Zebra sandály (Zebra)

Zebra sandály (Zebra)

O značce

Navzdory tomu, že se poprvé objevilo oblečení a obuv značky Zebra ve Švýcarsku, jejich tvůrcem je Ital Serra Antonio. Jak je známo, Italové charakterizují bezvadný vkus a smysl pro styl. V roce 1995 byl při vzniku první značky otevřen první podnikový obchod. Značka se okamžitě začala těšit z velké popularity.

Zpočátku byli obchodníci výhradně dívkami, pro ně byl sortiment spočítán. Moderní značka Zebra má širokou škálu obuvi pro děti.

Vlastnosti a výhody produktů

Děti rostou mílovými kroky. Kromě toho jsou velmi aktivní a mobilní, takže jejich boty musí být velmi pohodlné a správně vybrané. Při výběru sandálů je nutné vzít v úvahu strukturu nohy, zvedání a tvar nohy.

Důležitým rysem sandálů pro děti je přírodní materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Většina modelů obuvi Zebra je vyrobena výhradně z vysoce kvalitních přírodních materiálů. Kožené sandály jsou odolnější, pohodlné a praktické. Boty této značky jsou skvělé pro mateřskou školu, kde dítě tráví většinu času v botách. Nohy dítěte se nebudou potit a unaví se.

Přehled modelů

Škála sandálů Zebra pro děti je poměrně různorodá. Designéři berou v úvahu různé typy nohou při výrobě obuvi. Jsou zde sandály pro několik věkových kategorií, pro dívky i pro chlapce.

Pro chlapce

Boty mohou o muži říci hodně, i když stále chodí do mateřské školy. Zebra sandály pro chlapce je dobrý způsob, jak naučit malého gentlemana dobrému vkusu a být schopen vybrat správnou obuv.

Různé modely sandálů pro chlapce vám umožní vybrat si pár pro svého syna pro každou příležitost. Mezi nejoblíbenější modely pro chlapce patří sandály uzavřeného typu, s otevřenou špičkou a patou nebo jen s otevřenou špičkou.

Je třeba poznamenat, že všechny sandály Zebra jsou vyrobeny s ohledem na fyziologické vlastnosti nohou dětí. Existují modely, které se doporučuje nosit s různými typy flatfoot. Tyto sandály poskytují menší tlak na nohu, a také vám umožní opravit závadu s pravidelným opotřebením.

Pro dívky

Dívky jsou malé módní ženy, které, stejně jako jejich matky, nechtějí zaostávat za módou, chytat se na sebe obdivnými pohledy.

Zebra sandály pro dívky jsou rozmanité, mezi nimiž najdete modely pro každodenní nošení a dlouhé procházky, stejně jako elegantní sandály. Barevné schéma obuvi pro dívky je velmi rozmanité. Nějaký rozmarný bude schopen najít sandály své oblíbené barvy.

Pro slavnostní akce, například promoce ve školce, přišli designéři s modely, které napodobují boty pro dospělé. Tyto sandály mají malou patu, mohou být mírně přeceňovány. Patentovaná kůže dodává eleganci a dělá princeznu královnou míče.

Stejně jako modely sandálů pro chlapce mají tyto modely ortopedické vložky, které poskytují absolutní pohodlí při nošení.

Tabulka velikostí

Zebra sandály jsou zpravidla určeny pro děti předškolního věku. V souvislosti s poptávkou po značce však návrháři začali vyrábět modely až do velikosti 37. Školáci a školačky si také mohou dovolit nosit stylovou a pohodlnou obuv.

V zásadě platí, že rozsah velikostí začíná u velikosti 20 pro dívky i chlapce. Vše však závisí na konkrétním modelu. Některé jsou určeny pouze pro děti od 1 do 3 let, jiné - pro starší věk.Chuť dětí se liší, takže je obtížné najít stejný model 20 a 32 velikostí.

Recenze

Je poměrně těžké najít dobrou dětskou obuv, ale mnozí, kteří si koupili sandály Zebra pro své dítě, byli spokojeni.

V podstatě rodiče berou na vědomí trvanlivost bot této značky. Pravá kůže zůstává ve své původní podobě po dlouhou dobu. Někteří kupující si všimnou dobrého ortopedického účinku sandálů.

Velkou výhodou sandálů Zebra je, že mohou být zakoupeny v online obchodech, kde je rozsah velikostí často mnohem širší než u běžných butiků.

Stylové obrázky

Léto je časem živých obrazů a odvážných experimentů. Zebra sandály jsou skvělé pro vytváření stylových obrazů.

V červených barvách

Obraz vypadá docela jasně, ale můžete ho ochutnat. Červené šaty volného střihu jsou dokonale doplněny sandály stejného tónu na nízkém klínu. Pro kouzlo, můžete přidat příslušenství v podobě rámu a kabelky.

V béžových tónech

Opakem jasného "červeného" obrazu bude luk, který se skládá z béžových krajkových šatů a sandálů stejného odstínu s ornamentem v podobě objemových květů. Místo šatů lze nosit oblek skládající se ze sukně a horní části stejné krajkové textury.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky