Snowboardové boty Burton

Snowboardové boty Burton

Vlastnosti a výhody produktů

Snowboardové boty Burton jsou kvalitní boty od známého a důvěryhodného výrobce pro extrémní sporty. Značka Burton je známá svým inovativním přístupem k výrobě obuvi pro snowboarding, jakož i představením nejnovějšího vývoje a technologií ve výrobě tohoto typu obuvi. Každý vyrobený model podléhá přísné kontrole kvality od výrobce.

Boty Burton jsou vhodné jak pro začátečníky v snowboardingu, tak i pro zkušené sportovce, protože značka má širokou škálu, která splňuje potřeby všech těchto kategorií jezdců. Dnes Burton není jen značka - je to měřítko kvality a pohodlí.

Přehled modelů

Výběr bot pro snowboarding musíte nejprve objektivně určit úroveň svého snowboardingu, ať už jste muž, žena, teenager nebo dítě. Z toho bude záležet na pohodlí a bezpečnosti vaší jízdy v budoucnu.

Společnost Burton nabízí svým zákazníkům řadu obuvi v závislosti na stupni jízdy a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny - měkké, střední a tvrdé. Měkké a středně tvrdé boty jsou vhodnější pro začátečníky, protože mají na nohou minimální námahu. Pokud jste tento let praktikovali tento fascinující sport, cvičili jste extrémní bruslení a zvykli jste si na těžká břemena, vyberte si tvrdé boty, protože je snadnější řídit a řídit snowboard.

Dětský model boty Burton Grom Nový design textilu a umělé kůže jistě osloví vašeho malého snowboardisty. Pro větší pohodlí je šněrování v horní a dolní části boty nahrazeno suchým zipem. I v nejchladnějším počasí bude dětská obuv Burton Grom pohodlná, protože při výrobě byl použit speciální materiál Thinsulate. V podešvi boty jsou vložky absorbující vibrace. Tuhost bot je malá, protože jsou určeny pro počáteční a průměrnou úroveň jízdy.

Boty vydrží vaše dítě několik sezón, protože pokud se velikost nohou dítěte změní v nové sezóně, můžete si stélku vyjmout a získat tak další volný prostor v botách.

Dětské boty Burton Zipline Boa z imitace kůže bude vhodná pro malé začínající snowboardisty. Jsou vybaveny pohodlným šněrováním, které umožňuje rychle nasadit boty, zabraňuje vniknutí sněhu a zároveň bezpečně fixuje nohu při jízdě. Podešev absorbující otřesy a lehká podešev vám umožní dobře ovládat snowboard a necítíte váhu samotných bot.

Dámský model boty pro snowboard Burton Mint Vyrobeno ve velmi neobvyklém designu a zohledňuje strukturu ženských nohou a lýtkových svalů. Vnitřní část má speciální antibakteriální ošetření a podešev je vyrobena z materiálu, který má vynikající odpružené vlastnosti a je schopen tlumit malé vibrace. Stélka je vyrobena ze speciálního materiálu s přídavnou izolací. Vnitřní a vnější šněrování umožní připevnění obuvi na nohy tak těsně, pohodlně a rychle, jak je to jen možné.

Burton Supreme Boots Ideální pro opravdové profesionální snowboardisty, kteří se nebojí náročných tratí a extrémního lyžování. Jedná se o nejtěžší dámskou obuv, ale výrobce slibuje, že v tomto modelu bude místo pro pohodlí, protože jsou vyrobeny s ohledem na strukturu ženské nohy. Podešev s absorpcí otřesů umožňuje ignorovat malé vibrace při jízdě a spolehlivé šněrování zajišťuje bezpečné uchycení na nohou.

Burtonův útočník - To je skvělá všestranná snowboardová obuv z umělé kůže a textilu, která bude vyhovovat jak začátečníkům, tak i jezdcům, kteří neustále experimentují se stylem jízdy. Vnitřní část je opatřena antibakteriální impregnací a spolehlivé dvojité šněrování zabraňuje vniknutí sněhu do bot během jízdy. Podešev je vyrobena ze speciálního lehkého materiálu, který umožňuje snížit hmotnost obuvi jako celku.

Pánské snowboardové boty M Burton Ion s vysokou úrovní tuhosti jsou vhodné pro aktivní i extrémní lyžování a budou velmi výhodné pro snowboardisty s velkým zážitkem z jízdy. Dokonale sdělují veškerý pohyb dorazu na snowboardu a umožňují vám to nejlépe zvládnout. Šněrování je umístěno v horní a dolní části boty, což umožňuje upevnění obuvi na nohy co nejrovnoměrněji a pevněji. Podešev s tlumením nárazů tlumí malé vibrace a snižuje nepohodlí při lyžování.

Tabulka velikostí

Pro muže a ženy je k dispozici celá škála velikostí od 36 (méně často 34) do 44 velikostí, takže výběr správného modelu nebude obtížný. Dětská obuv je k dispozici ve velikostech od 24 do 37,5 velikostí.

Kolik

Burton boty pro dospělé stojí od 8000 rublů do 33 000 rublů. Dětské boty pro snowboarding lze zakoupit za ceny v rozmezí od 6 000 rublů do 12 000 rublů. Během období sezónního prodeje je však možnost nákupu obuvi s výraznou slevou.

Jak odlišit originál

Při výběru takové důležité části snowboardového vybavení jako bot je důležité věnovat zvláštní pozornost kvalitě jejich výroby. Koneckonců, na tom závisí nejen pohodlí jízdy, ale i bezpečnost. Originální boty Burton jsou vyrobeny úhledně a bezpečně, švy jsou ploché a ostré, nitě by neměly vyčnívat, boty by neměly být deformovány externě. Reliéfy chodidel jsou rovnoměrné a jasné.

Recenze

Kupující si všímají vysoké kvality a spolehlivosti bot Burton. Slouží svým majitelům několik sezón v řadě a neuspějí ani při intenzivním a častém bruslení. Všechny kování je vyrobeno z kvalitní a bezpečně upevněné. Boty jsou vodotěsné, díky promyšleným detailům, jako je dvojité šněrování, se do nich při válcování nedostane sníh a impregnace vnitřku obuvi antibakteriálním prostředkem pomáhá chránit hygienu a zabraňuje nepříjemnému zápachu.

Kupující se shodují ve svém názoru, že snowboardové boty Burton jsou kvalitním výrobkem, který splňuje všechny požadavky profesionálních snowboardistů i fanoušků tohoto sportu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky