Kalhoty a legíny: přehled modelů

Kalhoty a legíny: přehled modelů

Trochu historie

Jen před dvěma stoletími nemohly ženy ani přemýšlet o existenci takového spodního prádla jako pantaloons. Ženy však neznamenaly o jiných modelech kalhotek. Dlouhá košile, oblečená pod šaty, byla jediným způsobem, jak zakrýt intimní části těla, stejně jako hygienu.

Příběh pantalohs začal v 1800s, pohybovat se od mužů k ženským skříňkám a zůstávat tam k tomuto dni. První pantaloons byly masově zbarvené a měly délku těsně pod koleny a některé dokonce zakryly nohy až k kotníku. Později začali zdobit volánky a roztomilé luky, navždy je přeměňovali výhradně na dámské spodní prádlo.

První ženské pantaloons si mohly dovolit jen šlechtické osoby. Později je však královna Viktorie oblékla všechny ženy, s výjimkou nejchudších částí obyvatelstva. Neměli byste si myslet, že pantaloons byli tak pohodlní, jak jsou nyní, protože tam byl zámek mezi nohavicemi nohavic, které přinesly nepříjemnosti životům žen.

Slavný Coco Chanel navždy změnil historii pantaloons, vytvářet design známý modernímu člověku. Pověsti o pohodlí a pohodlí při nošení se šířily s velkou rychlostí, a brzy v šatníku každé ženy módy jeden mohl potkat žádné kalhoty.

Později se ženy v každodenním používání objevily legíny, které byly těsné kalhoty z bavlny nebo vlny. Jejich charakteristickým rysem byla smyčka určená pro patu. Toto oblečení bylo nepostradatelné pro jízdu na koni.

Co jsou zásuvky

Vzhled kalhot je znám téměř každému. Opravdu, pro toto prádlo nebylo vynalezeno nové jméno, a forma podstoupí s časem jen drobné změny.

Vlastnosti

 • Hlavním rysem dámských kalhot je jejich tvar v podobě dlouhých šortek.
 • Pantaloons jsou vyrobeny z přírodních tkanin, stejně jako z elastických materiálů s uklidňujícím účinkem.
 • Délka moderních kalhot se liší. Hřbet nohou nemůže dosáhnout úrovně kolen ve dvou dlaních, ale může končit pod kolenem, což zajišťuje dokonalou harmonii nohou. Kromě toho mohou být na nohách dekorační elastiky a sestavy, což přispívá k celkovému obrazu hravosti.

Styly

Styly zásuvek jsou velmi rozmanité. Obvykle mohou být rozděleny do několika skupin podle svého účelu:

 • pro každodenní nošení;
 • pro tvarování těla;
 • jako domácí oblečení;
 • erotické prádlo.

Modely pro denní ponožky populární ve většině svých žen v pevném věku. Jsou vyrobeny z bavlny, viskózy a bambusu a jsou velmi pohodlné na nošení.

Pantaloons stále zaujímá výklenek v terénu Spodní prádlo. Tyto modely se skládají z vložek s různými úrovněmi armatur a umožňují skrýt mnoho nedostatků.

Úderem korekčního spodního prádla jsou pantaloons, začínající pod prsou a končící těsně pod koleny. Díky tomuto řezu jsou všechny nedokonalosti těla spolehlivě zakryty.

V kvalitě domácí oblečení pantaloons mohou být vyrobeny z bavlny nebo úpletu. Hlavním mottem tohoto spodního prádla je pohodlí.

Erotické prádlo ve formě zásuvek postupně získává na popularitě. Hedvábné modely s tkaničkami a saténovými luky vypadají neobyčejně působivě a koketně než nejpodivnější prádlo.

Výhody a nevýhody

Kalhoty, stejně jako jakékoliv spodní prádlo, mají své výhody a nevýhody.

Plusy kalhot:

 • pohodlí při nošení;
 • hygiena;
 • schopnost přizpůsobit tvar.

Navzdory nepopiratelným výhodám nejsou mladé ženy a dívky ve spěchu, aby si daly takové spodní prádlo. Hlavním důvodem je neschopnost nosit pantaloons pod krátkou sukni nebo šaty, dát na šortky nebo nosit krátký top.

Co jsou legíny

Míchání pojmů "pantaloons" a "leggings" vede k nejasnostem. Mají však pouze jednu podobnost - pohodlí.

Vlastnosti

V minulosti, legíny mohly být rozlišovány od ostatních kalhoty hůlkou, která se omotala kolem nohy pod botami. Nyní jsou však pásy zachovány pouze na modelech určených pro sport, například pro gymnastiku a atletiku.

V současné době je hlavním znakem legínek přilehlý řez. Patří mezi ně legíny, legíny, legíny a další modely, pevně přiléhající nohy.

Styly

Moderní legíny jsou rozšířené mezi ženami všech věkových kategorií. Aktivně se používají:

 • ve třídách tance a gymnastiky;
 • pro školení;
 • pro každodenní nošení;
 • jako termoprádlo.

Pro běžné nošení se nejčastěji používá legíny. Jsou vyrobeny z přírodních tkanin s přídavkem syntetických nití, mohou být upevněny zipem nebo knoflíky.

Tento druh legín jako legíny často zaměňován s legíny. Nicméně, legíny jsou zřídka používány jako běžné oblečení. Jejich složení zahrnuje syntetická vlákna s vysokou elasticitou a schopností rychle schnout. Díky těmto vlastnostem jsou legíny pro sport nepostradatelné.

Další typ paprsků - termální prádlo. Teplé modely, vyrobené ze speciálně navržených tkanin, které mohou udržet teplo, jsou velmi důležité v posledních sezónách. Nosí se pod oděvem, protože díky jemnosti a hladkosti tkaniny nepoškozují celkový obraz a vzhled.

Výhody a nevýhody

V šatní skříni každé ženy najdete alespoň jeden typ legín, což znamená, že takové oblečení je oblíbené a oceňované spravedlivým sexem.

Výhody:

 • pohodlí;
 • teplý;
 • Možnost využití pro sport, rekreaci a jako součást módních obrazů.

Nicméně, díky jejímu střihu, jen štíhlé ženy si mohou dovolit dát na trikot na cestě ven. Přilehlý řez zdůrazňuje důstojnost nohou, ale také ukazuje všechny nedostatky a další centimetry.

Moderní svět je pro organismus plný nepříjemností a deprivací, proto by si každá žena měla dovolit pantaloony nebo legíny alespoň pro domácnost a odpočinek.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky