Jak si vybrat boty až na stopu?

Jak si vybrat boty až na stopu?

Vlastnosti a výhody

Běžecké boty jsou krásné a atraktivní. Vysoké dámské boty mohou příznivě zdůraznit nejen nohy, ale také důstojnost celé postavy ženy, která vypadá jednoduše úžasně v botách.

Vysoké boty chtějí nosit různé ženy, takže módní návrháři a výrobci, s přihlédnutím k nejrůznějším rysům ženských nohou, vydali model bot se širokým bootlegem. Charakteristiky tohoto modelu je, že šířka vrcholů je zvýšena ve srovnání se standardní velikostí a šitá jen pro plný kaviár.

Jak si vybrat

Předpokládá se, že běhouny jsou vhodné pouze pro vysoké a štíhlé ženy s hladkými a krásnými nohami, ale to je daleko od případu.

Modely boty až po úplnou nohu vytvořenou speciálně pro ženy, které mají velikost plus.

Chcete-li si vybrat pohodlné a krásné boty, které budou obraz štíhlejší, musíte věnovat pozornost některým bodům.

  • Pata Ženy s plnýma nohama by si neměly vybírat boty s plochými podrážkami a podpatky. V prvním případě budou tyto boty vizuálně zvětšovat siluetu ještě více a ve druhém bude vytvořena nerovnováha tenké paty a plné nohy. Nejlepší volbou pro modely s širokým topem jsou boty na klínových patách nebo stabilní široká pata. Kromě toho, klín zajistí rovnoměrné rozložení zátěže na nohu a nohy nebudou velmi unavené.
  • Výška hřídele Nízké ženy by neměly nosit boty s velmi vysokým kotníkem, který pokrývá koleno, je lepší dát přednost jackboots, sotva pokrývá. Vysoké boty budou vypadat skvěle, pokud je v přední části dekorativní vložka, která může být vyrobena z materiálu jiné barvy.
  • Materiál. Nejlepší je koupit boty z pravé kůže nebo semiše tmavých odstínů. Neměli byste si vybírat lakované modely a modely s kamínky, velkými přezkami a dalším příslušenstvím. Všechny tyto detaily v tomto případě váží nohu ještě více.
  • Barva Černé boty vypadají nejvýhodněji, vizuálně dělají nohy štíhlejší. Kromě černé, monofonní modely uklidňující barvy vypadají dobře - tmavě hnědá, béžová, tmavě zelená a dokonce bílá. Neměli byste si vybrat modely s kresbami, ornamenty a smíšenými barvami.
  • Styl Typicky, boty boty na plné noze mají zaoblenou špičku a poněkud široká podešev, ale tam jsou také modely se špičatým nosem. Není nutné volit úzké boty s ostrou ponožkou, protože tyto boty jsou nejen ošklivé, ale také nepohodlné a dokonce škodlivé pro zdraví chodidel.

Co na sebe

Kromě správného výběru bot musíte být schopni kombinovat je s oblečením tak, aby obraz vypadal harmonicky a stylově. Špatná kombinace vysokých bot může způsobit, že obraz bude vulgární, a jiní budou vnímat takovou ženu špatně.

Není kategoricky kombinován s vysokými botami se širokými kalhotami a džíny, krátkými sukněmi a pevnými šaty. Kromě toho byste neměli nosit boty se sukněmi, kalhotami, bermudami a večerními šaty.

Kombinace bot s oblečením, které má výstřih nebo jiné detaily, které zdůrazňují sexualitu, je považováno za nepřijatelné a vulgární.

Kombinace bot s následujícími detaily skříně.

  • Skinny džíny. S nimi se boty dobře kombinují, pokud přidáte top s volným a prodlouženým svetrem. Zvláště módní kombinace v kovbojském stylu, kdy jsou boty vyrobeny z lehkého semiše as pevnou patou.
  • Legíny. Ženy mají velmi ráda legíny a v některých případech opravdu vypadají vhodně a stylově.Legíny a boty v sadách pro nádherné dámy by měly odpovídat barvě. Je nutné doplnit takový soubor o tuniku pokrývající střední stehno nebo svetr. Špatná kombinace legín a krátkých svetrů a košile, to je považováno za nepřijatelné a znamení špatného vkusu.
  • Šaty a sukně. Při výběru obuvi pro boty je nutné si pamatovat pravidlo 15 cm, tj. Mezi lemem a horní částí botky by měla být taková vzdálenost nebo trochu více. Šaty by měly být rozřezané volně nebo ve tvaru. Není nutné nosit šaty z tenkých materiálů s botami. Sukně může být volným řezem nebo tužkou.

V obchodech s botami dnes najdete velké množství vysokých bot a zdá se, že jejich volba je obrovská. Ale v podstatě takové boty mají standardní parametry, proto je pro ženy s obnaženými formami velmi obtížné najít správný pár bot.

Někteří designéři a výrobci ve své práci zaujali zaujatost jen na modelu bot pro ženy s plnýma nohama. Jedna z populárních značek představujících boty na celé noze je Ascalini. V řadě vysokých bot od tohoto výrobce najdete řadu modelů, které se liší kvalitou a pohodlím.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky