Loriblu Boty

Loriblu Boty

Značka Loriblu měla poněkud trnitou cestu k celosvětové popularitě, která úspěšně překonala a vyšplhala na vrchol slávy, bez ohledu na to, co. A historie této značky začala před několika desítkami let, v roce 1978. To bylo pak to Graciano Kukku otevřel jeho vlastní podnikání v domácí dílně, s jeho ženou. Všechny boty byly původně nality ručně a byly vyrobeny s vysokou kvalitou, a také měl příjemný vzhled. Postupně se klientela natáhla k dílně a díla Graziana získala ve svém městě popularitu.

Ale hlavní průlom přišel doslova o rok později, když vytvořil úžasný model sandálů, který dal jméno "Mignon". Byla to elegantní obuv se spoustou kožených vazeb. Tento model od Loriblu byl obrovský úspěch a přinesl značku na zcela novou úroveň. Dokonce i teď jsou tyto sandály jedním z nejprodávanějších labelů a pak to byl skutečný hit. To bylo v těch letech, kdy společnost začala vyvážet do jiných měst v Evropě, kde bylo s velkým potěšením, že si vzali neobvykle krásné modely, které se rychle vyprodaly.

Postupně se značka začala rozšiřovat a představovat ve svých řadách všechny nové modely obuvi. Nejprve Graziano Kukku otevřel svůj vlastní značkový obchod v Itálii, který nazval Loriblu. Po nějaké době vytvořil novou kolekci obuvi s názvem "Jewel", ve které byly představeny ohromující tašky. V polovině osmdesátých let, návrhář vydal další sbírku, která dává jméno "Sandalo Bijou". Tato kolekce přinesla Grazianovi ještě větší popularitu a fanoušky. Byla neuvěřitelně elegantní a elegantní a hlavním vrcholem boty byla kamenná výzdoba Swarovski, díky níž jiskřila. Světlé, brilantní, jemné a velmi krásné boty a sandály okamžitě dobyly srdce všech módy. Boty byly tak dobré, že si to koupily, některé dívky obdivovaly a neodvažovaly se nosit. Ten rok byl triumfem značky Loriblu.

Samozřejmě, že v historii vývoje této značky nebyla bez pomoci ruky ženy, a to manželka Graciano Cucca - Annarita Pilotti. V roce 1994 se stala generální ředitelkou značky a dělá vše pro to, aby co nejvíce lidí vědělo o značce svého manžela a ještě lépe - o celém světě. Popularita značky se postupně zvyšuje a hlavním úspěchem Annarity je výstava Loriblu ve Francii, která vyhrává srdce hlavních představitelů trendů a rozšiřuje popularitu značky. Počet značkových obchodů, které se začaly otevírat v každé zemi, se postupně zvyšuje.

V roce 2007 původní designová obuv Graziano opět příjemně překvapila veřejnost vytvořením neuvěřitelně ženské a jemné boty z hedvábí s perlou. Tyto boty se staly skutečným uměleckým dílem. O tři roky později vydala značka Loriblu svůj první parfém. Parfémové bubliny měly velmi krásný vzhled a byly zdobeny kamínky Swarovski.

Také v roce 2011 vyvinula módní návrhářka kolekci čepic pro londýnskou olympiádu, která zahrnovala stylové boty s vysokými podpatky a platformou. Všechny modely byly vyrobeny v jasných barvách a hlavním hitem kolekce byly bílé boty s kotníkovým popruhem pěti prstenců, symbolizující prsteny olympiády.

Nyní se značka neustále rozvíjí a potěší své fanoušky všemi novými modely obuvi, tašek a dalšího příslušenství, které zvítězí v srdcích zákazníků a přivede všechny nové fanoušky k deliriu.

Vlastnosti a výhody

Značka Loriblu je součástí luxusního segmentu módního trhu, což přirozeně ovlivňuje kvalitu modelů. Všechny boty jsou šity výhradně z přírodních materiálů.Kůže nebo semiš, dámské zimní boty Loriblu mají vysoce kvalitní krejčovství a díky tomu jsou velmi odolné.

Vzhled modelů, které již rok potěší klienty značky. Krásné, sofistikované, dámské a elegantní boty, prezentované na pultech obchodů, rychle vyprodané a přinášejí radost jejich majitelům.

Pohodlná bota Loriblu, která je opatřena silnou patou a malou platformou vpředu, umožňuje aktivním dívkám snadno a pohodlně se pohybovat po městě a strávit dost dlouho na nohou, aniž by se cítili vyčerpaní.

Modely

Obuv značky Loriblu představuje širokou škálu zimních bot. Barevné schéma obuvi obecně je klasické a zahrnuje černé, šedé nebo hnědé modely.

Dekor obuvi je poměrně skromný a není přítomen v každém modelu. V zásadě se dekorativní prvky skládají z popruhů, kovových přezek nebo kožených vložek na horním okraji hřídele. Existují modely s ozdobnými zipy, ale vše je v klasickém stylu.

Převážně ve sbírce dominují černé semišové boty, které jsou v této sezoně velmi důležité. Jsou velmi krásné a elegantní, bez ohledu na to, zda mají patu nebo ne. Tato bota se hodí ke každému vzhledu a činí ji klasičtější. Ale existují také kožené modely, které také neztrácejí půdu, a je mnohem snazší se starat o kožené boty.

Plochá podrážka

Botky Loriblu na ploché podešvi jsou prezentovány ve formě velmi oblíbené v aktuální sezóně, a to především ve sbírkových modelech bot. Tento model boty má svou vlastní zvláštnost, protože koleno kotníku má stejný průměr. Pipe boty jsou nejběžnější typ obuvi a jsou velmi ráda mnoha módních žen. Boty mají zaoblenou špičku a velmi malou patu, nebo zcela rovnou podrážku. Tento model je velmi vhodný pro časté a dlouhé pohyby po městě. Na zimu jsou modely s kožešinou, která se zahřeje i v extrémním chladu.

Obecně je tento typ obuvi velmi praktický a pohodlný. Za prvé, plochá podešev nezatěžuje páteř a zabraňuje nadměrnému tlaku na chodidlo, což značně usnadňuje chůzi v zimě a dokonce i v ledu. Také díky širokým vrcholům v botách jsou džíny a kalhoty snadno zastrčené a majitel vypadá velmi stylově a krásně.

Klín

Modely na klínu lze nalézt také ve sbírkách této značky. Jsou velmi pohodlné, krásné a elegantní. Takové boty mají kulatý nos a malý, ale pohodlný klínový podpatek. Tyto boty mají také široký vrchol.

Na patě

Některé zimní modely s podpatky také vypadají jako boty. Jejich podpatky jsou zpravidla silné a vysoké. Takové boty mají dobrou stabilitu, která vedle paty poskytuje malou platformu vpředu.

Klasické semišové modely s vysokými podpatky se špičatým nosem. S platformou vpředu a bez, nejsou vhodné pro každodenní východy, protože procházka v takových botách v zimě v kaši a ledu není příliš pohodlná. Ale takové boty jsou velmi krásné a mají ženský vzhled. Okamžitě dodají celému obrazu eleganci.

Stylové obrázky

Elegantní a klasický černý kabát je základem každé skříně. Na tomto obrázku se nosí přes bažinatý pletený svetr a černá minisukně. Těsné tmavé punčochové kalhoty dávají tomuto vzhledu skromnost a černé boty z lakované kůže Loriblu s kovovými pásy na ozdobných pásech a širokým hřídelem dokonale doplňují vzhled.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky