Turmalínový náramek

Turmalínový náramek

V poslední době existuje tendence k důvěře v alternativní medicínu. Lidé, kteří stojí tváří v tvář skutečnostem, které veřejně odhalují domácí farmakologický průmysl, se snaží najít účinnější a spolehlivější metody léčby. Jeden takový objev byl náramek turmalínu..

Kamenný turmalín má skutečně magické vlastnosti, způsobuje, že se tělo samočistí a zotavuje. Nejdůležitější je zjistit, jak si vybrat ten správný lékařský doplněk a zda je neškodný, jak se říká a píše o něm v tisku.

Vlastnosti

Pod názvem "turmalín" se skrývá minerál přírodního původu, nazelenalý, růžový, světle modrý nebo černý. Existují také průhledné kopie. Charakteristickým rysem kamene je jeho schopnost, jako magnet, přilákat nejmenší částice pod vlivem slunečního světla. Tato skutečnost byla zaznamenána rodinou Curie v druhé polovině devatenáctého století a tlačila vědce k vytváření šperků, které podporují hojení těla jako celku. Turmalínový náramek se dokázal etablovat jako vynikající absorpční prostředekdokáže odstranit těžké kovy a toxiny z orgánů a tkání, urychlit metabolismus a zlepšit celkové zdraví.

Turmalín je přisuzován vlastnostem ionizace vzduchu, tj. schopnost čištění i v těch nejznečištěnějších oblastech, kde se pachy jedly do zdí, koberců. Ozonizátorová zařízení na bázi minerálů snadno zvládnou svůj úkol do půl hodiny, vyplní prostor čerstvostí, jako po dešti. A jak víte, čistý vzduch je zárukou zdraví a dobré nálady.

Princip náramku turmalínu založené na magnetickém a infračerveném zářeníkteré jsou aktivovány přirozeným teplem lidského těla, pronikají hluboko do kůže, způsobují relaxaci svalů, cév a nasycují tělo kyslíkem a vitální energií. Minerální chrání nositele před škodlivými účinky prostředí, obnovuje rovnováhu sil v těle, obnovuje zdravý spánek, emoční rovnováhu, eliminuje úzkost a normalizuje tlak.

Podle některých údajů je síla dopadu náramku srovnatelná s účinkem na obecně posilující SPA procedury a je dobrou alternativou terapeutické masáže a akupunktury.

Z následujícího videa se dozvíte další zajímavá fakta o legendárním turmalínu.

Odrůdy

Turmalínové náramky díky svým terapeutickým účinkům mohou být identifikovány jak ženskými, tak mužskými šperky.

Žena

Hlavním rysem výrobku pro ženy je barva. Zpravidla dámské šperky vyráběné v růžových, modrých, zelených, karmínových barvách, mluvící nejen jako příslušenství doporučené ze zdravotních důvodů, ale také jako detail obrázku. Řez může být lakonický nebo nejsložitější, fantazie, odpovídající vkusu a designovým preferencím jeho majitele.

Minerál je schopen převzít funkci samostatného materiálu pro náramek nebo působit jako vložkový prvek orámovaný kovem.

Muž

Dekorace pro silnou polovinu lidstva se vyznačují jednoduchostí, jasností linií. Pro výrobu příslušenství je turmalín dodáván převážně v černé a tmavé barvě v rámci speciálního zdravotnického kaučuku nebo silikonu - což je z důvodu snadné obsluhy obzvláště žádané mezi sportovci, protože náramek neklouže a je pevně upevněn na paži. Také populární jsou modely, kde jsou kameny jednoduše navlečeny na vlákno. Popularita je kvůli nepřítomnosti alergických reakcí, se kterými kovy někdy hřích, stejně jako neokázalost v péči.Minerální nezmizí na slunci, nebojí se teplotních změn, vystavení vodě, což umožňuje použití při návštěvě bazénu, vany, sauny a relaxaci na moři.

Také turmalínové náramky jsou rozděleny do několika typů podle povahy jejich dopadu.

"Power Balance"

Určeno pro mužskou polovinu populace. Vývojář příslušenství byl vyroben americkou společností, která se věnovala ochraně zdraví speciálních sil.. Recenze lékařů ukazují zlepšení v práci všech životně důležitých orgánů, zvýšení odolnosti vůči infekčním onemocněním, stabilizaci koncentrace, paměti a dokonce i zvýšení sexuálních funkcí.

"Životnost"

Model je součástí pánských i dámských kolekcí. Náramek vytváří ochrannou bariéru proti účinkům moderních přístrojů, domácích spotřebičů. Kromě turmalínu se skládá ze sedmi dalších minerálů: germania, normalizujícího trávicí systém; Neodymový magnet, urychlující metabolismus a další.

Tento typ náramku představuje široká škála barev ze šestnácti položek. Doba platnosti se odhaduje na pět let, poté se příslušenství jednoduše odstraní nebo vymění. Vzorové náklady - od 3500 rublů.

Vyšetřovatelé říkají, že bývalý americký prezident Obama je obdivovatel know-how a nosí růžový silikonový turmalínový náramek.

Doporučení pro použití

Mezi výhodami, kterými je módní doplněk vybaven, patří jeho dostupnost a nenáročnost v péči. Náramek je připočítán s následující léčivé vlastnosti:

 • zlepšení práce trávicího systému a orgánů tvořících krev;
 • urychlení procesu obnovy epidermálních buněk;
 • zvýšení imunity;
 • snížení osteochondrózy;
 • aktivace mozku;
 • obnovení účinnosti;
 • normalizace krevního tlaku;
 • snížení revmatických bolestí;
 • regenerace nervového systému.

Navzdory impozantnímu rekordu má turmalínový náramek ještě několik kontraindikace. Tak, dekorace bude dělat službu, pokud je k dispozici:

 • dermatologické nemoci, stejně jako mikrotraumata kůže jako řezy;
 • alergické reakce na složky náramku;
 • instalovaný kardiostimulátor;
 • vysoká teplota;
 • těhotenství a kojení.

V každém případě, před použitím zázrakové dekorace, konzultace se svým lékařem nebolí, abyste se vyhnuli nepředvídaným situacím. I když dnes nejsou zaznamenány žádné případy poškození zdraví při použití náramku.

Kde koupit

Nákup turmalín náramek nejdůležitější věc, kterou věnovat pozornost je pravost produktu. Měli byste si koupit od spolehlivých výrobců, kteří jsou připraveni předložit certifikát kvality na požádání, jinak hrozí nebezpečí, že se dostane do neužitečného padělku.

Podle odborníků jsou modely nejčastěji vystaveny padělání. Výkonová bilance. Za prvé, kupující by měl být zmaten podceněnými náklady na výzdobu, a za druhé, domácí klenotníci často nahrazují rámování pryže nebo kovu plastem, a také umožňují hrubé a nedbalé řezání kamenů.

Kromě toho skutečný náramek z turmalínu obsahuje na vnitřní straně speciální kód potřebný k ověření informací o léčivých vlastnostech příslušenství. Také jsou zde vyryto osobní identifikační číslo a pin.

Osvědčený, osvědčený prodejce je ruská společnost Endevr ne první rok provádět přímé dodávky turmalínové náramky z Ameriky. Společnost poskytuje záruční lhůty, nahrazuje neúspěšné náramek, pokud je poškození do pěti let po prodeji; má všechny potřebné certifikáty a podrobné pokyny v ruštině.

Je možné objednat produkty s dodáním přes internet, protože společnost má stránky stejného jména.

Recenze

Web má mnoho prohlášení o fascinaci turmalínovými náramky. Spotřebitelé se zabývají otázkou, zda pravda nebo lež leží za léčivými vlastnostmi přisuzovanými minerálu. Většina komentářů k módnímu doplňku ukazuje, že to opravdu funguje. Kámen díky svým přirozeným vlastnostem jemně ovlivňuje tělo na mezibuněčné úrovni a způsobuje, že se tělo doslova znovuzrozí. Nevyžaduje žádnou další fyzickou aktivitu.

Recenze lékařů jsou poněkud skeptickéale celkově svědčí o tom, že pacienti, kteří se kromě náramku zabývali další fyzioterapií, sledovali dietu, vyváženou stravu a vedli zdravý životní styl a vzali cestu obnovy mnohem rychleji než jejich protějšky, kteří se spoléhají pouze na magickou sílu minerálu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky