Jemný make-up

Jemný make-up

Pro každou denní dobu a pro každou příležitost, tam je jeho vlastní oblečení, stejný je případ s make-upem. Ve večerních hodinách děláme světlý make-up, nosíme neznatelné odpoledne. Jemný make-up je speciální druh make-upu, který lze úspěšně nosit v různých situacích.

Co je to?

Delikátní make-up (roztomilý tvoří) - ne tak úplně jako denní světlo, i když se často používají podobné odstíny a techniky. Je-li denní make-up by měl být nepostřehnutelný, pak jemný stále předpokládá určitý jas. Jemný make-up je odlišný:

 • rovnoměrné a zářivé kůže;
 • převaha růžové naškolní odstíny červenat a rtěnky;
 • velmi svěží a zkroucené řasinky;
 • expresivní oči.

Na rozdíl od dne umožňuje jemné make-up použití dostatečně světlé oční linky (což znamená tekutinu) a lesk na rty. Obecnou myšlenkou je, aby se trochu jako panenka, které zdobí obličej ve vhodných tónech. V kurzu jsou růžové odstíny, broskev, lila, béžové palety, zlaté odstíny s třpytem. Hlavní věc je, aby odpovídala paletu svého typu vzhledu.

Výhody a vlastnosti

Jemný make-up bude vyhovovat naprosto každé dívce, pokud si vybere barvy správně a správně akcenty. V různých variantách je tento make-up vhodný pro romantické rande, párty, celodenní procházky, dovolenou, focení.

Samozřejmě to vyžaduje odpovídající odbavení v oděvu.

 • Perfektním společníkem takového make-upu je bezpochyby šaty. Podle situace to může být dětské koktejlové šaty, lehké letní, romantické tekoucí a dlouhé, základní pletené oblečení.
 • Vhodné pro tento make-up a sukni - dlouhá nebo středně dlouhá, zakřivená nebo těsná, volitelně od tylu. Z možností nohavic vhodné non-obchodní dvoudílné práškové barvy, tekoucí kombinézy.
 • Střih - založený na kroutí nebo retro styluo (svazky, rouno). Dokonale vyhlazené a lesklé vlasy mohou být ponechány tak, jak jsou.
 • Obraz je dobře doplněn vysokými podpatky nebo baletními byty.. Jinými slovy - všechny nejromantičtější, nejženější a nejoblíbenější loutky budou vypadat s jemným make-upem nejlépe.
 • Nezapomeňte přemýšlet o své chuti. Tématem budou květinové a sladké vůně na bázi vanilky nebo karamelu. Hlavní věc - vůně by neměla být těžká.

Účelem takového make-upu je učinit člověka příjemným, přidat obraz dětinství a lehkosti, aby s ním zůstal nenápadný, nebude fungovat. Provádí se právě proto, aby zachytil obdivné pohledy mužů.

Odrůdy

Jemný make-up pro panenky lze rozdělit do dvou typů:

 • Den.
 • Večer.

Budou různé sytosti barev, množství brilantnosti, obecné nálady.

 • V denní verzi takže si můžete dopřát procházku se svým blízkým, výlet s přáteli v kavárně, denní aktivity, sady fotek na ulici nebo ve světlém studiu. To je dobrá volba pro nevěsty a jejich družičky na svatbě.
 • Večerní možnost lze udělat tím, že půjdete do klubu na večerní show v kině nebo večeři v restauraci.

Kdo je vhodný?

Jakýkoliv make-up musí být vybrán na základě jeho typu barvy. Vzhledem k tomu, že hlavní důraz v této formě je kladen na oči, znamená to, že celá volba barev a odstínů bude přesně okem. Jinak by dívky všech typů barev měly dodržovat stejná doporučení:

 • Je nutné uklidit pokožku. K tomu potřebujete vhodný základ (jako možnost - BB nebo SS-krém), korektor.
 • Zabránit vzniku zcela „neškolské“ mastný lesk, potřebují fixační prášek.
 • Pro dosažení efektu zářící a sochařské Osoby budou určitě potřebovat bronzery a zvýrazňovače. Pro tmavou pleť a tmavé vlasy - zlaté odstíny, pro světlovlasé dívky se světlou pletí - růžovou a broskvovou. Nápad šampaňského bude univerzální.
 • Rtěnka je lepší vyzvednout ve stínu, co nejblíže přirozené barvě. Jemný make-up neznamená příliš jasné rty. Úkolem je učinit z nich baculaté a svůdné, takže obvykle make-up umělci vybírají přírodní odstín matné rtěnky a „oživují“ kapkou průhledného lesku uprostřed rtů.

Při výběru odstínů pro oční make-up byste měli být vedeni především barvou duhovky. Nicméně, odstíny stínů by měly nejen zvýraznit oči, ale také odpovídají barvě oblečení a odpovídají situaci. Pokud jsou dodržena všechna tato pravidla - je to perfektní make-up.

 • Majitelé hnědých očí mají často teplý vzhled - tmavou nebo zlatou kůži, tmavé blond vlasy se zrzkou. V souladu s tím budou nejlepší odstíny vypadat teple v přirozeném přirozeném gamma. Pro jemný make-up hnědovlasého muže si můžete vyzvednout odstíny zlatých, červených tónů. Ze zeleného se hodí hluboko tyrkysová, jehličnatá. Z modrých odstínů musíte zvolit barvy s teplým subtone - blackberry, modrofialovou, švestkou. Z červené a růžové nejvýhodnější bude vypadat losos, meruňky. Je třeba se vyvarovat jednoduchých černobílých barev. Pokud chcete přidat tyto odstíny do make-upu, je lepší dávat přednost hluboké čokoládě a barvě pečeného mléka.
 • Modrooké dívky mohou být velmi odlišné - blond nebo tmavé vlasy. V souladu s tím bude výroba odlišná. Pro fair-haired dívčí odstíny levandule, růžové, stříbrné barvy jsou nejvhodnější. Majitelé modrých očí a tmavých vlasů, můžete použít více dramatické odstíny: tmavě modrá, fialová, zlatá. Brunetky s modrýma očima jednoznačně nejdou růžové barvy (vytvářejí pocit zanícených očí) a všechny odstíny zelené.
 • Šedé oči obvykle mají skvrny modré nebo zelené. Z toho a stojí za to odpuzovat při výběru stínů. Pro jemný make-up potřebujete zvýšit odstín, který mají šedé oči. Šedo-modré oči budou vypadat jasněji, pokud je zastíníte jasně modrou oblohu, stříbro. Můžete se pokusit udělat make-up v tmavě modré nebo šedé barvě, ale musíte si uvědomit, že šedé stíny by neměly být v souladu s očima. Měly by být o něco tmavší nebo světlejší - v závislosti na tom, jaký efekt chcete dosáhnout.
 • Šedozelené oči vypadat výrazněji s terakotovými stíny, můžete vyzkoušet bílé a žluté verze. Monochromatické stíny - například černá, seroglazkam nejde. To je také důvod, proč například make-up umělci považují šedé oči za nevhodné pro make-up kouřový led. Takové oči jsou samy o sobě nudné, takže by měly být zvýrazněny pomocí barevných stínů s hladkými přechody barev.
 • Zelené oči považovány za nejvzácnější a velmi krásné. Make-up pro ně musí být vybrán velmi pečlivě - zpravidla je vzhled zelenookých dívek poměrně obtížný. Zelené odstíny stínů jsou obvykle málo žádané, ale v tomto případě je to to, co potřebujete. Můžete bezpečně používat všechny odstíny - od jemné máty až po smaragd.

Je velmi důležité zdůraznit teplo zelených očí zlatými a měděnými stíny s jemným leskem. Z růžového obleku bylo docela jasné, téměř loutka. Docela roztomilý a lehký vzhled se získává ze zelenookých broskvových odstínů.

Tabu pro zelené oči - modré a stříbrné odstíny.

Myšlenky na líčení

Více možností od profesionálních vizážistů pro inspiraci.

 • Hnědé oči velmi často zdobené fialovými odstíny. Ukazuje se to velmi tajemný a zároveň jemný obraz. V tomto příkladu jsou dostatečně světle hnědé oči (které, bez make-upu, s největší pravděpodobností vypadají docela vybledlé) zdobené paletou odstínů fialově fialové gama. Nejlehčí odstín je na vnitřním rohu oka, přechod do temna přechází do vnějšího.Přehyb století je zvýrazněn šedo-fialovou barvou. Na spodním víčku viditelný zlatý odstín. Řada řas je podtržena čokoládovou tužkou.

Můžete vyzkoušet kombinaci bílých stínů. (budou zdůrazňovat bílé oči) a cihlově hnědé odstíny. V tomto příkladu bílá (nebo spíše odstíny barvy upečeného mléka) zvýraznila pohyblivé oční víčko a odstíny hnědé a zlaté jsou aplikovány v záhybech a nad nimi. Řada řas je orámována hnědým očním linky. Tento make-up se podobá hrdinkám japonského anime.

 • Dobrým příkladem roztomilý make-up je pro modré oči.. Brilantní odstíny šedohnědého odstínu přecházejí do tmavší barvy a záhyb je zvýrazněn zlatě růžovou barvou. Oblast pod obočím a vnitřním rohem oka je zvýrazněna perlou bílou. Spodní víčko je zvýrazněno tenkými šedými a zlatými liniemi a linie vnitřního víčka je zvýrazněna bílou na dně - to dodává vzhledu jemnost a jasnost.
 • Šedé oči zvýrazněné v béžových a světle hnědých odstínech a vnější roh je podtržen tmavě zakouřenou šedou. Namísto očních linek aplikovaných na spodní víčko - takže oči vypadají měkčí.
 • Zelené oči zdobené v béžovém a hnědém odstínu, který se mění v teplou barvu rezu blíže k záhybu. Vnější koutek oka je zvýrazněn šedou barvou, zároveň kreslí dolní víčko.

Jak se přihlásit?

Krásná roztomilá tvoří na obrázcích - samozřejmě, práce profesionálních vizážistů. Ale pokud se neustále dobře cvičíte a studujete, můžete si vytvořit krásný výhled doma. Hlavní je mít dobrý make-up a, jak se říká, „vyplnit ruku“.

Dobrý make-up se provádí pomalu a krok za krokem:

 • Nejdříve je třeba pokožku dobře očistit a připravit. Promyjte vhodnými prostředky. Pak je třeba použít denní hydratační krém, který je vhodný jako základ pro make-up. Základní požadavky na to: měl by být lehký, rychle vstřebatelný, nenechávat mastné stopy a udržovat hydrataci obličeje během dne.
 • Naneste základní nátěr nebo jiný podklad pod make-up. Obvykle se nanáší speciálním štětcem ve fázích: nejprve na T-zónu, pak na líce. Primer pomůže vyrovnat pleť a usnadní aplikaci tonálních prostředků. To je volitelný, ale velmi žádoucí krok.
 • V případě potřeby aplikujte korektor na oblast pod očima. Aplikuje se tečkami na spodní a horní víčka a poté se na koncích prstů dostane do kůže.
 • Použít nadaci. V závislosti na tom, jak hustý je, může být aplikován houbou, vlhkou houbou, štětcem nebo prsty. Přípravek se aplikuje na obličej a zastíní tak, aby rovnoměrně pokrýval kůži. Věnujte pozornost oblasti pod očima, křídla nosu, rohy rtů - někdy se jedná o záhyby. Hranice vlasové linie a výstřihu by neměly být viditelné.
 • Úhledné obočí - odstínit je tužkou nebo stíny, tvar s voskem.
 • Nyní můžete začít oční make-up. Doporučuje se umístit primer na horní víčko pod stíny - to pomůže stínům vypadat jasněji a vydrží déle.
 • Pak aplikován hlavní stín.

Předpokládá se, že jeden odstín stínů není vhodný pro jemný oční make-up - barva bude odhalena v kombinaci s jinými odstíny, které by měly být nejméně dva. Nejlepší je najít paletu 3-4 barev, které jsou zpravidla vždy kombinovány.

Hlavní odstín (obvykle průměr v teple a nasycení) se aplikuje na víčko zcela.

 • Pak můžete nakreslit řadu řas. nejtmavší z vašich odstínů nebo kreslit oči oční linky - tekuté nebo jako pera.
 • Pak se aplikují odstíny na vnějším rohu oka a v ohybu očního víčka.. Nejčastěji se jedná o tmavší odstíny vybrané palety. Čím tmavší je vnější roh, tím silnější bude důraz na oči. Světlé odstíny odstínů s třpytem lze aplikovat mírně nad záhyb, jako by popisoval jeho přechod k obočí. Nejlehčí odstín palety by měl být aplikován na vnitřní roh oka a pod křivku obočí.Jakékoliv myšlenky, které jste během make-upu navštívili, nezapomeňte, že nejdůležitější věcí je zajistit hladký přechod mezi odstíny. K tomu je třeba použít dobrý štětec s přírodními štětinami.
 • Odstín oční linky se obvykle volí tak, aby odpovídal barvě stínu - černá vypadá příliš radikálně roztomilý tvoří. Čokoláda, šedá, modrá, stříbrná - to jsou barvy, které vyžadují pozornost.

Oční linky mohou zvýraznit barevný odstín oka. Krása šedozelených očí může být například zvýrazněna zeleným očním linky.

 • Další řasy obarví. V ideálním případě by měly být „loutky“ - proto vezmeme hromadnou řasenku s oddělovacím a točivým efektem. Navíc můžete použít kulmu na řasy.
 • Rty, jak již bylo napsáno výše, v takovém make-upu obvykle není zvýrazněn. Potřebují dát ztlumený, blízko k přirozené barvě rtěnky a zdůraznit střed kapky třpytu.
 • Závěrečná fáze - zvýrazňovačkteré dodá pleti zář. Naneste štětcem nebo prsty na horní body lícních kostí, hřbet nosu, prohloubení brady, střed čela.

Delikátní make-up připraven. Vzhledem k tomu, že stále zahrnuje spoustu práce, odborníci doporučují na konci použít sprej-fixer pro make-up, který pomůže zachovat krásu na dlouhou dobu.

V dalším videu - technika použití jemného make-upu, který je ideální pro každý den nebo datum.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky