Co mohu nosit s koženkovou sukní?

Co mohu nosit s koženkovou sukní?

Kozham - nový, technologický materiál. Sukně z koženek jsou velmi žádané mezi módy, skvěle nahrazující přírodní kůži. Ale po zakoupení takové šatní skříně vzniká přirozená otázka - co se nosí se sukní.

Vlastnosti materiálu

Výběr sukně z koženky, musíte zjistit, jaký druh materiálu jste se potýkají. Každý z nich má své vlastní charakteristiky.

Dermantin

Jedná se o nejlevnější druh kozhzamu, kde je hlavní vrstva syntetická nitrocelulózovým postřikem nebo bavlnou. Materiál není trvanlivý, protože při šití se oblečení používá jen zřídka.

Vinyl

Skutečný typ koženky při výrobě oděvů a doplňků, které preferují zástupci neformálních pohybů, subkultur. Materiál je dostatečně kvalitní, ale má své vlastní vlastnosti. Vinylové sukně lze nalézt, ale v některých obchodech. Včetně erotických obchodů se spodním prádlem.

Streych

Tato tkanina zpracovávaná polymery zahrnuje elastin, lycru a další přísady. Vyžádaná koženka, ze které se šijí oděvy, obuv.

Kirsa

Charakteristická vlastnost - zvýšená odolnost. Není vhodný pro šití sukní, protože je sotva potkáte.

Výhody a nevýhody

Mezi silné stránky kozhzama patří:

 • Dobrá životnost;
 • Atraktivní vzhled;
 • Různé oblečení;
 • Téměř identický s vzhledem pravé kůže;
 • Hygiena;
 • Snadná péče;
 • Ochrana před vlhkostí;
 • Přiměřená cena ve srovnání s pravou kůží.

Koženka se zároveň vyznačuje některými nevýhodami.

 1. Materiál je špatně prodyšný. Protože mnozí si často stěžují, že koženka "nedýchá."
 2. Koženka nemá rád nízké teploty. Nízké sukně mohou prasknout, když je mráz -10 stupňů.
 3. Nízká elasticita, což je důvod, proč některé dívky mohou být v takové sukni nepříjemné.
 4. Citlivost plamene. Sukně se rozsvítí v přímém kontaktu s ohněm.

Trvanlivost, zachování původního vzhledu, pohodlí a řada dalších vlastností přímo závisí na kvalitě úpravy sukně. Proto, pokud nechcete vzdát koženkové sukně, neukládejte, ale kupte si věci, které jsou opravdu hodné vás.

Styly

Existuje několik stylů, které krásky v této sezóně otevřely skutečný lov.

Hrazda

Klasický styl pro sukně, který je nabízen v několika variantách délky - od nejkratší po dlouhou v podlaze. Ty jsou velmi vzácné.

Přímky

Výběr tohoto stylu, určitě neztratíte. Přímé sukně se hodí téměř každému.

Tužky

Tyto sukně jsou dokonale schopné zdůraznit krásnou postavu. Ale majitelé nepřiměřeného těla by měli být opuštěni.

Dlouho

Vhodné pro vytvoření business, seriózní image. Pokud se však správně spojíte, můžete odhalit svou sexualitu, ženskost.

Plisovaný

Styl, který se vyznačuje přítomností záhybů. Dávají větší objem, takže pomohou dívkám bez výrazného zadku a pasu.

Délka

Pro sukně z koženky jsou tři typy délek.

Mini

Koženka - skutečný trend v mládí. Vzhledem k tomu, krátké modely jsou velmi populární pro vytváření obrázků pro každý den, pro strany nebo procházky s přáteli.

Midi

Pokud máte plné boky, sukně takové délky pomůže vizuálně roztáhnout siluetu. Plus, ona se zaměřuje na nohy, zdůraznit jejich přitažlivost.

Dlouho

Není to tak běžné modely, které jsou vhodnější pro podnikání žen, nebo vytvořit přísný, oficiální image. V tom může být docela nepříjemné, pokud se sukně hodí, omezuje pohyb.

Co na sebe

Na sukni z koženek byste měli pochopit, že bude sloužit jako hlavní prvek šatní skříně. Proto se nesnažte "utopit" sukni s jasnějšími, upřímnějšími věcmi. V opačném případě riskujete, že budete příliš vulgární, vzdorní, nebo jednoduše předvedete ostatním nedostatek chuti.

Je možné nosit koženkové sukně s různými předměty vašeho šatníku.

 • Vysoký podpatek. Můžeme s jistotou říci, že nejlepší "partner" pro sukni jsou přesně boty na vysokém podpatku. Přidat boty originální výtisky, a vy jen dávat pozor;
 • Košile. Jednoduchá, ale velmi účinná kombinace. V závislosti na typu košile může být obraz přísný, volný, sexy;
 • Trička. Přidáním přiléhavého trička v jednobarevné barvě do sukně se budete moci soustředit na pas, hýždě, zdůraznit krásu nohou. Pokud košile má malý výstřih, budete mít prospěch z ní;
 • Vesty. Materiálem pro výrobu vesty může být kožešina nebo kůže. Pouze žádné přepychové designové požitky, komplexní střih. Používejte pouze jednoduché, elegantní vesty;
 • Masivní dekorace. To není jen hit sezóny, ale také skvělý doplněk k sukně kozhzam. Takové příslušenství činí obraz viditelnějším a jasnějším;
 • Kožené kabelky. Vyberte si čisté, ne pytlovité kabelky, abyste nezatěžovali obraz. To platí zejména u dívek malého vzrůstu, velkého sáčku, v jehož rukou je ještě menší.

Recenze

Zkušenosti mnoha zákazníků koženkových sukní, vyrobených z umělé kůže, nám umožňují vyvodit některé závěry týkající se tohoto kusu oděvu.

Nejsou vhodné pro každého a ne pro každou příležitost. Tyto sukně se nepoužívají v každodenním životě, protože mohou časem způsobit určité nepohodlí. Zimní a letní koženka - není to nejlepší řešení. Ale na jaře a na podzim se projevuje nejlépe.

Materiál přitahuje svým vzhledem, cenovou dostupností, analogií s přírodní kůží.

Veškerá kritika sukní kozhzam souvisí především se skutečností, že dívky koupily kvalitní oblečení. Pokud je koženka vyrobena na vysoké úrovni, získáte nový potěšení ze svého nového šatníku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky