Cukrové tělové peeling

Cukrové tělové peeling

Vlastnosti

Cukr křoviny je nástroj, který je nezbytný k provedení těl peeling doma. Tato procedura napomáhá měknout pokožku v důsledku toho, že během ní se odlupují keratinové částice horní vrstvy kůže. Po odstranění těchto částic dostanou všechny buňky kyslíkovou saturaci a poté se kůže stává zářivější a hladší. Nalezení cukru tělo drhnout v obchodě není problém teď, ale mnoho žen raději, aby se tento užitečný nástroj pro peeling kůže na vlastní pěst.

Cukrový peeling je charakterizován přítomností velkých částic v jeho složení. Tyto částice, které nejlépe stimulují kožní buňky, navíc přispívají ke spalování podkožního tuku během tření. Dalším důležitým rysem peelingového cukru je, že jeho složky jemně čistí pokožku, aniž by ji poškodily nebo poškrábaly. Takové nástroje pro tělo jsou velmi užitečné, navíc cena za ně je poměrně nízká. Peeling vyrobený vlastními rukama bude nepostradatelným kosmetickým přípravkem vyrobeným pouze z přírodních a naprosto bezpečných surovin.

Užitečné vlastnosti

Sugar Scrub je pečující prostředek, který dokonale čistí pokožku a urychluje krevní oběh, což přispívá k anticelulitidnímu účinku. Masáž problémových oblastí s takovým křovinovým speciálním štětcem vám umožní zapomenout na celulitidu. Vaše pleť bude hedvábná a krásná.

Užitečnost tohoto nástroje také spočívá v tom, že pomáhá v boji proti akné a činí póry kůže užšími, pronikajícími do nich. Kosmetičky doporučují použití cukrové křoviny pro ženy, jejichž kůže je více mastná, a ti, kteří mají suchou pokožku. Tento lék tělo nesuší, naopak pomáhá v boji proti suchému olupování kůže.

Dalším užitečným rysem této kosmetické látky je, že je nezbytné pro ty, kteří jsou spáleni na slunci: Pomáhá jemně odstraňovat spálené částice kůže. Kromě toho, cukrové peeling vám může pomoci zbavit se nerovnoměrné opálení nebo pigmentové skvrny, které se objeví na obličeji a těle. Cukrový peeling je nejpoužívanějším postupem při ošetřování chlupů po epilaci. To je velmi užitečný nástroj, který by měl být v každé ženské kosmetické tašce.

9 foto

Kontraindikace

Jakákoliv kosmetika má omezení v používání a cukrový kartáč není výjimkou. Kosmetička nedoporučuje používat tento nástroj pro těhotné ženy, protože některé jeho složky mohou vyvolat alergickou reakci a mají negativní vliv na nenarozené dítě. A to platí jak pro domácí cukrové křoviny, tak pro nákup podobných nástrojů.

Další kontraindikací je přítomnost poškozené kůže. Proto je přísně zakázáno aplikovat křovinořez na spálené plochy, stejně jako na oblasti těla, kde jsou otevřené rány, škrábance a řezy. Aplikováním cukrového kartáčku na tělo i tím nej sterilnějším způsobem budete mít nebezpečí, že se infekce dostane do rány. Kromě toho může loupání zpomalit hojení.

Nemůžete také použít cukrové peelingy v oblastech velkých hromadění žilních cév, tzv. retikulumy, kůže na tomto místě je velmi tenká a citlivá. Velmi alergičtí lidé jsou také lepší nepoužívat cukrové křoviny, protože mohou způsobit podráždění. Nejprve musíte tento nástroj otestovat na přítomnost alergenu.

Podmínky používání

Každá žena svým vlastním způsobem dělá peeling na kůži, ale existuje několik pravidel, která tento proces učiní příjemnějším a užitečnějším.Před použitím tohoto cukrového prostředku je nutné paru pokožky těla, aby se všechny póry otevřely. Nejlepší je vydrhnout takový kartáč na vlhké, předčištěné pokožce, takže byste se měli před zahájením této procedury vykoupat. Nejlepších efektů lze dosáhnout peelingem po pečení cukru po návštěvě lázně nebo sauny.

Pokud jde o postup použití této kosmetické, to by mělo být provedeno jemným pohybem rukou v kruhu. Všechny pohyby by se měly podobat masážní technice. Nejvhodnější je nejprve odloupnout nohy a pak je možné vyčistit ostatní části těla cukerným peelingem. Po ukončení aplikace tohoto výrobku na pokožku je nutné nechat ho na těle asi pět minut. A poté můžete vyprat cukrové křoviny.

Kosmetologové doporučují opláchnutí těla studenou vodou po opláchnutí tohoto léku, takový kontrast sprchy pomůže aktivovat buněčný metabolismus, bude to pleť zářivější a svěží. Na konci peelingových a vodních procedur je nutné rovnoměrně rozložit hydratační krém nebo tělové mléko. Tyto postupy společně poskytnou vašemu tělu náležitou péči.

Jak to udělat

Vlastní cukr křoviny je poměrně jednoduché. K tomu je třeba míchat kousky cukru s malými částicemi s olivovými nebo jinými oleji, které krmí kůži. Pokud nemáte takové oleje doma, můžete přidat granulovaný cukr do běžného sprchového gelu nebo zvlhčovače pro tělo a vmíchat ho do. Pro hustší a viskóznější konzistenci můžete do této směsi přidat lžíci přírodního medu. Takový cukr peeling je nejlépe aplikovat na mokré tělo, aby nedošlo k poškrábání.

Někteří kosmetologové doporučují přidávat kakao do křoviny, protože tato látka má antioxidační vlastnosti. Někteří také radí ve výrobě cukerných prostředků pro peeling přidat k jeho složení malá sůl, protože jeho částečky jsou menší. Takový peeling pronikne do všech problémových oblastí kůže a podpoří jeho komplexní čištění. Křemič se stejnými podíly soli a cukru přidaného do olivového oleje vám pomůže vyrovnat se s strií.

Přidání medu do takového křoviny pomůže omladit pokožku. Po nanesení peelingového činidla z medu a cukru se tělo stane čerstvějším a fit. Odborníci doporučují přidání kyselé smetany do takové křoviny, pokud jste majitel mastné kůže.

Recenze oblíbených výrobců

Existuje mnoho moderních výrobců křoviny cukru tělo. Mezi ně patří značky Fresh Juice, Garnier, Sharmel, Agafi Bathhouse, Natura siberica, Compliment a mnoho dalších. Ženy si všímají vysoké účinnosti těchto fondů. Mnoho lidí, jako jsou křoviny s mangem, citrónovou trávou, extraktem morušového extraktu.

Výrobce Natura siberica vyrábí křoviny zvané Ripe Grapes, Cleansing Tangerine a další přírodní produkty, které spotřebitelé říkají, že mají velmi příjemnou vůni a vůbec nezpůsobují podráždění kůže.

Kromě toho si zákazníci všimnou chladicího účinku ledového křoviny Compliment, který je velmi příjemný na používání. Zejména spotřebitelé jako křoviny jako "Arctic Cranberries on Sugar" a Watermelon Sugar Sorbet. Mají jemnou texturu, která nepoškozuje tělo a jemně ho čistí.

Dívky, které mají problémovou pleť a pupínky, si vyberou Garnier křoviny, protože přispívají k boji proti akné a významně zužují póry.

Jak udělat cukrové tělo drhnout vlastníma rukama, viz další video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky