Dámské sandály

Dámské sandály

V letním horku tak chcete jednoduché a lehké šaty. Neexistuje žádná touha nosit vícevrstvé soupravy, boty s podpatky, dělat make-up. Mnoho lidí si vybírá jednoduché a lehké boty, které budou kombinovány s uvolněným letním stylem v oblečení.

Vlastnosti a výhody

Možnosti pro vhodnou obuv nejsou tolik. Jednou z nejoblíbenějších ženských modelů na léto jsou sandály. Módní obchody od sezóny k sezóně vyplňují okna řadou modelů na popruhu a tenké podrážce. Dívky se zamilovaly do takových bot ve starověkém Římě a stále ještě nezměnily své preference.

Obuv samotná v průběhu staletí změnila vzhled a funkčnost, aniž by ztratila popularitu.

Jaké jsou moderní sandály? Je to jednoduché. Jedná se o lehké boty s tenkou pohodlnou podešví, skládající se z několika popruhů. Tkáně ho činí co nejotevřenějším a dobře ho upevňují na noze. Popruhy současně plní dvě funkce: dekorativní a upevňovací. Existuje mnoho stylů na trhu, od starověkých římských vysokých gladiátorů až po hrubé sportovní modely se suchým zipem.

Je na čase zjistit, proč jsou sandály oceňovány tolik:

 • Pohodlí. Lehká, otevřená, téměř beztížná - perfektní letní volba, ověřená v průběhu staletí;
 • Praktičnost. Popruhy, které tvoří hlavní rám boty, jsou častěji regulovány na délku a šířku, což umožňuje přizpůsobit pár libovolné šířky nohy;
 • Široký výběr stylů a stylů. Jak již bylo zmíněno, nyní můžete najít pár pro každý vkus. Nezáleží na tom, jestli jedete na rande ve večerních šatech, nebo plánujete turistický výlet, určitě najdete slušné příslušenství.

Módní modely

Výběr správných sandálů, které jsou pro vás to pravé, je důležité pochopit navrhovaný soubor stylů. Zaměření stylistů je následující modely:

Sportovní sandály

Spasení pro turisty. Ve skutečnosti jsou to lehké větrané tenisky. Charakteristickým rysem těchto bot je sportovní vzhled, speciální podrážka absorbující otřesy, široké popruhy a pohodlné zapínání. Ve sportovním modelu je vše zaměřeno přesně na pohodlí a bezpečnost nohou během dlouhých procházek nebo letních sportů. Jsou velmi lehké, vyrobené z přírodních materiálů nebo syntetických syntetických materiálů. Zajistěte podporu nohou a maximální fixaci.

Trekingové sandály

Jeden z druhů sportů. Vypočítáno na prvním místě. na turistické procházky. Vypadá to jako trekingové boty. Existují příklady suchého zipu, knoflíků, spon a dokonce i krajek. Dokonale doplňují městský sportovní styl i ležérní styl.

Pro turisty

Turistické sandály jsou také vyráběny ve sportovním stylu a neliší se od turistiky. Pohodlí, lehkost, ergonomie - to ocení především turisté v letních botách.

V řeckém stylu

Oblíbená, jednoduchá a všestranná obuv, která vznikla před mnoha staletími. Tato elegance, prolínání mnoha tenkých popruhů, nabíraného designu - to vše je o řeckých sandálech. Mohou mít uzavřenější horní díl, nebo mohou být zcela otevřené, mají malou plošinu nebo zcela rovnou podrážku. Vyberte si model, který se vám líbí. Připevňuje se kravaty, méně často - se sponou.

Římské sandály

Jiným způsobem jsou gladiátoři blízkými příbuznými modelů v řeckém stylu, které se objevovaly ve stejné době.Charakteristický rys - výška - gladiátoři musí být nad kotníkem a dokonce dosáhnout kolena. Vizuálně jsou spíš jako letní boty nebo napůl boty. Hrubší a masivnější jsou hity posledních sezón. Moderní modely mají často zip pro maximální pohodlí při nošení, ale můžete najít model bez něj, na některých strunách.

Uzavřené sandály

Běžnější v mužských nebo dětských sbírkách. Stávají se opravdovou záchranou dívek s velmi úzkou nohou. V takových modelech je špička zpravidla uzavřená, ale pata a boční části jsou otevřené. Navenek mohou vypadat velmi elegantní a ženský, což není v rozporu s dobře upevněnou nohou. Ideálním řešením pro dlouhé letní procházky je výběr modelu s perforací a přírodními materiály.

Z gumy

Gumové sandály mohou být vyrobeny z měkčí nebo tvrdé gumy. Jako každá gumová obuv mají řadu výhod a nevýhod.

Pozitivní aspekty těchto bot:

 • Všestrannost. Procházkou dusným městem se můžete bezpečně vydat do vody, aniž byste si sundali boty. Vlhkost gumových sandálů není hrozná;
 • Odolnost proti opotřebení. Bez vlivu povětrnostních podmínek vás tyto sandály potěší více než jednou sezónou;
 • Nízká cena

Nezapomeňte si všimnout nevýhod:

 • Gumové boty jsou poměrně hrubé, nevyhovují majitelům tenké jemné kůže;
 • V takových botách nedýchají nohy, proto se nedoporučuje nosit sandály z gumy po celý den.

Pokud máte v plánu doplnit svůj šatník o nový outfit, pak jako doplněk k hlavnímu páru bot, gumové sandály určitě přijdou vhod. Věnujte pozornost dvěma hlavním typům:

 • Plážové sandály, vyrobené z kaučuku, vypadá spíše jako žabky nebo slapy. Obvykle se liší v malém popruhu, který fixuje patu. V této botě můžete bezpečně chodit po pláži bez strachu z surfování;
 • Crocs - Obuv značky Crocs, která získala stejný název. Před několika lety si všechny mody takovou dvojici přáli. Jejich vzhled je velmi nejednoznačný, jsou zavřené, hrubé, připomínají dětské boty. Ale to je důvod, proč stylisté jednomyslně začali doplňovat každý soubor s nimi. Později se mezi současnými modely letní obuvi umístil humbuk a krokodýli. Jsou vybrány pro snadnou fixaci a neobvyklý vzhled.

Suchý zip

Co, ne-li ergonomický suchý zip, nejlépe ilustruje módu pro praktičnost a jednoduchost. Fashionistas vybírá takové boty pro vnější podobnost s modely pro děti, pohodlí a praktičnost. Tento uzávěr lze nalézt jak ve sportu, tak v městských, více ženských párech.

Na patě

Není připraven ani v létě, aby se vzdal další výšky ve prospěch pohodlí? Pak si vyberte sandály s podpatky. Jedná se o stejné sandály, jen lehčí. Pata by neměla být masivní a příliš vysoká. Léto je čas na odpočinek, takže dávejte přednost stabilní patě střední výšky.

Vysoká

Pokud vás množství popruhů na gladiátorech děsí pryč a chcete doplnit svůj šatní skříň vysokým párem, vyberte si vysoké modely sandálů. Docela masivní, perfektně doplňují obraz ve stylu ležérního nebo glam rocku. Navenek vypadají jako boty, ale s otevřeným nosem a patou. Výška až do středu lýtka, zkrátí a váhu nohy, být připraveni na to.

S nosem

Jedna z odrůd uzavřených sandálů. Nos tohoto modelu je zcela zavřený, zatímco pata je upevněna pouze páskem. Podívejte se blíže na tento styl a vyberte si letní boty pro kancelář.

Silně se to podařilo

Jeden z nejpozoruhodnějších trendů sezóny je hrubá, masivní obuv s miniaturní nohou. Proto stylisté v každém směru váží známé sandály, což je činí masivnějšími. Jednou z nejjednodušších metod je použití tlusté podešve.

Nejčastěji ve sbírkách můžete vidět sandály:

 • Na platformě dostatečně tlustý a masivní, aby vypadal módní. Ale zároveň pohodlné a nevytvářejí potíže při chůzi. Plošina může být kombinována s malou patou nebo to může být celá podešev. Tyto boty jsou praktické a dokonale nahrazují vysoké podpatky v létě;
 • Na podešvi traktoru. Silná rýhovaná podešev vyhrála na stupních vítězů před několika lety a neztratí půdu. Ve stejné době si v nové sezóně zaslouží pozornost i hrubá a ženská obuv. Navíc, stylisté doplňují téměř jakýkoliv obraz s těmito sandály.

S kožešinou

Od chvíle, kdy Gucci ukázal světu hit s kožešinovou stélkou, všechny módní domy, jako by se dohodly, začaly tento trend opakovat. Sandály, žabky, muly a sandály jsou nutně bohato zdobené kožešinou. Takové boty se doporučuje nosit nejen v létě, ale i v chladném období, v kombinaci s ponožkami. Je třeba poznamenat, že tento trend si zaslouží pozornost nejodvážnějších módy.

Pro pohyb na velké podlaze

Takové boty nelze nazvat módní, je to spíše specifické. Sandály jsou tenká podešev, která je připevněna k patce se speciálními kravaty. Navenek podobné boty připomínají drsné modely ve stylu minimalismu.

Barvy

Barvy v nové sezóně si můžete vybrat libovolné. Barvy obuvi mohou často záviset na zvoleném stylu a materiálech. Při tvorbě jedné dvojice návrhářů je zřídka omezena na jednu barvu, výběr vzpoury a různé barvy. Nejoblíbenější v nové sezóně budou sandály v následujících barvách:

 • Bílí. Univerzální lehká letní barva. Bílé odstíny dávají šlechtě a luxusu každému obrazu,
 • Červená Světlé barvy - předpoklad pro stylový set. Červená se stává favoritem sezóny, sandály této barvy se snadno stanou hlavním akcentem vašeho obrazu,
 • Brown. Laconic, jednoduchá barva osloví milovníky konzervativního stylu nebo jen zaměstnance kanceláře,
 • Černá. Ve sbírkách je přítomna trvale černá barva. Snažte se vytvořit jednoduchou a zároveň elegantní sadu, vyberte si černé sandály,
 • Modrá. Barva mládí, čistota, může být často nalezená ve sbírkách mládeže nebo sportovních značkách, obzvláště v kombinaci s růžovými odstíny, \ t
 • Stříbřitě. Kovové se nevzdávají svých pozic. Nechcete vyniknout příliš - vyberte si stříbro, méně honosné, ale vyprávějte o své chuti, barvě,
 • Zlato. Pro jasnější a odvážnější osoby, které nejsou dost stříbrné, byste měli mít rád lesk drahého žlutého kovu,
 • Růžová sandály, jako modrá, zdobí ženské vzdušné šaty.

Nejběžnější výtisky jsou:

 • Leopard
 • Pod zebra
 • Napodobování kůže pythonu nebo krokodýla,
 • Obrazy exotických květin a rostlin.

Materiály

V létě, kdy přichází nejprve pohodlí a hygiena, se přírodní materiály stávají oblíbenými:

 • Všechny druhy pravé kůže,
 • Přirozená kožešina jak při dokončování, tak jako základ
 • Přírodní látky: bavlna, len, hedvábí. Perfektně plní dekorativní funkci a slouží jako hlavní materiál.

Navzdory množství přírodních surovin výrobci ignorují syntetiku, která nabízí řadu modelů z:

 • Guma
 • Polypropylen,
 • Umělá kůže, \ t
 • Syntetické tkaniny.

Jak si vybrat

Při výběru perfektního páru je důležité vzít v úvahu vlastní fyziologické vlastnosti, jako je nadmořská výška, plnost a délka chodidla. Stejně jako provozní podmínky.

 • Ve velkém měřítku si vyberte pohodlný, prostorný model. Sportovní a římské sandály a krokodýli jsou perfektní. Pokud se vaše noha během dne zvětší, podívejte se na boty, které lze snadno nastavit ve velikosti, například modely s krajkou nebo suchým zipem;
 • Majitelé úzké nohy mají těžké časy: noha často „padá“ do širokého otvoru v nose výrobku.Pomůže zachránit situaci model se zavřeným nosem, crox. Sportovní sandály dobře zapadají do vašeho ležérního šatníku. Pokud sníte o římských sandálech, vyberte si model s úzkým nosem nebo membránou, jako je flip flop.

Co na sebe

Je možné kombinovat sandály, vytvářet módní obrazy, téměř s jakýmkoliv oblečením. Výběr sady závisí pouze na stylu obuvi a oblečení. Pro různé komplikované modely však existuje několik kombinačních pravidel:

 • Nosit vysoké sandály a gladiátory s krátkými šaty a šortky, otevírání nohou na maximum. Volné šaty létající silueta nejlépe vyvažují těžké boty;
 • Gumové plážové sandály jsou nejlepší na pláži nebo na venkově. Pro módní vzhled města vybírejte více stylových bot;
 • Sportovní modely, stejně jako krokusy, se dokonale hodí do městského ležérního kitu, ale nesmíte je kombinovat s vzdušnými romantickými šaty;
 • Sandály s kožešinou budou vhodnější na podzim nebo na jaře než v létě, kupodivu. Kombinujte je s běžci, drahými kalhotami z drahých tkanin a lehkými širokými kabáty.

Stylové obrázky

 • Kombinujte otevřené sandály světlých barev se světlým letním oblečením a vytvořte krásný městský vzhled;
 • Hrubé gladiátory s vysokým kotníkem, volné šedé tričko a krátké šortky jsou vše, co potřebujete pro stylový vzhled v letním horku;
 • Malé černé šaty a oříznutí gladiátoři vytvoří úžasný soubor pro párty nebo datum;
 • Vysocí krémoví gladiátoři vytvoří dokonalý pár krátkých ženských šatů;
 • Oblek ve stylu pyžama dokonale doplní jednoduché otevřené sandály.

V létě je odpočinek potřebný nejen pro nás, ale i pro nohy, volíme pro ně lehké, otevřené boty. A designéři se ujistí, že pohodlí není v rozporu se stylem ve vašem letním vzhledu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky