Ovčí kůže Alef

Ovčí kůže Alef

Vlastnosti a výhody

Továrna na výrobu kožešinových výrobků "Alef" začala svou práci v roce 1978 ve městě Pyatigorsk. V této továrně, při šití kožešinových oděvů, je prováděn plný cyklus práce: nákup surovin, obvaz, tvorba designu vlastních kolekcí oděvů a prodej.

Výrobce garantuje vysokou kvalitu výrobků, protože při výrobě se používají pouze nejmodernější a nejbezpečnější chemikálie pro člověka a životní prostředí. Továrna využívá ve své práci všechny druhy inovativních technologií. Vyrobené věci jsou velmi kvalitní, potěší zákazníky krásným a stylovým vzhledem, bohatým na barevný gamut.

Recenze

Továrna "Alef" opakovaně obdržela titul "Nejlepší podnik roku".

Společnost "Alef" vyrábí pánské a dámské vrchní oděvy. Modely kožichů a kožichů jsou určeny pro lidi různého věku a postavy. Továrna se zabývá šitím kožichů, kožichů, vest, sportovních bund, kožených bund, kožichů a doplňků pro vrchní oděvy - klobouky, šály a rukavice.

Továrna velmi pečlivě zapadá do problematiky výroby kožichů, designéři se snaží, aby byly nejen teplé, ale také lehké, pohodlné a stylové. Pláště z ovčí kůže "Alef" neomezují pohyby a dávají pohodlí svým majitelům.

Přehled modelů

Pláště z ovčí kůže, stejně jako kožichy, jsou již dlouho nejoblíbenější možností pro zimní zimní oblečení. Jsou pohodlné, mají krásný vzhled, a co je nejdůležitější - zachovat naše zdraví v zimním období zimy a mrazu.

Pokud jde o řezání ovčí kůže, jsou nyní modely s rovnou siluetou velmi žádané. A pro doplnění obrázku pomůže kožešiny trim. Nejlepší možnosti pro konečnou srst jsou liška, bobr, veverka nebo norek.

Designéři společnosti "Alef" již vyvinuli novou sbírku kožichů pro podzimní a zimní sezónu. V této sbírce byly vzaty v úvahu všechny nejnovější trendy světové módy.

Lakovaný povrch kožichů se nyní stal módním trendem. Tyto opálené kůže mají mnoho výhod. Ochranná vrstva laku chrání a chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy. Tento materiál se nebojí jak vlhkého počasí, tak teplotních změn. Na lakovaném povrchu ovčích kožichů nezůstávají žádné deště ani sněhové skvrny.

Barvy sezóny se staly odstíny hnědé. V nové kolekci kožichů z "Alef" najdete modely různých odstínů hnědé palety - od světle béžové až po tmavou čokoládu.

Kolekce však není omezena na tento rozsah barev. Volba barev kožichů Aleph je velmi rozsáhlá a má asi sto různých barev a odstínů. Takže každá móda si může snadno vybrat model kožichu z ovčí kůže, který se jí bude líbit.

Málo o kvalitě

Nejdůležitějším důkazem vynikající kvality kožichů jsou hodnocení zákazníků.

  • Většina majitelů kožichů z továrny "Alef" je spokojena s jejich kvalitou a vzhledem.
  • Kupci říkají, že kožichy jsou skvělé. Kožešina nevyleze a není malovaná, svítí na slunci a na dotek je velmi příjemná a měkká.
  • Majitelé kožichů z ovčí kůže také potvrzují vynikající tepelné vlastnosti výrobků - v ovčích pláštích nebude zima ani v extrémních mrazech až do -25 stupňů.

Zákazníci a servis maloobchodních prodejen Aleph jsou vysoce oceňováni, stejně jako vynikající servis a asistence prodejních asistentů, široké spektrum zboží. Kupující jsou také velmi spokojeni s cenovou cenovou politikou společnosti, pravidelnými akcemi a slevami, jakož i možností nákupu zboží ve splátkách.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky