Co mohu nosit s klínovými sandály?

Co mohu nosit s klínovými sandály?

Vlastnosti a výhody

Samozřejmě, že každá dívka chce být vždy štíhlá, vysoká a dlouhosrstá krása, díky níž se muži otočí za ní. Nicméně, ne všechny spravedlivé sexuální povaze obdařilo takové kvality.

Někdy musejí mladé dámy učinit určité oběti, aby se staly krásnějšími a přitažlivějšími. Zejména vizuálně se tato postava zdála jemnější a růst je mnohem vyšší, dámy se uchylují k používání vysokých podpatků. Musíte však zaplatit za všechno av tomto případě jsou dívky nuceny platit vlastním komfortem.

Ale naštěstí je nyní příležitost vypadat elegantně a žensky a necítit nepohodlí. Máme na mysli klínové sandály.

Tento typ obuvi je určen speciálně pro dívky a ženy, které chtějí být atraktivní, ale nejsou ochotny obětovat svůj vlastní komfort, stejně jako těm, kteří nemohou chodit na patách.

Koneckonců, existuje kategorie žen, se kterými jsou boty a sandály na vysokém podpatku prostě „příliš tvrdé“, protože jejich chůze je nějaká nejistá a možná i někde neohrabaná. A na tom není nic špatného, ​​nosit paty je také umění.

Klín v tomto případě je mnohem vhodnější, protože chůze na takové plošině není vůbec obtížná. Kromě toho, klín nedává tak silnou zátěž na páteř a nohy, když je nosí, jak je tomu v případě, řekněme, cvočky. Mezi hlavní výhody tohoto typu obuvi můžete také uvést jeho praktičnost a funkčnost. Na takových sandálech nikdy náhodně nezlomíte patu, nebo si ji netřepáte, což znamená, že vaše boty vydrží mnohem déle.

Ve skutečnosti neexistují žádná tvrdá kritéria, která byste měli zvážit při výběru bot tohoto typu. Zde byste se měli spoléhat na vlastní vkus.

Za prvé, tyto sandály jsou perfektně kombinovány se sukněmi a midi a maxi délkami z létajících materiálů. Za druhé, pro ně jsou také skvělé oříznuté kalhoty nebo džíny. Jeden z fanoušků tohoto obrazu je Victoria Banham. Zároveň vždy vypadá stylově a elegantně. Také klasické verze s oblečením v business stylu budou vypadat dobře, zatímco je nutné, aby byly doplňky vyrobeny tak, aby odpovídaly botám.

K obleku

Díky široké nabídce moderních designérů si každá dívka vybere model podle svého vkusu a preferencí. Ačkoli neexistují žádná univerzální pravidla, která by se měla dodržovat při výběru podobného typu boty. Je však třeba vzít v úvahu typ jeho postavy a proporce.

Tak, klín sandály do 5 cm bude vypadat skvěle na dívky s krásným dlouhýma nohama. Zároveň je platforma pro tyto mladé dámy příliš vysoká (více než 5 centimetrů). Tyto modely lze snadno kombinovat s minisukni, krátkými šaty nebo šortkami.

A zástupci spravedlivého pohlaví s růstem pod průměrem mohou a dokonce potřebují dát přednost vysokému klínu (od 8 centimetrů a více). Tyto modely budou vizuálně prodlužovat vaše nohy a učinit je štíhlejšími a elegantnějšími. Tyto možnosti můžete kombinovat s rovnými kalhotami, mini sukněmi nebo midi. Pokud vytváříte verzi ve večerním stylu, kombinujte sandály na vysoké platformě s šaty nebo sukní v podlaze létajících materiálů: šifon nebo chintz.

Pokud jde o svěží krásy, pak úzký vysoký klín se na ně podívá poněkud neharmonicky.V tomto případě je třeba věnovat pozornost sandálům se širokou botou a plošinou střední výšky.

Úzký klín bude vypadat obzvláště ladně na tenkých děvčatech, vyšší než 165 cm.

Módní trendy

Nejvýznamnější odstíny v nadcházející sezóně budou hnědé, bílé a dužnaté. Černý může být také přičítán zde, ale tato barva není vždy v kombinaci s letním oblečením. Pokud chcete přilákat pozornost ostatních k nohám, podívejte se blíže na modely, které doplňují různé dekorativní prvky: přezky, luky, kameny, kamínky, květiny, atd.

Brown

Hnědé sandály - to je asi nejlepší volba pro léto. Lze je kombinovat se všemi druhy oblečení: od klasických obchodních sukní až po lehké plážové šaty. Vynikající obraz lze získat, pokud použijete tyto klínové boty v tandemu s rovnými šaty v tmavých barvách: černá, khaki nebo tmavě modrá. Zde se také vejde stylová spojka.

Chcete-li vytvořit ležérní vzhled, nosit džíny a tričko na tyto sandály. Pro některé speciální společenské akce použijte otevřené hnědé modely klínových sandálů s neutrálními neutrálními tóny, například béžovou nebo bílou. Tento pohled zdůrazní vaši ženskost a krásu. Zlaté náramky nebo náušnice jsou povoleny jako příslušenství.

Jasné

Nasycená žlutá, červená, modrá - to vše jsou barvy léta. Takové boty nemohou přitahovat pozornost. Proto byste měli pečlivě vybrat související oblečení možnosti. Hlavní věc, kterou byste měli věnovat pozornost je délka modelů. Dbejte na to, aby si sukně, šaty a kalhoty, které si vyberete, zdůraznily přednosti své postavy a skryly viditelné vady, a ne naopak.

Kromě toho se řiďte pravidly pro kombinaci odstínů. Tak například můžete vyzvednout příslušenství, které odpovídá botám. Luk bude velmi velkolepý a stylový.

Traktorem

Reliéfní platforma je skutečným trendem sezóny. Takzvané traktory jsou schopny zdůraznit křehkost svého majitele.

Klín na podešvi traktoru jde dobře s mini-sukně, krátké šortky a šaty kolenní délky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky