Open-toe sandály jsou vždy v módě!

Open-toe sandály jsou vždy v módě!

Žena si nedokáže představit sebe bez stylových bot. Tisíce jeho odrůd sídlí v ženském šatníku. Klasika letních bot je však stále sandály.

Vlastnosti a výhody

Sandály, jako verze letního šatníku, jsou pozoruhodné svou lehkostí a prodyšností, pro které milujeme všechny módy na světě. Nicméně, ne každý typ sandálů je univerzální, například, můžete porušit firemní oblékání kód tím, že přijde do práce v otevřených sandálech, a punčochy s takovými boty jsou moveton. Zde přicházejí na pomoc uzavřené sandály, jeden z druhů, které je model s uzavřenou špičkou.

Výhody sandálů s uzavřenou špičkou:

  • použití různých materiálů;
  • styly s patou, na platformě, klínu nebo ploše;
  • pohodlí při vytváření různých luky, včetně obchodních;
  • blízkost a bezpečnost ženských prstů.

Uzavřená špička je velmi výhodnou součástí. Pravděpodobně každý z nás letěl do oblázku v jeho sandálech nebo náhlý déšť, který se musel ponořit do louže? Se zavřeným prstem jsou tyto potíže překonány.

Módní trendy

Sandály s uzavřenou špičkou jsou mnohotvárné. Níže jsou uvedeny módní modely pro tuto sezónu.

Sandály s uzavřenou špičkou a uzavřenou patou

Nejuzavřenější model sandálů - boty, které pokrývají špičku i patu. Svým vzhledem se mohou podobat botám, ale letní teplo v nich není hrozné.

Dnes jsou populární modely s jedním horizontálním můstkem na kotníku. Lak nebo semiš takové modely zdůrazňují štíhlé nohy. Stojí však za to připomenout, že budou přitahovat pozornost k krátkým plným nohám, takže pokud je číslo jen na cestě ke zlepšení, obraťte svou pozornost na jiné modely.

Sandály se dvěma můstky se stanou tak odlišným modelem: jedním vertikálním, druhým horizontálním. Zpravidla je tato umístěna pod kotníkem a neznamená, že by nohy byly kratší, což by mohlo být v prvním modelu s jedním skokanem. Stylovou volbou jsou béžové nebo tělové sandály.

Stojí za to říct, že uzavřená špička neznamená vždy těsně uzavřené prsty. Pokud tedy musíte udělat každodenní luk, sandály na rovném kursu s prokládáním popruhů na špičce a uzavřené paty se stanou dobrou volbou. Uzavřená a otevřená špička zároveň odvede pozornost od defektů pedikúry při otevírání nohy.

Uzavřené paty a uzavřené špičaté sandály - jediná možná volba při nošení lehkých punčoch nebo punčochových kalhotek je přijatelná.

S otevřenou patou a zavřeným nosem

Najdete zde perfektní sandály a milovníky bot, lodí. Otevřené paty sandály s tenkým popruhem a uzavřenou špičkou - jedna z nejvíce kancelářských možností. Všimněte si, že otevřená pata nebude tolerovat punčochy, proto, získání takových bot, musíte přemýšlet o stavu pat, vyléčit mikrotrhliny a zapojit se do hydratace kůže nohou.

Variace modelu je více ležérní verze sandálů. Stiletto, které je nahrazeno klínem, silnými popruhy na suchý zip a úhlednou zaoblenou ponožkou, je volbou pro ty, kteří chtějí být ženský a šarm s půvabem nohou.

Na vlásenku

Ortopedové nepřestávají mluvit o nebezpečí vysokých podpatků. Ale souhlasím, jak může pata 5 cm ve sexualitě porovnat s vysokým studem? Ano, a designéři v této sezóně všude zavedli jehlové sandály.

Uzavřená špička a vysoké patové jehlové boty viditelně prodlužují nohy, což je činí štíhlejšími. Pokud se otázka korekce čísla před touto botou není kladen, věnujte pozornost jasným modelům. Červená s černou, tyrkysovou, zlatou, černou - to jsou favority této sezóny.

Na platformě

Platforma zažívá vrchol své popularity. Její odrůda traktoru neopustila pódium několik sezón v řadě, šikovně kombinovala s ženskou špičkou lakované kůže a semiše. Ano, návrháři milují nesourodé spojení.

Uzavřená zaoblená špička a hrubá podešev - zajímavá kombinace. Tyto modely jsou dobré se štíhlými džíny, letními lehkými šaty a jednoduchými sundresses, stejně jako vzdušné sukně.
Podešev může být provedena v různých formách. Platforma se zářezem uprostřed nebo rovna tloušťce od špičky k patě je v této sezoně stejně populární.

Klín

Milovníci pohodlí platformy a krása návrhářů paty nabízejí klíny. Na rozdíl od plošiny, klín přijde k nule u špičky, ale se zvedne v oblasti paty, přidávat výšku a vylučovat masivnost boty.

Uzavřená ponožka vyrobená z lakované kůže dokonale kombinuje klín, semiš a samet, natažené na klínu, také vzhled organický a velmi stylový. Příležitostnou možností jsou sandály s uzavřenou špičkou v podobě propletených popruhů na korkových klínech.

Jak si vybrat

Sandály - možnost, když je kůže nohy v přímém kontaktu s botami. Ať už stojí za to říct, že nepříjemný model při prvním nošení zaručuje bolestivé kuří oka a neestetický vzhled nohou.

Aby se předešlo problémům, mělo by být hlavním faktorem volby pohodlí. Nepochybujte, že i sandály na vysokém podpatku jsou naprosto pohodlné. Měkký materiál, jako je pravá kůže nebo semiš, správný výtah jsou v této věci základními faktory.

Uzavřená špička může také způsobit odření kůže. Faktem je, že nesprávný výtah, styl nebo nepřesná velikost provokují posuvné nohy dolů. V důsledku toho je na prsty kladen obrovský tlak Četné můstky na sandálech pomohou vyhnout se takovému nepříjemnému problému.
Pokud jde o trendy v této sezóně, návrháři jednají pod heslem jednoduchosti a stručnosti. Jednoduché popruhy, ušlechtilý materiál - to je přízvuk dnešních bot.

Co na sebe

Sandály s uzavřenou špičkou harmonicky ladí v mnoha stylech a jsou vhodné pro večery a zvláštní příležitosti. Takže bílé sandály s uzavřenou špičkou jsou vhodnou volbou pro svatbu, protože nevěsta potřebuje pohodlnou obuv.

Černé, šedé a fyzické sandály jsou pro kancelář nepostradatelné. Vyhněte se jasným detailům v botách a pak luk s tužkovou sukní nebo rovnými kalhotami zdůrazní jemnou chuť nositele.

Pokud mají sandály s uzavřeným nosem dekorativní překlady, je nutné se na ně zaměřit. Mírně svinuté džíny nebo těsné kalhoty do kotníků se s tímto úkolem dokonale vyrovnávají.

Stylové obrázky

Klasické černé sandály s uzavřenou špičkou a patou na tenkém popruhu vypadají organicky se šedým oblekem, který se skládá z bundy a krátkých šortek s volným střihem.

Roztomilé semišové ploché sandály představují otevřenou i uzavřenou obuv. Béžové semišové pruhy tvoří jednoduché vzory na špičce a kamínky elegantně doplňují obraz. Béžové lemované kalhoty jsou ideálním řešením pro zvýraznění opálených nohou.

Módní bílá podešev traktoru a stabilní vysoký podpatek jsou doplněny béžovými patentovanými popruhy. Černé hubené kalhoty pod kůží dotváří sexy obraz.

Stylové sandály s uzavřenou špičkou a patou na patě se stanou nenahraditelnou volbou pro romantický večer a oslavu. Bohatý žlutý odstín na špičce odráží černou a bílou patu a dekor motýla.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky