Klobouk s kloboukem

Klobouk s kloboukem

Jaká by měla být dětská čelenka? Cap Lassie kombinuje všechny potřebné vlastnosti. Výrobky finské značky jsou pohodlné, příjemné na dotek, dobře se zahřejí a vypadají dobře.

O značce

Značka Lassie se objevila v roce 1949 v západním Finsku. Rodinná firma zahájila provoz s uvolněním dětského svrchního oděvu. Výroba se rozšířila a v 70. letech získala společnost důvěru rodičů finských zlomyslných postav.

V 80-tých letech, značka byla koupena slavným znepokojením Reima. Kvalita výrobků se zlepšila díky nejnovějšímu technologickému vývoji a nejnovějšímu vybavení.

Nyní se značka stala mezinárodní. Představuje dětské oblečení, obuv a doplňky za přijatelné ceny. Oblečení je vodotěsné a větruodolné, odpuzuje nečistoty a zajišťuje optimální výměnu vzduchu. Klobouky, šály a palčáky teplé a pohodlné na dotek.

Značka se nadále zlepšuje a zkoumá nejnovější úspěchy ve výrobě dětského zboží. Každý model je testován na kvalitu, pohodlí, ochranu, pevnost, trvanlivost a zachování uvedených vlastností.

Značkové výrobky si můžete zakoupit v oficiálním internetovém obchodě Lassie nebo v běžných obchodech, které s tímto výrobcem spolupracují.

Vlastnosti a výhody produktů

Výhody klobouků Lassie již dlouho oceňují fanoušci značky.

  • Atraktivní design. Sortiment klobouků společnosti zahrnuje modely pro dívky, chlapce a univerzální možnosti vhodné pro děti jakéhokoliv pohlaví. Jedná se o modely v diskrétních barvách a světlé varianty s potiskem a okouzlujícími pompoms.

Zvláště stojí za zmínku vtipné klobouky s náhubky zvířat a pletené "uši".

  • Funkčnost Podrobnosti o produktech promyšlené do nejmenšího detailu. Speciální větrné vložky v oblasti uší poskytují dodatečnou ochranu před chladným větrem. Odrazné prvky dělají dítě viditelné v každém světle.
  • Srdečně Složení pletených výrobků zahrnuje vlnu s polyakrylem, vynikající oteplování v mimosezóně. Zimní modely jsou navíc potaženy měkkým rounem.

Čepice značky Lassie tec šijí polyamid s polyuretanovým povlakem. Fleecová podšívka se zahřeje a vodotěsná a větru odolná horní vrstva promění víčko na zcela vodotěsný a větruodolný výrobek.

  • Spolehlivost Všechny výrobky jsou testovány na pevnost, odolnost proti tření a trhání. Víčka si po dlouhou dobu zachovávají svou barvu a originální vzhled.
  • Rozumné ceny. Náklady na klobouky Lassie je poměrně cenově dostupné pro širokou škálu spotřebitelů.

Přehled modelů

Demi-season

Pro nejmenší modely jsou nabízeny na struny, vyrobené z vlny a polyakrylu v různých barvách. Po upevnění čepice pod bradu dítěte si rodiče mohou být jisti, že zůstane na místě i se zvýšenou aktivitou dítěte.

Model s vázanky pro novorozence je vyroben z nadýchaného fleece. Útulný podšívkový dres poskytuje pohodlí a vtipné uši dávají čepici kouzlo.

Pro více dospělých dětí představuje tato značka klasické poločesané klobouky, přiléhající k hlavě. Řada možností od monofonní až po pruhovanou umožňuje vybrat si klobouk, který je vhodný pro šatní skříň pro děti.

Zima

Zimní modely budou zahrnovat klobouky s prodlouženou stranou, mini klapky na uši a přilby. Například model pro dívky s pomponem, nefoukané vložky do ucha a fleecová podšívka.

Čepice je vhodná jak pro děti, tak pro starší děti. Speciální řez spolehlivě chrání uši, čelo a oblast krku před mrazem a větrem.Větrné vložky - dodatečná nuance pro absolutní teplo.

Pro procházky v zimních dnech je klobouk z polyamidu se speciálním povlakem, který nedovolí studený vítr a zabraňuje přehřátí hlavy dítěte, dokonalý. Absolutně vodotěsný klobouk s teplou fleecovou podšívkou vám umožní bezpečně hrát v závěji a chůze, i přes padající sněhovou kouli.

S plyšovým medvědem

Pletený klobouk pro novorozence s obrazem pandy je roztomilý a teplý doplněk. Model je vybaven větru odolnými vložkami a pěknou fleecovou podšívkou. Zábavné obrazy na stranách čepice napodobují uši medvěda.

Fox

Originální fox klobouk je další verze od Lassie. Teplý a pohodlný model dodá dětem pohodlí a rodiče ocení vzhled svého dítěte tak netradičním způsobem.

Barvy

Růžová

Růžová je tradiční barva oblečení a doplňků pro dívky. Čepice v této barvě vypadají jemně a okouzlující.

Žlutá

Sunny žlutá barva je ideální pro dětské čepice. Světlé klobouky zvednou náladu a „rozsvítí“ i ten nejhorší den.

Bílá

Sněhurky jsou obvykle voleny pro dívky. Vypadají nádherně a jsou vhodné pro jakékoliv oblečení. Stojí však za to připomenout, že bílá je nejvíce lákavá barva.

Modrá

Většina čepic pro chlapce z Lassie je vyrobena v modro-modré barvě. Modrá - klidná a příjemná barva, která dokonale zapadne do každého obrazu.

Šedá

Šedý klobouk je praktická volba. Neutrální barva je vhodná pro děti obou pohlaví. Tato hlavička se snadno vejde do jakéhokoliv šatníku a navíc je téměř neznatelná pro menší znečištění.

Recenze

Rodiče, kteří si koupili klobouky Lassie pro děti, jsou velmi spokojeni. Všimnou si stylového a zajímavého designu, vysoce kvalitního krejčovství a materiálů. Čepice jsou jednoduché a pohodlné, děti jsou rádi, aby je na procházky.

Obzvláště spokojeni s možnostmi úspory tepla. Lassie pletené čepice poskytují teplo bez kapuce -15 stupňů. Po umytí nejsou výrobky deformovány, zachovávají si barvu a tvar.

Příjemná a nízká cena, která v kombinaci s výhodami klobouků je jejich nespornou výhodou.

Stylové obrázky

  1. Pruhovaný tisk je vždy v trendu a dětská móda není výjimkou. Světlý klobouk a pruhovaný oblek jsou dobře vzájemně sladěny. Tmavá třešeň v harmonii s korálovými, růžovými a mléčnými odstíny, vytvářející nízko-klíčový, ale velkolepý obraz. Oblečení doplňují roztomilé růžové boty.
  2. Legrační klobouk s pompoms na stranách a obrázek medvěda v pěkné citrónové barvy. Šedá bunda se žlutými pruhy je ideální pro tuto čelenku.
  3. Nadýchaný klobouk s "ušima" promění dítě v legrační malý medvěd. Šedo-béžový odstín čepice je v souladu s barvou potisku a kožešinovým lemem světlé bundy. Skvělá kombinace tepla, pohodlí a šarmu.
  4. Modrozelené barevné schéma je skvělou volbou pro chlapce. Pruhovaná čepice s pomponem a bunda s tiskovou směsí dokonale spolu navzájem. Takové světlé oblečení osloví miminko a rodiče mu umožní udržet ho v dohledu na hřišti.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky