Ryté náramky

Ryté náramky

Náramek je velmi krásné a oblíbené šperky pro muže i ženy. Aby se toto příslušenství stalo originálnějším a zajímavějším, mnoho lidí na něm dává přednost rytí. Je důležité vědět, jak by toto příslušenství mělo vypadat a co by mělo být provedeno.

14 foto

Co je to?

Rytina na náramky a další dámské a pánské doplňky je použití vzoru nebo nápis na nich, a tento ornament může mít jiný vzhled. Může být naříznuta na příslušenství, to znamená, že má hloubkový vzhled. Druhá varianta rytiny zahrnuje kreslení konvexního vzoru, ornamentu nebo nápisu, pak dekorace bude mít reliéf.

Rytina vám umožní individualizovat výzdobu, učinit ji více unikátní a neobvyklou. To je důvod, proč se mnozí snaží dělat takové nápisy a kresby na náramcích, aby to bylo na rozdíl od jiných.

8 foto

Vlastnosti

Náramek je nejvhodnější ozdobou pro rytí, protože takový doplněk může být opatřen deskou, na kterou můžete snadno vložit nápis nebo vzor. Hlavním rysem tohoto náramku bude jeho jedinečnost. Zpravidla děvčata dávají přednost tomuto vzoru v podobě nápisu nebo krásné fráze. Tento typ ženského příslušenství bude vypadat velmi roztomilý. Můžete také dát tečkovaný obraz nebo vzor na toto šperky, které budou diverzifikovat jeho design a dělat to více neobvyklé a jasné. Můžete tak převést zápěstí příslušenství z jakéhokoliv kovu nebo kůže.

Nejdůležitějším rysem bude všestrannost náramku, protože rytina může mít jakýkoliv vzhled a nést jakýkoliv význam, takže tento náramek je ideální jak pro muže, tak pro ženy.

7 foto

Druhy

Diamant

Diamantem rytý náramek je nádherný dárek, který může být předložen pro každou příležitost. Typicky, tento vzor je aplikován na šperky, aby mu lesk a originalitu. Taková dekorace může dokonale doplnit jakýkoliv obraz a zdůraznit individualitu jeho majitele. Na tomto šperku můžete vytvořit zajímavý nápis ve formě slova nebo fráze, jehož význam bude pochopen pouze majitelem náramku a osobou, která tento šperk prezentovala jako dárek. Diamantová rytina na tomto příslušenství vypadá velmi elegantně a luxusně, může být prezentována jako muž, jako žena jakéhokoliv věku.

Pro pár v lásce bude skvělým řešením nákup náramku s rytinou v podobě nápisu „Láska“ nebo jiné milostné fráze. Velkým darem pro druhou polovinu budou spárované náramky se jmény milenců. Novomanželé si mohou také tyto náramky zakoupit vedle snubních prstenů a na nich udělat rytinu, která doplňuje a pokračuje ve smyslu diamantového nápisu na prstenci.

Typicky, diamantová rytina je vyrobena na šperky z drahých kovů, jako je zlato, stříbro a platina. Tato výzdoba zdůrazňuje vynikající chuť svého majitele. Rytina může hodně říct o majiteli takového příslušenství, navíc je na takové cenné věci, že můžete zachytit nejvýznamnější události svého života. To může být nezapomenutelné datum nebo jméno osoby, která je vám milá.

Stručně řečeno, náramek s deskou pro rytí diamantů je pole pro představivost. Takovou cennou výzdobou může být osobní symbol nebo talisman.

Laser

V dnešní době jsou mezi mladými lidmi velmi oblíbené šperky z kůže s rytými nápisy a kresbami na ní vyryty. Tyto doplňky mají velmi pohodlnou a měkkou texturu zevnitř, takže pohodlně sedí na paži, jejich délka může být nastavena od jedné do pěti až sedmi centimetrů, v závislosti na volbě zákazníka těchto šperků. Oni jsou obvykle vyrobeni z hladké kůže, ale tam jsou také semišové náramky.

Ručně vyráběné kožené náramky dokonale doplní váš ležérní vzhled a nápis nebo design na něm se stane vrcholem vašeho vzhledu. Tyto doplňky jsou také unisex, takže jsou ideální pro chlapce i dívky.

Takové náramky jsou pohodlnější než kovové šperky ve formě řetězu, příjemně sedí na ruce a jsou univerzálnější. Kromě toho jsou spolehlivější, na rozdíl od řetězu, který se velmi snadno rozbije, se na ně něco nedaří poškodit. Pokud jde o rytinu na takovéto dekoraci, provádí se speciálním laserem a může být cokoliv. To může být slavné slovo velké osoby, citace knihy, jméno milované osoby nebo vlastní nápis, obrázek nebo vzor, ​​datum, jméno vaší oblíbené hudební skupiny, jméno idolu a mnoho dalšího. Ryté náramky jsou nyní v módě a jsou tedy velmi žádané. Takové dekorace jsou zpravidla řemeslné.

Na takové kožené dekoraci existují dvě verze vzoru nebo nápisu.

  1. První možností je nápis aplikovaný laserem přímo na samotnou kůži, tak bude mít tmavší barvu než náramek, téměř černý, ale existuje celá škála barevných variací. Samotný náramek může být vyroben z materiálu jakéhokoliv odstínu, můžete si takovou dekoraci libovolné barvy, dokonce i nejjasnější, objednat tak, abyste zdůraznili individualitu.
  2. Druhou možností je kožená dekorace na rameni s kovovou deskou pro nápis. Zpravidla nekreslují takové záznamy, ale zobrazují slova nebo čísla. Design tohoto šperku vypadá velmi zdrženlivě a minimalisticky, ale zároveň originální a jedinečný.

Dot malování

Dot malování je velmi populární technika, která vám umožní měnit design téměř jakékoli dekorace a mnoho dalších věcí, včetně bytového textilu. Můžete tak učinit jakékoli příslušenství živějším a elegantnějším. Tato technika zahrnuje kreslení obrazu ve formě malých teček na povrchu náramku. Dřevěné náramky jsou pro tento účel nejvhodnější, ale lze použít i jiné materiály.

Důležitou výhodou takovéto malby je navíc to, že ji lze velmi snadno udělat nezávisle, aniž by se uchýlil k pomoci mistra. Obraz může být zobrazen na samotném náramku, nebo si na to můžete zakoupit speciální šablonu, která tento proces značně zjednoduší.

Ideální volbou by byla tečkovaná malba na hladkém náramku, protože kreslení na ní je mnohem pohodlnější.

Chcete-li ozdobit náramek, musíte nejprve vyčistit a odmastit jeho povrch, a pak s tužkou, opatrně nakreslete požadovaný design, ornament nebo nápis na to. Po dokončení přípravné části můžete pokračovat přímo na zbarvení náramku. To bude vyžadovat velmi tenký kartáč, protože technika zahrnuje použití mnoha malých teček, stejně jako akrylové barvy. Předtím, než označíte obrázek, můžete aplikovat nátěr na pozadí, čímž si pomůžete příslušenství. Tímto způsobem můžete získat nejrozmanitější a nejmalebnější ornament, body budou dovedně složeny do kreseb, jejich kombinace bude mít fascinující efekt.

Jak vyrobit lakovaný náramek, viz následující video.

Ve formě nápisu

Tento typ rytiny je nejoblíbenější. Zpravidla se aplikuje na náramky z kovů, na kterých je speciálně navržená deska. Tak, nápis na náramku může být dělán jak v Rusku tak v jiných jazycích světa. Nejoblíbenější možností je vyrýt slova nebo fráze v angličtině a písmena mohou být buď nejběžnější tištěná nebo krásná písmena, vše záleží na vaší chuti a touze. Nejčastěji pro rytí zvedněte nápis, který symbolizuje postavení v životě.

Muži dělají rytiny s nápisy ve formě jména oblíbeného fotbalu nebo jiného sportovního klubu, se zajímavým prohlášením, a tak dále. A ženy dávají přednost rytím romantičtějších nápisů na svých náramcích. Také na takovém náramku s deskou pro rytí můžete dát číslice, které sčítají datum, například datum uzavření manželství, den, kdy začíná vztah, datum narození a mnoho dalších. Navíc v tomto případě lze rytinu dát ve formě arabských číslic, vypadá moderněji. Zajímavější možností by však byl nápis ve formě římských číslic.

Velkou výhodou každé gravírování je, že se dá snadno odstranit, otřít z povrchu jakékoli dekorace. Konvexní rytiny se snadno čistí broušením. Řezané nápisy a kresby je obtížnější odstranit, ale zruční řemeslníci mohou pomoci zbavit se a aplikovat nový.

9 foto
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky