Pánské boty Ralf Ringer

Pánské boty Ralf Ringer

Existuje názor, že muži jsou méně nároční na výběr oblečení než ženy.

Do jisté míry je to pravda, protože většina mužů nepotřebuje obrovský šatní skříň, což je důvod, proč jsou mnohem opatrnější v procesu výběru nových věcí. Ralf ringer vyrábí své produkty pro ty, kteří ocení kvalitní a pohodlnou obuv, ale nemají schopnost nebo chuť kupovat drahé evropské značky.

Z historie společnosti

Historie společnosti Ralf ringer nezačíná výrobou obuvi, ale jejím dovozem.

V roce 1993 otevřeli nově vznikající ruští podnikatelé Andrei Alexandrovič Berezhnoy a Margarita Borisovna Berezhnaya společnost, která dodávala obuv z Indie.

V roce 1995 vyrábějí první dávku vlastních výrobků. O rok později se na ruských trzích objeví nová obuv značky Ralf ringer.

V té době ještě továrna neměla tak výrazné jméno a specializovala se výhradně na pánskou obuv. Výroba dámské obuvi začala až v roce 2010. Sonorous jméno této značky někdy zavádí spotřebitele: mnoho lidí si myslí, že se jedná o německou nebo rakouskou značku.

Volba takového nestandardního názvu pro Rusko je určena touhou výrobců uvést, že tato domácí obuv má vynikající evropskou kvalitu.

Sestava

Řada Classic představuje elegantní pánskou letní obuv a zimní boty.

Společnost Ralf ringer vyrábí boty pro muže pro všechny příležitosti. Víkendová řada představuje komfortní tenisky a zimní tenisky. Je navržen pro milovníky aktivního životního stylu, takže tenisky této řady mají vynikající odolnost proti vlhkosti a odolnost proti nárazům, jsou velmi lehké a pohodlné na nošení.

Tyto boty jsou vhodné pro milovníky klasického stylu. Boty v této řadě mohou dokonale doplnit a výrazně ozdobit jakýkoliv obraz oblekem nebo přísným kabátem.

Dobrá zpráva pro muže s velkýma nohama nebo širokýma nohama: řada Grand byla vyvinuta speciálně pro tyto typy.

V něm můžete snadno najít vysoké a nízké zimní boty, pohodlné tenisky s vysokým šněrováním a mnoho dalšího. Nalezení velkých bot v obchodech značky Ralf ringer je snadné.

Několik užitečných faktů.

Výběr kvalitního produktu, chci o něm vědět co nejvíce. Zde jsou některé zajímavé a užitečné informace o značkových botách značky Ralf, které by měli spotřebitelé znát:

  • Pro výrobu obuvi této značky se používají pouze přírodní materiály: nubuk, kůže a semiš.
  • Materiály jsou nakupovány od spolehlivých partnerů z Ruska, Argentiny a několika evropských zemí.
  • Ralf ringer poskytuje záruku na řadu modelů po dobu až 90 dnů.
  • Při výrobě obuvi se kůže nehodí k broušení, díky čemuž je na botách originální zvířecí ozdoba.
  • Ve výrobě jsou využívány pokročilé technologie, které jsou určeny ke zlepšení tepelné izolace, tlumení nárazů a odolnosti vody proti vodě.
  • Obuv se vyrábí s ohledem na klimatické vlastnosti Ruska. Tyto faktory významně zvyšují sílu a odolnost bot Ralf.
  • Obuv Ralf ringer prošla testem tanečního maratonu: 100 hodin nepřetržitého tance vám umožní věřit v jeho spolehlivost.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky