Sprchový gel "Tsinovit"

Sprchový gel Tsinovit

Existuje mnoho kožních onemocnění, které způsobují spoustu nepříjemností a výrazně poškozují život. Chcete-li obnovit krásu kůže a zbavit se nejistoty pomůže sprchový gel "Tsinovit" - léčivý přípravek ze stejné série výrobků pro péči o pleť a vlasy od ruského výrobce CJSC "Zelený dub les".

O výrobci

CJSC Green Oak Wood je jedním z předních výrobců léků a kosmetiky v Rusku. Navzdory mládí - v roce 2003, se výroba skládala pouze z jednoho obchodu, který se nachází v Sergievu Posadu, kde se již podařilo najít své místo a svého spotřebitele.

V současné době se společnost nachází v Dmitrově a má dílny na výrobu léčivých a kosmetických výrobků, sublimovaných výrobků a látek, má vlastní inovační laboratoř.

Všechny výrobky společnosti jsou vysoce kvalitní a originální.

Indikace a kontraindikace pro použití

Problémy s vnějšími kryty těla jsou velmi rozdílné a mohou být způsobeny různými důvody - vnějšími nebo vnitřními. Mnohé z nich jsou genetické, jiné vznikají, když přicházejí do styku s různými alergeny a dráždivými látkami.

Ať už je příčina problému jakákoliv, přináší spoustu nepříjemných chvil. Za prvé, je to řada nepříjemností. Za druhé, ztráta sebedůvěry a její přitažlivost. Proto lidé věnují tolik pozornosti léčbě a potírání kožních nedostatků.

Nejvýznamnější výhodou přípravku Zinovit je, že jej lze použít se stejným úspěchem v boji proti různým typům defektů - od alergických až po poruchy vznikající při mechanickém poškození.

Sprchový výrobek z této série je tedy doporučován pro:

 • atopická dermatitida (ekzém, neurodermatitida);
 • seboroická dermatitida;
 • lupénka;
 • pityriasus lichen;
 • houbové léze dermis;
 • nutnost zastavit šíření houby do jiných oblastí těla.

Kromě toho je ideální pro léčbu akné a akné na obličeji a těle, odstraňuje černé skvrny, má léčivý účinek na různé typy popálenin a zároveň snižuje účinek bolesti. Často se také předepisuje, aby se odstranil edém vzniklý v důsledku bodnutí hmyzem.

Díky jedinečné formulaci umývací kompozice jemně ovlivňuje nejen epidermis, ale i hlubší vrstvy dermis, poskytuje terapeutický a kosmetický efekt, aniž by je bylo nutné sušit, což jim vrací zdravý vzhled a pružnost.

Současně četné testy a studie neodhalily žádné vedlejší účinky přípravku Zinovit. Jeho použití je povoleno i během těhotenství a kojení. Je také povoleno použít pro péči o děti starší než jeden rok.

Jediným kontraindikací jeho použití může být individuální nesnášenlivost na jednu nebo několik jejích složek, což se stává jen zřídka.

Droga není droga, takže je volně dostupná a nepotřebujete ji na předpis. Je však důležité pochopit, že stejně jako před nákupem jakéhokoliv léčivého a kosmetického prostředku je nejlepší konzultovat s dermatologem nebo profesionálním kosmetologem před zakoupením Tsinovita.

Je třeba vzít v úvahu skutečnost, že při použití této kompozice ke koupání v kombinaci s léky směrového působení bude pozitivní výsledek dosažen mnohem rychleji.

Složení

Hlavní aktivní složkou Zinovity je pyrithion zinečnatý (2%), což je komplexní sloučenina zinku obsahující síru a kyslík. Aktivně ovlivňuje buňky plísní a přispívá k jejich přirozené a časné smrti. Také on:

 • má antibakteriální a protiplísňové účinky (úspěšně bojuje proti stafylokokům, streptokokům, střevním a pseudomonasovým bacilům, všem typům hub);
 • první aplikace přispívá snížení ložisek zánětu a zamezení jejich dalšího šíření;
 • normalizuje práci mazové žlázy;
 • bojuje s podrážděním a snižuje odlupování.

Další účinná látka, glycyrrhizinát draselný, získaná z kořene lékořice (lékořice), je farmakologickým a kosmetologickým činidlem používaným k léčbě kožních onemocnění různé závažnosti. Stimuluje samoregulaci kůže a zvyšuje její odolnost vůči plísním a bakteriím.

Obě látky mají schopnost hromadit se v buňkách, zvyšovat jejich imunitní obranu a nedovolují, aby se houby a bakterie znovu dostaly do kůže.

Přípravek navíc obsahuje:

 • Panthenol (vitamín B5) - normalizuje metabolismus buněk a tkání a "zahrnuje" proces jejich regenerace. Kromě toho tato látka pomáhá vyhladit jizvy, které vznikají po akné, tzv. Post-akné a další nedostatky v ochranném krytu těla.
 • Močovina (karbamid) (3%) - hydratuje, chrání před popraskáním a podporuje odlupování odumřelých částic kůže.
 • Climbazole (1%) - zpomaluje šíření houby a přispívá k rychlé lokalizaci onemocnění.
 • Glyceryl-2 kokos.
 • Olej máty peprné - podporuje očistu, normalizaci vodní rovnováhy dermis, zároveň se vrací k němu tón a odstranění skvrn po akné a akné.
 • Hydroxid sodný a další látky hluboké čištění pórů a spolehlivě chrání pokožku před bakteriemi, houbami a negativním vlivem prostředí.

Díky tomuto složení má léčivo komplexní účinek nejen na poškozené oblasti, ale také na všechny kožní záhyby, důkladné čištění před kontaminací, patogenními bakteriemi, mrtvými částicemi, zlepšením imunity, změkčením a zdravým zářením.

Aplikační metody

Sprchový gel "Tsinovit" lokalizuje ohnisko nemoci a nedovolí, aby se tento rozšířil po celém těle. Při pravidelném používání léčí a čistí pokožku všech jejích vad. V některých případech může být také použit k mytí obličeje, například když se na něm objeví zánět.

Před použitím lahvičky je třeba před použitím několikrát silně protřepat. Poté se malé množství gelu vymačkne na paži nebo houbu a zpění a nanese na celé tělo.

Současně není nutné důkladné mytí výrobku do pokožky - aplikuje se jako běžný neterapeutický gel.

Důležité: během léčby přípravkem Tsinovit by měl být jediným detergentem. Nelze použít současně žádné jiné sprchy a mýdla.

Po mytí počkejte 2-3 minuty a poté opláchněte pěnu teplou vodou.

Používejte nástroj denně.

Kromě léčby již vzniklých onemocnění může být gel použit k prevenci vzniku svědění, odlupování, zánětu a akné. Za tímto účelem platí "Zinovit" by neměly být více než dvakrát týdně.

V případě potřeby lze tento gel promýt a hlavu (pokud jsou zánětlivá ložiska v této části těla).

Léky podobné akce

V současné době farmaceutický průmysl nabízí široký výběr léčivých nebo kosmetických přípravků, které pomáhají řešit kožní problémy a potýkají se s různými nedokonalostí dermis. V arzenálu jsou masti, krémy, gely, šampony a mnoho dalšího.

Většina těchto léků však má svou „specifickou specializaci“, vykonávající jednu nebo dvě funkce, zatímco prostředky "Tsinovit" je širokospektrální lék, který eliminuje projev několika nemocí najednou a eliminuje velké množství kosmetických nedokonalostí pleti.

Mnozí odborníci se proto domnívají, že její analoga dosud nebyla vytvořena. A pokud šampon a některé další produkty ze série mohou být nahrazeny podobnými, co se týče jejich účinku, sprchový gel je stále ještě svého druhu.

Stanovisko spotřebitelů a odborníků

Se sprchovým gelem Zinovit se můžete setkat se širokou škálou recenzí, protože kolik lidí má tolik názorů. Většina z nich je však stále pozitivní.

Podle příběhů spotřebitelů, při použití této kompozice jako doplněk k obecné terapii, výsledky nepřicházejí dlouho. Mnozí z nich jsou patrní z první aplikace - šíření vyrážek se zastaví a erupce se znatelně sníží.

Všichni uživatelé také poznamenávají, že se vyrovná se svým hygienickým úkolem, očistí pokožku od nečistot.

Ti, kdo ji používali k boji s akné a akné, také mluví o Cinoviti pozitivně - v krátkém čase se jim podařilo tento problém zbavit. A to i přesto, že žádný z dříve užívaných drog nepomohl alespoň snížit počet akné nebo akné.

Obrovské "plus" znamená podle názoru těch, kteří se s jeho pomocí podařilo obnovit krásu na kůži a zbavit se problémů, je to, že nejen odstraňuje kapsy nemoci, ale také skrývá jejich sebemenší známky. Pravidelné používání gelu eliminuje skvrny a jizvy po akné a akné.

Tento nástroj také pomáhá odstranit příznaky chronických alergických reakcí, prevenci různých ekzémů a lupénky. I při použití pouze 1 krát týdně můžete zapomenout na různé vyrážky, kožní defekty související s věkem (adolescence, hormonální poruchy během těhotenství a poporodní období).

Dobré recenze zanechávají drogu, nejen ty, kterým pomáhal, ale také specialisté - dermatologové a kosmetologové, kteří zaznamenávají její pozitivní terapeutické a preventivní účinky na dermis. Je třeba poznamenat, že je vhodný pro všechny typy pleti, a to i pro nejproblematičtější nebo zvláště citlivé, například pro děti nebo pro nadměrně suché a šupinaté.

Sprchový gel "Tsinovit" - péče o pleť pro psoriázu - ve videu.

Zdůrazňují také, že složky obsažené v nářadí řady Tsinovit prakticky nezpůsobují alergické reakce, což umožňuje jejich použití téměř bez omezení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky