které tolik mladých dívek tak moc baví, ve skutečnosti přidávají několik let do svého věku. Je však možné tuto situaci napravit, pokud do make-upu přidáte květinové tóny.

Pro získání výrazného lila-růžového make-upu tlumené růžové, šedo-fialové a bílé odstíny stínů.

Oční linky se zde stávají pevnou černou tužkou. Nedělat bez černého inkoustu, červenat - tlumené růžové, pro rty - hustý růžový lesk.

Aplikační technika:

 • růžové stíny superponovaný na horním víčku (pohyblivá část);
 • lila jsme dali vyšší a blíže ven;
 • na dně - také fialové stíny, ale s osrstěním;
 • tužka kreslení šipek růst horních a dolních řas bez uzavření obvodu;
 • Nakonec aplikujeme odměrnou řasenku na řasy, rtěnka na rty, lícní kosti zdůrazňují červenat.

Barevné oční linky

Z barevných očních linek se hnědé oči stávají výraznými, dokonce i vzhled dívky se mění. Perfektní kombinace je tužka nebo tekuté tmavě modré oční linky s hnědýma očima. Vypadá dobře během dne a ještě lépe večer. Dívky mohou experimentovat a zkoušet na sobě různé odstíny této barvy.

Hnědé oční linky jsou považovány za nejzajímavější variantu, zejména pokud má brunetka tmavou nebo olivovou pleť. Měla by být tmavší než barva očí nejméně dva tóny. Pokud si vyberete odstín, který odpovídá barvě očí, vše se bude mísit a vypadat neatraktivní.

Barva hnědého oka je velmi užitečná podtržená fialová barva. Je lepší zvolit tmavší tón, experimentovat s lilkem. Na promoce bude vypadat nejlépe fialová metalická nebo světlejší tóny, jako je šeřík.

Neméně krásná kombinace - se zelenou linií pro století, kde by měly být upřednostňovány smaragdové tóny a olivově zelená. Takové stíny mohou zhnědnout hnědé oči a způsobit jiskru.

Pro miminka

Koneckonců, nejen ve škole je promoce, ale i ve školce, a to i ty nejmenší se snaží velmi těžko oblékat - milují to. A je to v pořádku, pokud jim matky pomáhají a umožňují jim cítit se jako opravdová princezna s jemným make-upem.

Použití v tomto případě by mělo být nejjednodušší prostředek, který nemůže poškodit dětskou pokožku.

Tvář takového absolventa může být lehce práškovaná a tváře zvýrazněné červenatou. Hnědé oči se jasně lesknou, pokud je horní víčko ozdobeno kapkou stínů světlého tónu a odstínem řasinky s hypoalergenní řaskou. Rtěnka nebo lesk na rty.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky