Ugg boty

Ugg boty

Ugg boty

V našem drsném podnebí je zima primárně spojena se sněhem a silnými mrazy. Proto, vzhled takové univerzální boty, jako ugg boty, vedl naše fashionistas k potěšení. Tyto boty nejsou snadné a praktické, ale také velmi stylové a originální.

Pros

"Jste teplá, děvče?"

Vyrobené z kůže s vyčiněnou nebo ovčí kůží, měkká špička bude skutečnou záchranou i v těch nejtěžších zimách. Tento model, na rozdíl od klasického ugg, je nad kolenem, což znamená, že nejen nohy a nohy budou teplé, ale také kolena se spodní částí kyčlí.

"Sklouzl - spadl"

Ale praktičnost tohoto modelu zimní obuvi nekončí. Ploché a protiskluzové podrážky z ugg jsou zárukou vaší bezpečnosti (pokud jste si nekoupili levný falešný výrobek). Vzhledem k tomu, že sněhové závěje nebo ledové chodníky, a to ani v naší high-tech éře, nebyly zrušeny.


„Krása je hrozná síla“

Dívky s "chutnými formami" si nemohou dovolit klasické boty kvůli plnosti dolní části nohy. Lidé s krátkým vzrůstem však nesedí do klasických bot, protože vizuálně zkracují nohy. A pro ty, a pro ostatní, bude uggy-boty ideální volbou pro zimní boty. Protože prodloužená bota těchto bot pomáhá skrýt jakoukoliv chybu.

Pro milovníky klasiky nabízejí návrháři všestranné barvy, které ladí s téměř jakýmkoliv oblečením. Jedná se o černé, šedé a různé odstíny hnědé. Můžete také vyzvednout boty uggs světlé barvy. Existuje mnoho možností pro dekor tohoto modelu zimních bot:

  • tisky s kamínky a flitry;
  • šněrování po stranách;
  • knoflíkové manžety, které umožňují měnit délku boty;
  • Stylové pásy s přezkami pro nastavení šířky hřídele;
  • Fox nebo králičí kožešiny a další dekorační předměty.

Ugg boty jsou perfektně kombinovány s běžným nošením (ležérním stylem). To může být legíny nebo hubené džíny, doplněné tunikou a svetr, krátké pletené šaty nebo pletené sukně s rovným řezem, prodloužený svetr. Svrchní oděvy by měly být vhodné - "dutik" (bundy nebo vesty), kožichy, bundy dolů. Můžete nekonečně kombinovat oblečení a tyto vysoké uggs, vytvářet nové obrázky každý den.

Nevýhody

  1. Hrubý vzhled ve srovnání s mnoha milovanými ženami spravedlivého pohlaví "vlásenky".
  2. Mnoho levných padělků nízké kvality.
  3. Nákup takové univerzální boty bude stát dost penny (zejména varianta s liškou nebo králičí kožešinou).

Recenze kupující uggs boty, většinou pozitivní. Většina fanoušků této nádherné zimní obuvi zdůrazňuje takové výhody, jako je pohodlí, teplo, krása a styl. Spotřebitelé však hovoří pozitivně pouze o produktech a botách UGG Australia. Ostatní výrobci v žádném spěchu, aby kupující s kvalitou zboží.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky