Denim sandály - být originální!

Denim sandály - být originální!

Vlastnosti

Jak každá dívka ví, není tu spousta bot. Je vždy dobré mít několik párů bot v různých stylech a pro různé obrazy.

Džínové sandály se letos staly trendovým modelem letních bot. Doporučujeme proto, aby každá dívka koupila pár stylových denimových bot.

Denim sandály jistě dodají vašemu obrazu jas a individualitu. A kromě toho - džínové boty jsou velmi pohodlné a praktické, je velmi měkká, protože je vyrobena z tkaniny. A i když si vyberete pár sandálů na vysokém klínu, budete pohodlní a nohy nebudou unavené po celý den.

Modely

Klín

Letošní móda na klínových botách se začala oživovat. Samozřejmě se klín používá pro výrobu džínových sandálů. Model na korkovém klínu se stal velmi módním - tento materiál se osvědčil, je vysoce kvalitní a nositelný a zároveň poskytuje maximální pohodlí. Přírodní korkový materiál je poměrně drahý, takže je často nahrazován identickými syntetickými materiály, které v žádném případě nejsou horší kvality, ale jejich cena je podstatně nižší. Také velmi elegantní vzhled sandály na klíny ze dřeva, nebo jen pokryté denim materiálem. Jako přezku na kotníku lze použít krásný pásek.

Na platformě

Stylová možnost sandálů z džínové sandály s zesílenou podešví - platforma. Módní jsou modely, ve kterých je k dispozici výřez pro palec a patu.

Na patě

Vysoce podpatkové džínové sandály vypadají velmi moderní a neobvyklé. Takové boty mohou být bezpečně nošeny s krátkými šortkami nebo šaty na cestě ven.

Jak si vybrat džínové sandály

Nejlepší je vybrat sandály s polštářkem světlých barev, protože perfektně odpovídá denimu.

Skutečné na džínové sandály bude řada dekorativních prvků - knoflíky, korálky, kamínky, spony.

Barva džínoviny může být snadno vybrána podle vaší chuti, modely široké škály odstínů - od světle modré po bohaté indigo - jsou široce zastoupeny na trhu.

Několik pravidel a tipů pro výběr a péči o džínové boty:

  • Pokud si vyberete džínové sandály na platformě nebo klínu, vyberte model s prošitou, nelepenou podešví, což výrazně zvýší životnost boty;
  • nejlépe je čistit boty měkkým kartáčkem pomocí mýdlového roztoku;
  • Aby nedošlo k deformaci boty, je nejlepší ji sušit za přirozených podmínek.

Co na sebe

Denim boty jsou nejlépe sladěny v barvě s oblečením v následujících barvách: hnědá, černá, červená a oranžová. Kombinace džínové obuvi s růžovými a tyrkysovými odstíny v oděvu bude neúspěšná. Hlavní pravidlo při výběru oblečení pro denimové boty - je nejlepší použít věci světlých barev, aby nedošlo k přetížení obrazu.

Denim sandály lze bezpečně nosit s kostkovanou košili, budou perfektním doplňkem pro sebe. Navíc může být buňka libovolných barev a velikostí.

Džínové sandály jsou také skvělé s lehkými ležérními kalhotami. Ale džínové sandály s lehkými šaty, šaty nebo sukni budou také vypadat dobře.

Pokud mluvíme o materiálech, pak byste neměli kombinovat džíny s džíny. Nejlepší možností by bylo nosit džínové sandály s oblečením z šifonu, lnu nebo kůže.

Příslušenství by mělo být také vybráno opatrně.Nevybírejte si džínové kabelky pro džínové sandály, v případě takového materiálu jako džínoviny, neměli byste se v obraze opakovat. Nejlepší je dát přednost kabelce z černé nebo hnědé kůže (nebo koženky).

Módní obrázky

A konečně jsme pro vás připravili několik stylových vzhledů, ve kterých jsou velmi dobře kombinovány džíny sandály s různým oblečením:

  • Džínové sandály v kombinaci s bílou hubenou letní šaty. Doplňte obraz stylové černé kabelky s květinovým potiskem.
  • Modré džínové podpatky sandály budou vypadat skvěle s pruhovanou sukni a bordó top. V tónu nahoře si můžete vyzvednout malou kabelku a v tónu sandálů - klobouk a brýle.
  • Dostaneme sportovnější vzhled, pokud kombinujeme klínové džínové sandály s bílými šaty s volnou košili. Obraz můžete doplnit stylovým koženým batohem.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky