Sprchový gel Oriflame

Sprchový gel Oriflame

Každý z nás chce vypadat mladý a krásný co nejdéle. Nezvratné změny v těle spojené s věkem, stejně jako nekvalitní voda, detergenty, špatné podmínky prostředí, stresové situace, špatné návyky, nezdravé potraviny - to vše přispívá ke znečištění kůže a blednutí.

Pro prodloužení mladosti a svěžesti je nutné zajistit zvláštní péči o pleť: aktivní hydratační, vyváženou výživu a samozřejmě i očistu. Proto je sprchový gel - nepostradatelný nástroj, který pomáhá každodenní péči o pokožku.

Spotřebitelský trh v současné době nabízí velký sortiment různých kosmetických přípravků pro duši domácích i zahraničních spotřebitelů.

Tento článek se zaměřuje na sprchové gely Oriflame, která se již dlouho etablovala jako široká škála kosmetiky na trhu Ruska, Evropy a SNS, stejně jako kvality, potvrzené dermatologickou kontrolou. Zvažte ty nejoblíbenější.

 • "Objevte" - cestujte po vůních světa

Produktová řada Oriflame "Discover" nabízí širokou škálu produktů různých činností, které obsahují přírodní extrakty a populární příchutě světa: ať už je to okouzlující vůně deštných pralesů Borneo, energie slunečné Seville, hluboká smyslnost koření východního Marrákeše nebo nekonečná něha Egejského moře. Sprchové gely série "Objevte" nejen šetrně pečují o pleť, ale také dávají příležitost cítit všechny barvy světa ve vlastní koupelně.

Přehled série "Objevte" Čerstvost Island - ve videu níže

Podle výsledků řady pozitivních recenzí se gely Oriflame "Discover" umísťují na prvním místě v neoficiálním hodnocení popularity sprchových produktů.

 1. "Koření Marrákeše" - sprchový gel s kořeněnými orientálními vůněmi nejen jemně čistí a hydratuje pokožku, ale také obklopuje oblak staletého tajemství a tajemství.
 2. "Oranžová Sevilla" - gel s intenzivním aroma pomerančových plantáží Seville pomůže probudit každou buňku těla. Přírodní kompozice čistí a pomáhá hydratovat nejhlubší vrstvy epidermy. Čerstvý citrusový mix poskytne energii a energii po dlouhou dobu.
 3. "Tropické Borneo" - jemný gel, který přenáší veškerou svěžest tropických lesů ostrova Borneo, čistí, hydratuje a tonizuje pokožku. Přírodní extrakty pomáhají vytvářet přirozenou bariéru proti vnějším agresivním faktorům.
 4. "Sunny Santorini" - sprchový gel obsahující extrakty a aroma rostlin Santorini na území Řecka. Nástroj zvlhčuje, zlepšuje pružnost a tón pleti, chrání před nadměrným suchem, činí ji hladkou, jemnou a sametovou. Vynikající přírodní vůně dodá hravou náladu naplněnou poznámkami dětské radosti.
 5. "Čínská třešeň" - gel s nádhernými tóny čínské třešně nejenže pomáhá očistit a zvlhčit, ale také zaplnit pokožku vnitřním zářením a vlakem aromatických tónů čínských kvetoucích zahrad.
 6. "Islandová čerstvost" - Gel, který neobsahuje mýdlo a formulaci s vyváženým pH, vyjadřuje nepřekonatelnou čerstvost čistého vzduchu Islandu, chlad mořského příboje a sílu lesů jalovců.
 7. "Romance Paříže" přenese do věčného města všech milovníků, vytvoří romantickou atmosféru a luxus jižní Francie s poznámkami levandule a vanilky vznášející se ve vzduchu. Přírodní éterické oleje poskytují komplexní péči o pleť.
 8. "Japonské ceremonie" - Prostředek nejjemnější světle zelené konzistence umožní přenést do japonské zahrady s rostoucími květinovými vůněmi a jarní radostí. Kůže se stává něžnou, sametovou a zářivou zevnitř.
 9. "Toskánský západ slunce" - relaxační sprchový gel, který tvoří hustou pěnu a obklopuje oblak toskánských kopců. Je optimální pro každodenní použití.
 10. "Kubánské rytmy" - gel se smetanovou pěnou dodá pleti vzrušující svíravost pražených kávových zrn a pokušení cukru. Cítíte horké rytmy kubánské salsy!
 11. "Miami Beaches" Vhodné pro všechny typy pleti, šetrné čištění, hydrataci a dobrou náladu s vůněmi kornelových květů a liči.
 12. "Smutná Tanzanie" - pH-vyvážený gel s čerstvými vůněmi kvetoucích stromů moringa a baobaba se přemístí do exotických horkých zemí a celý den zvedne vaše lihoviny.
 13. "Japonská filosofie" - pánský sprchový gel s výraznou vůní cypřišů a citrusovými tóny. Osvěžuje, pečuje a naplňuje den „mužskou“ energií.
 • Všechno nejlepší z přírody

Série kosmetiky "Love Nature" s přírodními ingrediencemi a oleji, které obsahují veškerou moc přírody. Sprchové gely této řady vyživují, hydratují a pečují o nejcitlivější pokožku.

 1. "Malina a máta" - gelový peeling s odlupujícími se granulemi s malinovou šťávou a výtažkem z máty pomáhá užívat si ráno každého dne, čistí a hydratuje pokožku jakéhokoliv typu. Svěží mátová příchuť bude dávat náboj energie, energie a pozitivní, dokonce i v nejhorším dni.
 2. "Oliva a Aloe" - gel s biologicky odbouratelným vzorcem a přírodní částice užitkových rostlin změkčuje, zvlhčuje a chrání pokožku, díky čemuž je hladký a hedvábný. Delikátní vůně prodlouží potěšení z dlouhodobého sprchování.
 • Pro nejmilejší

"Aurora" - Sprchový gel „Disney“, určený pro jemnou dětskou pokožku, s výtažkem z královny květin - růží, vám dá možnost domluvit si opravdové lázně doma: výživné oleje nasycí kůži, učiní ji měkkou, sametovou a hydratovanou a jemný oblak vůně růže dodá "Báječné" pocity pro malé princezny.

Stručný popis a doporučení pro použití sprchového gelu si můžete prohlédnout v následujícím videu:

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky