Uggs z Austrálie

Uggs z Austrálie

Uggs jsou boty vyrobené z ovčí vlny, který byl nejprve viděn v pět set let BC a později oni byli noseni lovci, pastýři, farmáři, rolníci.

Australský rezident Shane Stedman zaregistroval ochrannou známku UGH-BOOTS a její ochrannou známku, zatímco zlepšil design bot a přidal je s gumovou podrážkou. Jméno ugg pochází ze slova "ošklivý", což znamená "děsivé". Později, australský surfer Brian Smith otevřel společnost vyrábějící podobné boty. V sedmdesátých letech začal vývoj technologie pro průmyslovou výrobu takové obuvi, která začala plně vyhovovat požadavkům Asociace australských výrobců a po sloučení několika značek pod názvem Deckers Outdoor Corporation začali vyrábět boty pod označením UGG, UGGS.

Vlastnosti a výhody původního ugg

Při výrobě bot UGG se používají přírodní materiály, ale spolehlivost, pohodlí, praktičnost a stylový, zcela jednoduchý design je odlišují od ostatních běžných bot.

Uggs jsou šité z vyčiněné ovčí kůže, srst uvnitř, která udržuje teplo v chladném počasí, udržuje nohy v suchu. Porézní struktura vlny působí jako tepelně izolační materiál, poskytuje pohodlí v botách ugg, horní vrstva semiše, ošetřená specifickým roztokem, udržuje vlhkost, není tak deformovaná.

Podešev originálních bot značky UGG je vždy vyrobena z vysoce kvalitní gumy, vyrobené pomocí technologie EVA, husté, měkké, odolávající velkým mrazům, výrazným reliéfem značky, neklouzne, a chrání nás tak před zraněním, podchlazením a nemocemi.

Dobré vlastnosti, různé barvy, velký výběr modelů dělá boty více univerzálními a umožňuje kombinovat je s jakýmkoliv oblečením všech věkových kategorií.

Materiály

Značkové boty jsou vyrobeny z prvotřídní ovčí kůže.

Vnější a vnitřní části jsou vyrobeny z pevných kusů kůže a jsou vybrány texturou. Originální ugg boty jsou šité s kožešinou uvnitř, a ošetřená a impregnovaná kůže je umístěna venku. Podešev v původní botě, vyrobená z pěnové gumy, je určena pro nízké teploty, nemůže být výška pod dvanáct milimetrů, která zajišťuje pružnost, lehkost, dobrou přilnavost k sněhu. Plochá podešev je nepostradatelná pro dlouhé procházky na čerstvém vzduchu.

Barvy

S nezměněným jednoduchým stylem se ugg boty nevzdávají svých pozic v módních kolekcích.

V tomto úspěchu hraje významnou roli barva bot.

Přírodní barvy ovčí kůže zahrnují různé odstíny: hnědá, různé odstíny šedé a béžové, karamel, dávající eleganci a ušlechtilost obuvi. V širokém sortimentu ugg najdete světlé a bohaté barevné modely, které se pohybují od černé po růžovou nebo zelenou.

Množství barev může být zdobeno kamínky a flitry, v souvislosti s nimiž boty ugg vypadají jako nezávislé příslušenství.

Moderní móda neznamená úplnou shodu barev oblečení, bot a doplňků k nim, stačí si vybrat harmonickou kombinaci a uggs pomůže posílit každodenní či neformální obrazy.

Módní modely

Dnes jsou uggs v módě s vysokými i nízkými kotníky, díky čemuž je možnost volby pod sadami oblečení a ve vašem šatníku: vysoké boty jsou vhodnější pro štíhlé a vysoké, krátké boty pro nižší.

Designéři preferují neutrální barvy, to znamená klasiku, ale zimní náladu kompenzují boty z jasných barev, s velkými kameny, kamínky, korálky a kovové šplouchání.

V nových sbírkách designéři zdobili boty přirozenou srstí, hráli na kontrast barev nebo vybírali srst tak, aby odpovídala modelu.

Stylisté také nabízejí modely s pletenými vložkami, manžetami, trojrozměrnými vzory a dokonce i trojrozměrnou výšivkou. V nových směrech je směs stylů v obuvi, oblečení, doplňcích, která dává svěží a individuální nový vzhled.

Co na sebe

Existuje několik doporučení, co stojí za to mít uggs.

Takové boty nejsou kombinovány s dlouhým svrchním oděvem, ale saky, kabáty, polstrované kabáty, kožichy do poloviny stehen stylově doplňují obraz.

Je možné uspořádat vítězné sety s úzkými džíny, legíny, šortky, těsné punčocháče, objemné pletené věci, šály a štoly.

Boty, zdobené kožešinou, je lepší kombinovat s oděvy bez kožešiny, pletené čepice, protože boty přitahují pozornost. Výjimky jsou však možné.

Uggs péče

Přírodní materiál použitý k výrobě ugg se snadno čistí.

Zpočátku musíte celý povrch ošetřit vodoodpudivým sprejem, který zabrání smáčení, korozi bot a zvýší jejich trvanlivost a spolehlivost. Po procházce po ulici, podle potřeby, by se boty měly sušit při pokojové teplotě a pak vyčistit velmi měkkým semišovým kartáčem.

Pokud se potřebujete zbavit vůně ovčí kůže, může být osvěžovač aplikován na vnitřní a vnější povrch boty. Uggs v žádném případě není třeba prát v pračce, protože jsou vyrobeny z ovčí vlny, ale výjimkou jsou pletené boty.

Jak vybrat a rozlišit falešný

Při nákupu ugg je třeba dávat pozor na padělky.

Původní boty na ugg se nosí na bosé noze a zároveň se nohy nepotí a kůže se natahuje pod tvar nohy. V současné době jsou uggs vyráběny pouze v Číně a Vietnamu, velmi staré modely jsou v Austrálii, resp. V angličtině a v určitém písmu.

Značkové uggs ve světlých modelech mají nezbarvenou srst, měla by být měkká a měla krémový odstín.

Na značkových modelech nemůže být náplast vzadu vysoká a od roku 2010 společnost používá materiál se značkovým vzorem slunce pro patní pásy. Originální boty jsou baleny v krabici s logem "slunce" a slovy "UGG Australia", od roku 2010 je k krabici připojen hologram, model na červeném pozadí, čárový kód a jsou baleny v balení ECO.

Tabulka velikostí

Uggs nejsou navrženy tak, aby pály teplé ponožky uvnitř, což znamená, že je třeba koupit podle velikosti nohou.

Přírodní ovčí kůže v ponožce je jistě tahat, kožešina přijde a boty budou sedět na noze. Americké velikosti se liší od evropských: 37,5-38 bude odpovídat 7 Američanům a 38,5-39, respektive 8 Američanům a tak dále. Boty, které jsou velké, nebudou vypadat velmi elegantně a v procesu ponožek se budou protahovat, po kterých se nebude pohybovat.

Velikost nohy můžete určit měřením maximální délky od středu paty k palci, zaokrouhlením hodnot nahoru. Nyní není obtížné určit velikost potřebnou pro značkové UGG v tabulce korespondence.

Kolik

Cena ugg závisí na několika složkách a jedním z nich je originalita výkonu z přírodních materiálů, využití vlastních výrobních procesů.

Designové prvky také ovlivňují cenu obuvi: ve formě popruhů, přezek, hadů, kamínků, kamenů, korálků, výšivek. Spotřeba vysoce kvalitní ovčí kůže pro vysoké boty je vyšší než u krátkých, a proto cena těchto modelů obuvi je vyšší. Někdy se náklady nepřidávají kvůli přímým dodávkám, ale prostřednictvím zprostředkovatelů. Cena musí být v souladu s jejich kvalitou, což znamená, že náklady na nákup takových bot budou odůvodněné.

Novinky australské značky

Slavná australská značka EMU Austrálie ukázala vodotěsnou řadu bot založenou na moderních technikách zpracování ovčí kůže. Vodoodpudivost obuvi rozšiřuje její použití při zachování elegance a pohodlí.

Lepené švy, membrána mezi kamzíkem a ovčí kůží, lepení podešve s horní částí zabraňuje vnikání vlhkosti do bot za mokra.

Značka Crown Australia, která vyrábí pletené nebo vyšívané ovčí uggs, představila v nové kolekci uggs transformátory, s nimiž můžete přidat délku nebo ozdobit kožešinovou klopou, vybrat si v nových barvách, s výzdobou v podobě šněrování a módního příslušenství.

Pro ty, kteří rádi nosí vggs v létě a na jaře, značka UGG Australia vytvořila linku Cardy, kde jsou boty prezentovány pletenými nůžkami z ovčí vlny a vnitřkem přírodní ovčí kůže, jejíž vrcholy lze snížit nebo odšroubovat a získat nízké boty.

Omezená sbírka Hvězdných válek se skládá z osmi modelů a je věnována postavám Star Wars, vyrobeným z černé kůže s červenou tečkou na straně, na zesílené podešvi.

Stylové obrazy osobností

Slavní lidé, herci v šatníku, který má spoustu oblečení různých značek, dnes obuvi nohy v botách ugg.

Veřejní lidé jsou neustále v dohledu a po práci chtějí relaxovat v pohodlí a v teple. Seznam jejich jmen může být dlouhý: Megan Fox, Victoria Beckham, Sarah Jessica Parkerová, Kate Mossová.

Muži, včetně Orlando Bloom, Ben Affleck, Matthew Mac Konahi, také doplňují svůj styl s univerzálními botami UGG Australia.

Poté, co slavná televizní moderátorka Oprah Winfreyová obdržela boty od UGG Australia, nařídila to samé všem zaměstnancům svého filmového štábu, který se stal skutečnou reklamou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky