Zářící boty

Zářící boty

Boty s podsvícením vypadají velmi působivě. LED pás umístěný v podešvi poskytuje magický vzhled.

Pro dospělé

LED boty jsou zpravidla vyráběny ve sportovním stylu, mají šněrování a silnou podešev z průhledné pryže, do které je vložen světelný prvek. Dámské modely mohou být krásně zdobeny třásněmi a nášivkami s kamínky.

Pokud se obrátíme na technickou stránku modelů, pak je výkon LED pásu prováděn baterií, skrytou v podešvi. Jeho obvinění trvá maximálně 8 hodin. Součástí svítících bot je nabíječka s konektorem USB, která je velmi pohodlná, protože můžete nabít boty v autě. Trvá 2-3 hodiny na boty znovu potěšil svého majitele s neobvyklým vzhledem.

Pro děti

Modely pro děti jsou obvykle světlé, mají další dekor: nášivka, kamínky (pro dívky).

Podešev dětských modelů může mít LED pásek nebo může být zcela světelná. Boty pro dívky jsou někdy navíc zdobeny vzory aplikovanými s luminiscenční barvou. Hvězdy různých velikostí vypadají velmi pěkně, jejichž barva je totožná s barvou podrážky.

U modelů s páskou LED lze změnit barvu podrážky a blikání výběrem příslušného režimu. Ovládací tlačítko je bezpečně skryto před zvědavýma očima a nepoškozuje vzhled boty.

Dětská obuv má pohodlný háčkový uzávěr, který umožňuje dětem rychle si obléknout své oblíbené boty a běžet na procházku.

Ctnosti

LED boty mají následující výhody:

  • Ve dne to vypadá jako obyčejná obuv, ke které je snadné si vybrat šatní skříň.
  • V noci vytváří úžasnou záři, která je patrná všem účastníkům silničního provozu na přechodu pro chodce a na chodníku. V takových botách je to bezpečné.
  • Je to jen velmi originální model, který nenechává nikoho lhostejného.

Co na sebe

Boty se světly - skvělé řešení pro večírky a diskotéky. Plochá podrážka nenechá vaše nohy unavené a tanec bude prostě okouzlující.

Černé top, černé tepláky a tmavé šněrovací boty, aby to vypadalo módní a stylové. Chcete-li, aby obraz nebyl ponurý, zastavte svou volbu nahoře jasným barevným vzorem.

Světelné boty vypadají dobře s kraťasy. Tato kombinace platí pro ženy i muže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky