Dámské Wrangler Boty

Dámské Wrangler Boty

Vlastnosti a výhody

Značka Wrangler „se narodila“ v 80. letech XX. Století. Brutální boty se žlutým šněrováním se staly jeho prvorozenými. Postupem času se sortiment rozšířil, nyní vyrábí obuv nejen pro muže, ale i pro ženy.

Jaké jsou pozoruhodné dámské boty Wrangler?

  • Kombinace jednoduchosti, pohodlí a přijatelných cen.
  • Využití přírodních a ekologických materiálů ve výrobě.
  • Přizpůsobení městským životním podmínkám.
  • Přítomnost kovových kování a dekorativní prošívání.

Boty Wrangler jsou určeny pro mladé dívky a ženy středního věku.

Příznivci ležérního stylu s nimi budou potěšeni.

Sestava

Dámská obuv Wrangler - jedná se o nízký model s patou, jehož výška nepřesahuje 3 cm.

Typické detaily:

  • Šněrování. Často se používá k kontrastu, který vypadá velmi působivě. Například bílé tkaničky na modrém pozadí bot nebo bílo-hnědé na písku. Díky kontrastním kovovým průchodkám se s nimi nehraje stejná barva jako boty.
  • Jediný ochránce. Reliéfní silná podešev je velmi vhodná pro zimní led a pro jaro, kdy během noci je zem pokryta ledovou kůrou sněhu, která se rozpouští během dne. Chránič spolehlivě chrání před pádem.

Demi-season

Celoroční boty Wrangler jsou pohodlné a lehké boty na podzim, které lze nosit iv zimě.

Navzdory skutečnosti, že Wrangler je stejného typu a snadno rozpoznatelný, existují modely, které prokazují některé výjimky z pravidel. Patří mezi ně hnědé semišové boty s perforovanou botou. Půvabná krajka s knoflíky stejné barvy s podrážkou vypadá velmi elegantně a jednodílná špička a nízký podpatek podporují tradice značky.

Zima

Zimní modely jsou velmi teplé. Podšívka a vnitřní obložení chrání před chladem a vytváří maximální pohodlí pro majitele.

Jedním z nejznámějších je model Creek Fur. To je ideální volba pro zimu. Snadné, stylové, stabilní, nedovolí, aby nohy byly unavené a naplní procházku pouze pozitivními emocemi.

Barevná škála Creek Fur je nejrozmanitější. Můžete se bezpečně odklonit od tradicionalismu a koupit boty, které nejsou známé mnoha hnědým nebo černým, ale modrým, zeleným, a tak projevují svou individualitu.

Rozsah barev

Zelená

Nízký model pro časné jaro a podzim smaragdové barvy nubuck vypadá úžasně. Zlaté prvky (steh, průchodka, nýt na jazyku), kožené hrany na zadní straně přidávají sofistikovanost.

Cherry

Tmavá třešňová barva vypadá draho a elegantně. Tmavě hnědé šněrování je v souladu se stejným vrchním a spodním lemem. Linka je vyrobena ve stejném barevném rozsahu jako samotný výrobek a nevyniká proti jejímu obecnému pozadí.

Brown

Brown je časově uznávaná klasika, která dokonale zapadne do neformálního vzhledu. Boty vypadají elegantně díky krásné zlaté vložce napodobující kůži plazů.

Modrá

Dámské modré boty se vyznačují přiměřeností barevné palety a designu. Podešev světle hnědé barvy vyniká efektivně proti tmavému pozadí bot. Okraj, jako by byl namletý mrazem, zdůrazňuje ženskost.

Růžová

Růžové boty Wrangler - ztělesnění něhy a ženskosti. Pastelové odstíny používané značkou nevypadají vulgárně a jasně. Šedá podešev je od horní části oddělena bílou vložkou. V šněrování a manžetě je přítomna bílá barva. Všechny barvy harmonicky zapadají do jedné a nenechají žádnou lhostejnou ženu.

Recenze

Zákazníci si všimnou vynikající kvality bot Wrangler. V zimě modely, suché a teplé, což je důležité v zimě.

Navzdory skutečnosti, že podešev vypadá masivně, je lehká, její váha není cítit. Navíc skutečnost, že je v ledu dokonale bezpečná.

Snadná péče o boty Wrangler a jejich stylový design.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky