Spiked Valentino Sandály

Spiked Valentino Sandály

Každá z dívek si jistě všimla krásných elegantních sandálů zdobených hroty na ulici nebo na nějaké jiné akci v šatech módy. Jedná se o módní sandály Valentino, které jsou velmi oblíbené po celém světě.

V našem článku budeme podrobně hovořit o těchto sandálech, povíme vám o hlavních modelech a poskytneme nějaké praktické rady při výběru. Takové stylové a zároveň odvážné boty jsou jen nezbytností posledních několika sezón.

O značce

Valentino je italská značka s celosvětovou popularitou, která vznikla v 50. letech minulého století. Zakladatelem značky je italský Valentino Garavani. Značka vyrábí oblečení a doplňky pro ženy i muže.

Kolekce značek se vyznačují luxusem, bohatstvím a elegancí. V roce 2008 byla tato značka odkoupena soukromým investičním fondem Permira, který i nadále dodržuje zavedený koncept značky.

V roce 2012 značka vyrábí kolekci zdobenou hroty, zejména doplňky - boty, tašky, opasky. Takové detaily se okamžitě staly trendem ve světě módy a nyní neztratily svou popularitu několik sezón.

Představuje špičaté sandály

Stylová značka sandálů zároveň kombinuje vlastnosti nezávislé, elegantní a účelné dívky. Samozřejmě, přítomnost trní okamžitě naznačuje nějaký druh brutality a drzosti.

Klasické sandály s hroty Valentino se vyznačují úzkou špičatou špičkou, přítomností několika popruhů, hranatých hrotů a jehlové paty. Každá kolekce je samozřejmě doplněna všemi novými modely, lišícími se výškou a tvarem paty, popruhy, barevnými řešeními atd.

Výběr sandálů s hroty značky Valentino - ideální řešení pro odvážné, sebevědomé ženy. Ti, kteří rádi přitahují pozornost a jsou vždy na vrcholu. Samozřejmě, že náklady na tyto sandály je poměrně vysoká, ale můžete si koupit takové sandály, například v prodeji.

Pokud mluvíme o barvách - je velmi různorodá. Velmi oblíbené jsou klasické odstíny jako černá, béžová, červená atd. Jasné brilantní odstíny však vypadají velmi stylově - teple růžová, žlutá, modrá atd.

Stylové modely

Na vlásenku

Jedná se o tradiční univerzální modely sandálů s hroty na vysokém bodci. Hroty mohou být stejné barvy jako boty samotné nebo častěji stříbřitě nebo lehce zlaté. Kožené nebo lakované sandály dokonale zdůrazňují vaši ženskost, ohýbají nohy a vizuálně štíhlou postavu.

Na pevných patách

V tomto případě se předpokládá dostatečně tlustá pata, která může být nízká, střední nebo vysoká. Tyto modely jsou vhodné pro každodenní život a pro ty, kteří vedou bohatý životní styl. Po pracovním dni v těchto sandálech můžete snadno jít na párty.

Klín

Snad nejpraktičtější a nejpohodlnější možností, ale ne méně stylovou a elegantní. Liší se od předchozích modelů tím, že mají menší počet pásů - dvě horizontální a jednu vertikální ve středu. Trny jsou přítomny nejen na popruzích, ale také rámují klín na noze.

Sandály

Byly vytvořeny speciálně pro horké léto a dívky, které ocení pohodlí a krásu. Navenek připomínají módní gladiátorské sandály. Maximálně otevřou nohu, drží ji pásem mezi prsty jako břidlice. Pásy jsou o něco vyšší než u tradičních modelů - vyšší než kotník a připomínají sandály pro gladiátory. Podešev je co nejtenčí, bez ohybů.

Espadrily

Jeden z posledních modelů, velmi populární. Pokrývají přední část nohy a paty a jsou upevněny na noze s pásy kolem kotníku několikrát zabalené. Hřeby jsou umístěny na popruzích a na zadní straně uzavřené části. Obvykle se vyrábí z tkaniny nebo měkké kůže.

Co na sebe

Takové sandály jsou skvělé pro slavnost. Může to být světský večer, prezentace, módní přehlídka, divadlo atd. Mohou být ale také nošeny v každodenním životě, čímž se vytvoří jednoduchý obrazový originál. V druhém případě byste měli být opatrní při výběru jiného příslušenství.

Například koktejlové šaty s velmi lakonickou siluetou jsou vhodné pro večerní večer. V tomto případě budou tradiční sandály s hroty na patách vypadat harmonicky. V závislosti na hlavní barvě mohou být šaty černé a světlé.

Pro příležitostné oblečení byste měli raději vybrat sandály s tlustou, stabilní patou. Budou vypadat o něco méně slavnostně, ale v kanceláři je to vhodné. Mohou být doplněny oříznutými kalhotami, které dokazují krásu bot. Další možností je zvonová sukně, tužka nebo šaty.

Špičaté sandály jsou jen ideálním řešením pro oblékání pro módní mládežnickou párty. Budou vypadat dobře s krátkými kraťasy, legíny, mini šaty, atd. Pro top fit jednoduchý top, protože vaše sandály již bude hlavním zaměřením na obrázku.

Špičaté sandály dokonale ladí se stejným brutálním oblečením. Může se jednat o špičatý pytel, koženou bundu, stylové sluneční brýle, kožené legíny atd.

Snažte se vždy si vybrat kalhoty a sukně, aby si otevřeli boty. Také s takovými sandály je naprosto nemožné nosit punčochy nebo punčochy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky