Pánské zimní kabáty

Pánské zimní kabáty

V předvečer nástupu mrazivé zimy si každý myslí, že si koupí teplé oblečení. Mnozí muži zásobují dolů polstrované kabáty, parky nebo zahřáté sportovní bundy, protože se domnívají, že pouze tyto modely oblečení jsou čistě mužské. Moderní designéři však již dávno zničili zavedený stereotyp a doplnili své sbírky stylovými modely pánských kabátů a kožichů.

V této sezóně odborníci doporučují věnovat zvláštní pozornost kožichu z ovčí kůže. Faktem je, že tyto prvky oděvu jsou šity takovým způsobem, aby nejen v zimě zahřály tělo, ale také zdůraznily brutalitu obrazu.

Módní styly a modely

Moderní modely pánských kožichů lze nazvat vzdálenými příbuznými krátkých kožichů, které byly v Rusku obzvláště populární před několika staletími. Je zřejmé, že od té doby se způsob oblékání kůže a kožešin zlepšil, styly začaly brát na modernější vzhled, je lepší se zahřát, aby se staly pohodlnými, aby odpudily přebytečnou vlhkost. Ale nejzajímavější je, že kožichy z ovčí kůže se více přizpůsobily aktivnímu rytmu života. Jaké modely tohoto oblečení jsou v této sezóně nejoblíbenější?

Pilot

Tyto kabáty z ovčí kůže vyniknou mimo jiné několika výraznými rysy. Nejsou tedy delší než kyčle a krejčovství se prakticky neliší od bundy se stejným názvem. Stejný rovný střih, stejný kožešinový límec, šité kapsy na úrovni rukou a manžety na rukávech a spodní liště. Jediný rozdíl od bundy stejného jména je že lamely jsou lemované srstí, dávat model více zahřátý pohled. Upevňovací prostředek je vždy ve formě zipu, který není zakryt plaketou a ve většině případů není k dispozici kapuce.

Kůže s kožešinou

Kožichy z ovčí kůže s koženým exteriérem vypadají nejpřísněji a stylově. Často mají brilantní texturu nebo prošívané. Ale obojek a manžety a čepice s kapucí se mohou dostat z kožešiny. Zajímavé je, že srst může být jak přirozená, tak umělá, ale vzhled ovčí srsti tím netrpí. I když by nebylo zbytečné poznamenat, že kožichy z ovčí kůže, zdobené přírodní kožešinou, jsou stále mnohem teplejší.

S kapucí

Na první pohled se zdá, že kapuce je velmi drobný kus oděvu, ale v případě top oblečení hraje tento drobný prvek velmi významnou roli. V mrazivých obdobích se ovčí kabáty s kapucí teplejší lépe, i když muž nosí klobouk. Tento prvek chrání nejzranitelnější část těla - krk, před mrazivým větrem. Ano, chrání hlavu před vlhkostí a to je velmi důležité v mokrém počasí.

Klasika

Klasické modely pánských kožichů se vyznačují jedním znakem - stručnost. Přísné přímé formy krejčovství, absence zbytečných dekorativních prvků a omezení odstínů - to vše přitahuje muže jakéhokoliv věku. Taková kožená bunda dokonale zapadá do jakéhokoliv obrazu, ať už je to přinejmenším obchodní, i když každodenní.

Délka

Délka srsti mužské ovčí kůže však může být úplně jiná. Výjimkou jsou pouze modely v podlaze a midi, protože se jedná o čistě ženskou délku. Nejdelší v mužské verzi je kožich, dosahující až po koleno. Vyberou ho muži, pro něž se izolační vlastnosti oděvu dostanou do popředí. Pro muže, kteří dávají přednost vedení aktivního životního stylu, jsou mírně odlišné modely.

Zkrácené

Taková ovčí kůže v délce dosáhne střední stehna a je cenná, protože nedrží pohyby. Pokud budete nosit takový kožich v mrazivých zimních obdobích, měli byste dbát na to, aby byl vytvořen výhradně z přírodních materiálů.

Krátké

Délka takového kožichu může být srovnána s jednoduchou bundou nebo větrovkou, ale struktura a vlastnosti oteplování dávají pravému účelu tohoto oblečení. Tento model si vybrali muži, kteří tráví většinu času za volantem a nepotřebují intenzivní oteplování.

Oříznutí a kožešiny

Obvykle jsou pánské kožichy vyrobeny ze stejného materiálu - ovčí kůže. Pro konečnou úpravu lze použít různé druhy kožešin:

  1. Mink - tato kožešina je jednou z nejdražších, takže obvykle dostanou límce a manžety, aby poskytly obraz efektivity.
  2. Vlk - taková srst vypadá spíše drsně, která je spojena s hustou texturou hromady, ale je to právě tato vlastnost, která vždy zdůrazňuje brutalitu obrazu.
  3. Mýval - nejteplejší a nejodolnější srst, takže se nejčastěji používá k šití a ořezávání kukly.
  4. Toskánsko a stříbřitá liška - srst se liší délkou hromady, takže často oddělují odnímatelné límce.
  5. Ovčí kůže je nejoblíbenějším typem kožešin pro konečnou úpravu pánských kožichů. Jsou to oni, kteří nejčastěji zastřihují klasické modely oblečení.

Stojí za to zvážit, že při dokončování pánských kožichů mají výrobci jen zřídka přirozenou barvu srsti. Nejčastěji jsou vlasy zbarveny v klasických odstínech.

Jak si vybrat

Při výběru kvalitního modelu kožichu by zákazníci neměli zapomínat na následující důležité funkce:

  1. Dobrá srst z ovčí kůže nemůže být snadná, protože se může zahřát jen dlouhá zdřímnutí a hustá kůže.
  2. Faktura materiálu musí být „grafická“. To znamená, že pokud přejdete rukou po povrchu výrobku, pak by měla být znatelná značka. Toto pravidlo se nevztahuje pouze na kožené pláště.
  3. Švy ovčí kůže by měly být ploché, bez tuberkul, rohů a vyčnívajících nití. Lepší je, pokud je linka dvojitá.
  4. Pokud si vyberete barevný model kožichu, pak by z něj neměl být silný chemický zápach barvy. Celý povrch kožichu by měl být natřen rovnoměrně, bez viditelných světelných a tmavých ploch. Srst na vnitřní straně výrobku by neměla mít dostatek spánku, a to ani při intenzivní expozici.

Nezapomeňte, že byste si neměli vybrat ovčí zadek. Je lepší nechat prostor pro zahřátý zimní svetr. Zvláštní pozornost je třeba věnovat odstínu výrobku. Pokud chcete zdůraznit prezentovatelnost vlastního obrazu, pak je lepší zvolit modely klasických tónů - černé, hnědé, šedé. Jasnější mladí lidé jsou určeny pro světlejší modely - kaštanové, béžové, písčité.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky