Hunter Boots

Hunter Boots

Klasikou mezi gumovými botami jsou lovecké boty ze Skotska: délka kolen s lesklou gumou a mírnou lakonickou patou. Obuv značky stejného jména se objevila již v roce 1856 a od té doby se v exteriérech modelů změnilo jen málo. Není divu, že tvar loveckých gumových bot se podobá koženým botám vévody z Wellingtonu - velmi slavné skotské osobnosti.

Vlastnosti

Není tajemstvím pro nikoho, že ruské městské zimy se nepodobají skutečným zimám s množstvím ostrého sněhu a příjemného mrazu; Nejchladnější období roku se v dnešní době změnilo v nejkrásnější a „špinavou“ sezónu, kdy je to spíše než teplo, které je zapotřebí, ale ochrana před pronikáním vlhkosti a získávání mokrých bot. Hunter gumové boty jsou ideální nejen pro zimu, ale také pro celé období roku od října do dubna, kdy jsou na ulicích kaluže nebo kašovité louže. Promluvme si o vlastnostech loveckých gumových bot a všimněte si, že:

 • Stylový a lakonický design britských bot je světlý a moderní, rozpoznatelný a oblíbený praktickými a módními spotřebiteli. Barvy této boty jsou tak rozmanité, že je prostě nemožné nevybírat model podle svého vkusu: lesklý černý nebo matný modrý, žlutý, červený nebo možná růžový?
 • Odolná 100% pryžová základna - podešev a horní část, která je v první řadě zárukou ochrany před vlhkostí a za druhé, usnadňuje celkovou péči o obuv - stačí ji otřít čistou vlhkou látkou.
 • Různé varianty modelu pro děti, ženy a muže pro každý vkus. Podívejte se na kolekci značek loveckých bot - má malou praktickou obuv? A ještě hlouběji - na oficiálních stránkách jsou modely nejen pro „každodenní“, ale i speciální boty pro jízdu.

Modely

Tam jsou pánské, dámské a dětské lovecké gumové boty, podle oficiálního internetového obchodu. Ve vzhledu jsou podobné, ale existují určité rozdíly v designu.

Existují modely gumových bot Hunter Original - klasický model s hladkou nebo drážkovanou strukturou (často vlnovitého tvaru), matným nebo lesklým povrchem a různými barvami od klasické modré, černé a tmavě zelené až po kombinaci barev a materiálů - lesk + matná textura (bílá například s červenou, černou a červenou. Dámské a mužské modely se liší barvou (u mužů je to skromnější) a rozsahem velikostí: modely pro ženy jsou k dispozici ve velikostech 35-41, muži - do 50 let.

Mezi modely gumových holín Hunter Back Adjustable Rain Boots patří boty s vysokým, prodlouženým kotníkem pro ty, kteří mají větší telata nebo pro ty, kteří dávají přednost zaplnění džíny nebo kalhot přímo do bot. K dispozici jsou modely s nízkými nebo gumovými botami - lehké a praktické boty na jaro nebo na podzim.

Fanoušci Anglie budou moci vynikat díky originální kolekci britských dešťových bot pro dospělé a děti od lovce značky, protože takové boty mají rozeznatelný potisk - britskou vlajku v různých variantách.

Začátečníci nebo profesionální sportovci budou moci najít v kolekci Riding Boots jezdecké boty z gumy a mají stylový design; Zvláštností těchto modelů je nadměrná botleg, ale jsou zde také boty s extrémně nízkou horní částí.

Dětská kolekce

Pro děti připravil britský lovec značek ty "lahodné" modely gumových bot. Dětská kolekce obsahuje desítky unikátních a stylových párů, mezi nimiž jsou i modely nejodvážnějšího designu.Kromě klasické lesklé a matné boty tradiční formy, tam jsou biker modely a modely s rovnou horní tvar: jsou širší u základny a zbytek délky a vypadají úžasně. Dětské gumové boty a boty jsou dodávány v červené, černé, žluté, modré a dokonce kovové barvě a hladké struktuře.

Velikostní mřížka dětské obuvi od lovce je následující: obsahuje 20-32 ruských velikostí.

Kolik

Překvapivě se ceny gumových bot nebo loveckých bot někdy liší. Boty britského výrobce lze doposud nakupovat od 5 000 rublů do 10 000 rublů v online nebo maloobchodních prodejnách. Na populární webové stránce ASOS.COM, pro pár „loveckých“ lidí, žádají od 4 600 (včetně slevy) až do 10 000 rublů, v závislosti na modelu a roční době jeho vydání; jiné internetové stránky nabízejí podobnou cenu. Maloobchodníci požadují o něco vyšší poplatek - od 5500 rublů. Při výběru prodejce byste se měli ujistit o pravosti zboží - požádejte o certifikát potvrzující právo prodávat originální lovecké gumové boty.

Zkušení netizens si mohou zakoupit model, který mají rádi na oficiálních stránkách výrobce a mají trpělivost - budete muset počkat. Stejný model může být výhodně zakoupen na amerických nákupních místech, jako je EBAY nebo AMAZON; také nabízejí k prodeji již použité modely, to znamená, že použité páry pro někdy směšnou cenu.

Co na sebe

Stylové lovecké gumové boty jsou ideální pro vytváření ležérního vzhledu: mohou a měly by být kombinovány s džíny a svrchními oděvy, jako je sako nebo oříznutý kabát jemných odstínů + jako příslušenství, použijte jasný akcent (jeden nebo více): šátek, tašku, klobouk a tak dále. ideální volba pro procházky nebo neobchodní jednání.

Při pohledu na obrazy světových osobností můžete najít jinou kombinaci loveckých bot a oblečení: někteří dávají přednost nošení krátkých šortkách a tílku (jako Kate Moss), jiní používají boty výhradně pro praktické účely a nosí je s kalhotami a bundou. Promluvme si o přijatelných kombinacích gumových bot nebo o pravidlech dobrého tónu:

 • Pokud se rozhodnete nosit lovecké boty se sukní nebo šortkami, vyberte si těsné textilní punčochové kalhoty a dlouhé svrchní oděvy, jako je svetr, kabát nebo trenčkot;
 • Při výběru neutrálních nebo diskrétních barev obuvi a jiných oděvů nezapomeňte do obrazu přidat výrazné akcenty: doplňky - šátek, klobouk, taška, sako nebo svetr. Experiment!
 • Rozhodli jsme se nosit šaty s gumovými botami? Vyberte si šaty v tónu obuvi - prostě nebudete bez povšimnutí nebo si koupíte gumové boty klasického odstínu a zkombinujte je s naprosto libovolným oblečením a texturami.
 • Hunter v gumových botách je snadné najít moderní dívku na ulici, a muži v takových botách jsou mnohem těžší vidět. Zástupci mužů si spíše vyberou praktickou obuv nebo boty pro práci (například na zahradě) a nechodí do nich. Marně, je to tak snadné nosit gumové lovecké pánské boty s džíny a jít do nich na procházku navzdory špatnému počasí.
 • Hunter dětské boty jsou velmi děti a dospívající a umožňují těm frolické ze srdce a nebojte se mokré nohy. Zde výběr bot závisí pouze na chuti spotřebitelů nebo dítěte, lovec udělá zbytek za vás.

Stylové obrázky

Vytvoření moderního a moderního vzhledu s loveckými gumovými botami je snadné! Stačí si vybrat pohodlný a oblíbený model a kombinovat jej s jakýmkoliv oblečením. Samozřejmě, s luxusním kožichem, budou gumové boty vypadat směšně, ale s lehkou pláštěnkou, pláštěnkou nebo dokonce parkem budou vypadat stylově.

Vytvořit opravdu anglický obraz pomůže věci stručné a trochu přísnou formu; Nechte to být koleno-vysoké kostkované šaty a klasický béžově zbarvené trenčkot.Pro gumové boty si vyberte matný nebo lesklý lovec v černých a tmavých punčochách; v tomto případě budeme dělat bez jasných akcentů a zaměřit svou pozornost na celý obraz.

Nezávislý styl pomůže vytvořit dámské nebo dětské gumové boty světlé barvy: tyrkysové nebo žluté, červené nebo zelené. Přemýšlejte nad obrazem tak, aby se barva bot opakovala v obraze ještě jednou (zvedněte šátek, šátek nebo svetr, aby odpovídaly botám), pak bude kompletní a jedinečný.

Hunter tmavě zelené nebo černé gumové holínky pomůže vytvořit stručné a moderní vzhled, pokud budete nosit s hubené tmavé nebo světlé kalhoty, džíny, volejbal top: kabát nebo sako, svetr nebo pláštěnka.

Recenze

Hodně bylo řečeno o stylových gumových botách, lovci a téměř všechny recenze o nich jsou pozitivní. Spotřebitelé chválí skotské boty pro jejich praktičnost a odolnost, různé modely a schopnost vypadat stylově i v těch nejnepříjemnějších povětrnostních podmínkách. Boty opravdu nezaschnou - používá se 100% guma, neklouznou a neodolávají nejsilnějším rozmarům přírody; navíc, lovecké gumové boty jsou docela teplé na podzim nebo na jaře, takže nevyžadují další izolaci jako dva páry ponožek. Můžete v nich chodit tak dlouho, jak chcete, zatímco noha není unavená a nemrzne.

Mezi recenzenty fanoušků anglického lovce značky jsou i nelichotivé názory:

 • Boty jsou poměrně těžké;
 • Cena za ně je vysoká vzhledem k tomu, že boty jsou ze 100% gumy;
 • Uvnitř, noha je pocení, to stane se horké v botách (jedna cesta ven: nosit gumové boty jen na ulici av přítomnosti nevzhledných povětrnostních pocity jako louže);
 • Můžete snadno narazit na falešné a přeplatky za figuríny, zároveň riskujete ztrátu kvality (proto stojí za to koupit model od důvěryhodného prodejce).
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky