Závodní košile

Závodní košile

S nástupem léta je volba správná nebo velmi relevantní. Některé modely se dostanou do trendu, jen aby se na příští sezónu zapomnělo. A některé i po několika desetiletích zůstávají relevantní a žádané. Druhou kategorii lze přičíst a zápasovou košili.

Tento jednoduchý top může být vyroben ve formě košile, a ve formě podprsenky. Charakteristickým rysem tohoto stylu je, že skútr otevírá ramena a lopatky.

Zadní část sestává z jednoho pásu, který je rozdělen na ramena do dvou širokých pásů. Tento formát umožňuje podporu hrudníku a zároveň neomezuje pohyby.

Módní zápas je vhodný jak pro sport, tak i pro vytvoření módního luku.

Co na sebe

Zpočátku byla trička nosena výhradně jako spodní prádlo a většinou sportovci a vojáci. Dali je pod svrchní oděv, takže tento kus oděvu absorbuje přebytečný pot. Vzhledem k tomu, že zápasníci byli vytvořeni pro sport, i teď jsou nejlépe kombinováni přesně se sportovním oblečením.

Toto tričko je skvělé pro vytvoření sportovního vzhledu, doplněného o vaše oblíbené tenisky nebo tenisky a krátké šortky. Je vhodné jít do sportu v takovém oblečení, protože zápas neomezuje pohyby.

Také bortsovka může být kombinována s každodenními věcmi: džíny, šortky, jednoduché sukně. Stylový vypadá jako kombinace dvou košil, které nosí jeden na druhém. Obraz však můžete doplnit bortsovkou s prvky nejen každodenního, ale i kancelářského stylu. Nicméně, pouze pokud plánujete nosit bundu nebo bundu shora.

Vyberte si podprsenku

Při koupi bortsovky mějte na paměti, že při výrobě luky budete muset věnovat pozornost nejen tomu, co s ní budete nosit, ale také tomu, jakou podprsenku si vybrat pod vrcholem nádrže. Protože zadní strana zápasníka je otevřená, popruhy podprsenky jsou při nošení viditelné. Proto vyvstává otázka, co je živůtek, který se nosí pod zápasem, aby nevypadal vulgárně.

Na jednu otázku lze odpovědět okamžitě. Za prvé, designéři, samozřejmě, vymyslel a vytvořil speciální podprsenku s popruhy, které nejsou umístěny paralelně k sobě, ale zkřížené vzadu.

Druhá možnost je také zřejmá - pokud nechcete utrácet peníze za speciální podprsenku, stačí si koupit běžnou, ale s odnímatelnými popruhy a upevnit je příčně. Nebudou tedy vidět z pod košile.

A konečně, poslední způsob je koupit silikonové podložky na hrudi. Jsou to dobrá alternativa k podprsence pro dívky s malými prsy. Silikon je přilehlý k tělu, zvedání hrudníku, takže potřeba podpory pohár popruhy zmizí. Pod tričkem budou silikonové obložení zcela neviditelné a zvyknout si na takové specifické spodní prádlo je snadné.

Skutečné styly

Univerzální, pokud jde o kombinaci s jinými věcmi, zápas v této sezóně zůstává na vrcholu popularity. Kromě klasického modelu bílého úpletu jsou nyní i jiné styly, které stojí za to diskutovat o něco podrobněji.

S velkými průlezy

Vzdušná tkaninová puška s velkými průramky dodá obrazu lehkost. Tento model se dobře hodí pro štíhlé dívky a bude skutečným spasením v horkém počasí. To jde dobře s kontrastními vrcholy, nosí pod dnem, a vesty nebo bundy přehozené přes ramena.

Montáž

Stejně důležité a těsné modely, které úspěšně zdůrazňují štíhlou postavu. Takový zápas může být vyroben v jakékoliv barvě, stejně jako zdobené krajkou nebo ornamenty.Vypadá to zajímavě s plně krajkovou zádí, kterou lze kombinovat se sukní jako večerní šaty.

Sport

Sportovní zápas je nepostradatelnou klasikou. Vzhledem k tomu, že péče o vaše tělo a zdravý životní styl je nyní v módě, nemůžete dělat bez dobrého sportovního oblečení. Vyrobený z kvalitního materiálu, zápas odpovídá definici dobrého sportovního oblečení. Můžete doplnit stylový luk pro vstup do posilovny s vysokými šortkami v pase a stylovými teniskami.

S potiskem

Klasický zápas je bílý dres z jemného úpletu. Ale nyní návrháři odvážně ustupují od obecně uznávaných standardů, takže tento kus oblečení je jasný a zajímavý. Výtisky použité pro dekor bortsovka mohou být cokoliv od klasického hrachu nebo pruhů až po tropické vzory pokrývající tkaninu.

Módní luky

Chcete-li vytvořit elegantní luk na základě zápasu je poměrně jednoduché. Vypadá stejně dobře s džíny s nízkým vzestupem as přísnými tmavými kalhotami. Podívejme se na některé zajímavé luky, v nichž hlavní roli hraje zápas.

Nejjednodušší a nejvhodnější pro každodenní nošení je kombinace bílého zápasu s klasickými modrými džíny. Je lepší zvolit hubený, který bude klást důraz na krásu nohou a nebude vážit dolů. V chladném počasí může být tento obraz doplněn stylovým sako. Nejlepší je, pokud bude bunda zkrácena.

Pro procházku s přáteli v horkém letním dni můžete v této sezóně kombinovat zápas s šortkami s vysokým pasem. Pod jednoduchými šortkami se standardním střihem si můžete vyzvednout dva zápasníky v kontrastní barvě na sobě. Nebo kombinujte světlé barevné tričko s jasným topem. Módní luk můžete doplnit pohodlnými botami na nízkou rychlost a stylovou tašku.

Zápasník je skutečná spása pro ty, kteří jsou vždy trápeni otázkou „Co je dnes na sobě?“. Vyberte si všestranný zápasník, zkombinujte jej s vašimi oblíbenými věcmi ze svého šatníku a neztrácejte příležitost k tomu, abyste si v teplém letním dni vychutnali lehké tričko.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky