Objemové klobouky - módní trend z roku 2019

Objemové klobouky - módní trend z roku 2019

Nedílnou součástí zimního šatníku je samozřejmě klobouk. Zima není výjimkou, aby vypadala méně módní. Naopak, každý rok nám přináší nové příležitosti k vytvoření nového originálního stylu.

Hromadné klobouky jsou skvělým příkladem, to je skutečný trend letošního roku. Jsou prezentovány v obrovské rozmanitosti, odlišném designu, stylu, viskóznosti atd. Bezpochyby takové klobouky vždy vypadají velkolepé a módní. Není divu, proč jsou tak populární a relevantní.

Vlastnosti a výhody

Náhle zastíněný styl zámoří zavedl některé změny standardního oblečení. To také ovlivnilo pokrývky hlavy. Jednorázové klobouky šly do pozadí a na lávkách vyšly modely volumetrických klobouků volného nošení.

Tyto čepice kombinují dvě důležité vlastnosti čelenky - zahřívají se a působí jako módní doplněk. A jsou vhodní a harmoničtí jako zástupci mladší generace a starší.

Jak jsme si již všimli, tyto čepice jsou velmi stylové a zaměřují se na současný luk města. V objemné čepici, určitě nebudete bez povšimnutí. Kromě toho také zdůraznit krásné vlasy, udržet neporušené.

Výhodou těchto čepiček je, že se dají snadno kombinovat s klasickým stylem v podobě přísné srsti as ležérním, ve formě podlouhlé srsti. Samozřejmě, že to není limit, budeme tuto otázku zvažovat podrobněji v dalších částech tohoto článku.

Obrovský výběr, styl a styly vám umožní vybrat si produkt, který je pro vás vhodný, na základě preferencí a externích funkcí. A my vám povíme podrobně o všech variantách, módních trendech a vzorech objemových uzávěrů.

Módní trendy a vzorce

Možná, že stojí za to bydlet na hlavních populárních modelech, abyste si vždy byli vědomi nejnovějších trendů.

Bini

Jedná se o objemové víčko, zpravidla velké krytí. Tento model je velmi oblíbený u hvězd, módních bloggerů a dalších světských osobností. Zpravidla je předmětem českého šatníku. Samozřejmě, takový klobouk může být charakterizován různými detaily ve formě extra velkého pletení, závěsného pom-pomu nebo ozdobného obložení.

S klopou

Čepice s manžetami dokonale doplňují obraz, který jste vytvořili. Návrháři s tímto trendem neustále experimentují.

Může to být standardní klopa, hlava pevně zavěšená a zavěšená na zadní straně hlavy. Další možností jsou dvě manžety, díky nimž bude uzávěr ještě teplejší.

Pokud jste zastáncem originálních nápadů, pak můžete použít velkolepé klobouky s lehce znatelnými, jako by se svinovaly manžety. Tento model lze nosit, klesá nízko na čelo.

V nejnovějších kolekcích módních návrhářů jsou k dispozici objemné čepice s extra širokými volumetrickými manžetami. Tento klobouk bude hlavním zaměřením na módní luk.

S bubo

Bubon nebo, jinými slovy, pompon, jde dobře s objemovými uzávěry, zvláště pokud spojují velký úplet. Takový klobouk může být skutečným vrcholem vašeho zimního vzhledu.

Kubanka s hromadnou výšivkou

Tento model je vhodný pro milovníky extravagantních nápadů. Bude to jakási výzva z minulosti.

Takový klobouk by spíše dával přednost dámám klasického stylu. Retro čepice účinně doplní klasický kabát nebo kožich.

Baret

V tomto případě to nebude klasika, vše obvyklé. Čepice se vyznačuje zvláštním objemem a volným uložením. Tento styl je nyní v módě, a co je nejdůležitější, s pomocí můžete uspořádat francouzské akcenty v obraze.

Výhodou je, že takový klobouk se snadno vejde do obchodního a neformálního vzhledu. A nestandardní styl a objem vám umožní vytvořit velkolepý účes a předvést to s výhodou.

S dekorem

Často designéři umístí své sázky na vnější dekor produktu, zdobí ji kamínky nebo kamínky. Takové klobouky vždy vypadají atraktivně, zejména proto, že klobouk, jako příslušenství, vám umožní nasadit moderní experiment.

Vzory objemů

Anglická gumička

Tento typ páření je vhodný pouze pro hromadné uzávěry. Vyznačuje se svou pompou a nápaditostí. Vypadá to skvěle, například na čepici s klopou.

Opletené

Každý zná snadný druh páření, připomínající "pigtail". Aby se dosáhlo skutečně objemového efektu, je třeba vážně zvážit volbu příze.

Od copu

Klasický typ páření, který se již stal tradičním pro výrobu zimní čepice. Vždy vypadá elegantní a ženský. Prýmky jemně zdobí víčko a uvolňují jeho povrchový reliéf.

Patníky

Tento vzor vypadá velmi elegantně a zdrženlivě, na rozdíl od výše uvedeného nevytváří reliéfní efekt.

Diamanty

Velmi originální a složitý vzhled vzoru. Výběr víčka s diamantovým vzorem, ujistěte se, že budete vypadat velkolepě.

Materiály

Hromadná příze

Co byste měli věnovat pozornost první. Pletený klobouk z hromadné příze se stane skutečným konkurentem kožešinové čepice. Rozmanitost není omezena. Může to být příze z přírodních nebo umělých vláken. Patří mezi ně: vlněná příze, merino vlna, angora, alpaka, kašmír, mohér, bavlna, prádlo, hedvábí, mercerovaná bavlna, bambus, atd.

Mezi syntetické - akrylové, mikrovláknové, kovové, nylonové. Tam jsou také smíšené sypané příze vlákna: vlna směs, sypané fantasy příze, atd. Lehčí materiály jsou vhodné pro jaro a podzim: bavlna, hedvábí, syntetika nebo viskóza.

Samozřejmě, pro zimní období byste měli zvolit pouze přírodní materiály. Podívejme se blíže na každého z nich.

Kašmír

Je to podsada alpské kozy. Tento materiál je velmi teplý a příjemný na dotek.

Mohair

Tento materiál bije záznamy v jeho studeném odporu. Mohair obklopují klobouky jsou teplé a načechrané. Mohair je ideální pro klobouky vyrobené v retro stylu.

Od merina

Jeden z nejvhodnějších materiálů pro zimní pokrývky hlavy. Tato vlna je podsada odebraná z kohoutku ovce merino. Udržuje svůj tvar dobře, a pokud je to nutné, dobře se hodí do hlavy díky své pružnosti.

Alpaka

To je typ lamy, a neměli byste být překvapeni, že z ní jsou vyrobeny i klobouky. Má charakteristický lesk a hedvábný dotek. Je ideální pro zimu a je také velmi trvanlivý.

Z angory

Tento chlupatý anglický králík. Angorský klobouk bude měkký a načechraný. Pokud si koupíte kvalitní výrobek, bude vám sloužit roky.

Napová příze

Vizuálně je tento materiál podobný umělé kožešině. Toho je dosaženo následujícím způsobem: několik druhů přízí je zkrouceno určitým způsobem. Jedno nebo více nití by mělo mít dlouhé zdřímnutí.

Barvy

Černobílé klobouky dobře sedí téměř se všemi oděvy. Může mít stejnou barvu nebo kontrast.

Módní jsou červené, černé, šedé, modré a bílé odstíny. Jedná se o klasické tóny, které se hodí téměř ke každému šatníku.

Černá a modrá jsou základní odstíny, které harmonicky ladí s mnoha věcmi.

Šedá je skvělá alternativa k černé. Co se týče kompatibility, není mu však horší.

Bílá je perfektní zimní barva, která se hodí k zasněženému počasí. Bílý uzávěr objemu okamžitě vytváří dojem tepla a pohodlí.

Je nutné zvlášť zdůraznit rozsah přírodních odstínů: modrá, béžová, hnědá a zelená. Navíc přirozenost je dnes v módě. V nadcházející sezóně stojí za to odmítnout obzvláště světlé šťavnaté odstíny a dávat přednost klidným přírodním barvám.

Chcete-li vytvořit něžný, romantický vzhled, dávejte přednost pastelovým odstínům - světle růžové, citronové, mátové, světle fialové nebo broskvové. Kšiltovky těchto barev svého mohérového vzhledu jsou obzvláště něžné.

Chcete-li experimentovat a vybrat si krytku původních barev, zastavte výběr na produktu pomocí tisku. V zimě jsou poptávány zejména skandinávsky inspirované klobouky. To jsou všechny druhy sněhových vloček, symetrických vzorů, jelenů a stromů.

Jak si vybrat

Samozřejmě, při výběru je nejprve nutné určit styl - které formy budou pro vás nejvýhodnější a přizpůsobí se tvaru obličeje.

Dále vyberte materiál, výše jsme podrobně diskutovali ty hlavní. Věnujte pozornost takovým vlastnostem, jako je odolnost za studena, praktičnost a odolnost proti opotřebení. Pečlivě zkontrolujte pletení, závity by měly být pevné a bez závad.

Kromě materiálu, všimněte si, že někdy složení výrobku zahrnuje akryl. Pomáhá udržet tvar a po mytí neztrácí své vlastnosti.

Samozřejmě, že pro milovníky vyšívání nebude těžké svázat původní čepici, nicméně to bude vyžadovat určitý čas a úsilí.

Kromě výběru je také důležité správně nosit objemný klobouk. Neměla by zakrýt její tvář co nejvíce. Naopak, vytáhněte ji více na zadní straně hlavy, ukazuje třesk nebo elegantně visící prameny vlasů.

Co na sebe

Volumetrický klobouk lze snadno kombinovat s kožichy, klasickými kabáty nebo saka. Nepochybně budete muset vynaložit určité úsilí, abyste si vybrali klobouk, který bude harmonicky vypadat přesně s vaším obrazem a stylem.

Možná nějaké pochybnosti, že tak luxusní věc, jako je kožich, lze kombinovat s pletenou volumetrickou čepičkou. Jsme ve spěchu vyvrátit tento mýtus. Naopak, takový klobouk pomůže vyrovnat obraz.

Pokud chcete vytvořit ultramoderní luk, pak volumetrický klobouk s kožichem z lamy srsti bude vždy vypadat extravagantní a efektivní.

Pod klasickým kabátem by měly být vybrány stručnější klobouky, bez extravagantních vzorů a detailů.

Ale sako je skutečný nález pro experimenty. Můžete snadno vybrat více než jeden klobouk, abyste zdůraznili svou individualitu.

Pro harmonický obraz, můžete vyzvednout objem šálu, aby odpovídaly klobouk nebo rukavice, také velký úplet. Znovu si všímáme, že šátek je lepší zvolit svazek, takže vytvoříte plnohodnotný obraz. Jedna z možností - módní šátek svorky. Není třeba zvedat tašku, aby odpovídala čepici.

Stylové obrázky

  • Čepice je šedá s minimální klopou.
  • Světle růžový klobouk se širokou manžetou.
  • Čepice s módním burgundským odstínem.
  • Zářivě oranžový klobouk s pomponem.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky