Vodotěsné ponožky

Vodotěsné ponožky

„Není špatné počasí - jsou tam špatné šaty!“, Říká přísloví. Suché, teplé nohy v deštivých a zasněžených podmínkách jsou zárukou dobrého odpočinku a zdraví. Dosáhněte toho pomůže vodotěsné ponožky.

Dlouho jsme si zvykli na to, že jediným spolehlivým způsobem, jak zabránit nošení mokrých nohou, je nosit gumové boty. Zdá se to levné a praktické. Ale není. Nohy pot, protože vlhkost nevychází přes gumu. A pohodlí nechává mnoho na přání. Samozřejmě můžete použít drahé speciální boty za každého počasí.

Je však lepší jít jiným způsobem - kombinovat pohodlí a efektivitu. Jak? Je velmi snadné koupit vodotěsné ponožky. Nejlepší volbou jsou ponožky DexShell. Tato značka získala nesmírnou popularitu díky výrobě nepromokavého oblečení.

Hlavní věc je suchá!

V takových ponožkách se vaše nohy nezmoknou, i když budete muset spláchnout kaluže. Nebo chodit na sněhu sníh. Další situace - boty byly roztrhané a voda začala pronikat dovnitř. Ponožky DexShell nejsou důvodem k obavám.

Navíc, i když budete muset zcela stát ve vodě bez bot a v ponožkách - vaše nohy zůstanou suché! Například, projděte se rosou, skok na břeh z lodi, jít ven do deště ze stanu. 20 minut můžete bezpečně chodit po vlhkém povrchu.

Pokud dáváte přednost nošení gumových bot v dešti, pak jsou vodotěsné ponožky prostě nepostradatelné. Nohy v nich se neroztáhnou. Jejich ploché švy ochrání nohy před otěrem. Kdo již odjel několik kilometrů s vydutými švy na běžných ponožkách, všimne si rozdílu. Zvláště oceníte vodotěsné ponožky znalců dlouhé chůze, běhání, turistiky a lyžování.

Pro mrazivé období jsou k dispozici zimní termosky značky DexShell Hytherm Pro. Nejenže odpuzují vodu, ale také ji zahřívají. Zimní verze se od ostatních modelů liší tím, že není určena pro běžné nošení. Ale ideální pro milovníky chladných, extrémních podmínek.

Zimní výběr

DexShell Hytherm Pro se skládá z:

  • Z vnějšku elastické, velmi odolné tkaniny a je navržen tak, aby ponožky velmi trvanlivé. Navíc tato vrstva nedovolí průchodu větru a vytvoří první bariéru pro průnik vlhkosti.

96% zde je nylon odolný proti opotřebení, 3% je elastan a 1% jsou elastické manžety.

  • Materiál jádra je membrána Porelle, která také zabraňuje pronikání vody dovnitř. Membrána vypadá jako tenký film, kterým prochází vlhkost pouze jedním směrem - venku. Membrána se skládá z malých průchozích otvorů, voda se odvaluje z povrchu a nedotýká se těla. DexShell dýchá - přirozený pot se vypařuje v důsledku cirkulace vzduchu.
  • Uvnitř jsou vyrobeny z úpletu a nití Coolmax / Isolfil, určených pro dlouhé ponožky. Chrání pokožku před otěrem, tvorbou puchýřů a mozolů. Vnější plášť - s antibakteriálním povlakem, takže bakterie v nich se nevyvíjí, což znamená, že nebude nepříjemný zápach.

Teplé ponožky se skládají z akrylu, nylonu a přírodní vlny Merino, jsou měkčí než běžné a lépe skladované teplo. Další důležitý detail - vlna neabsorbuje pot. Akryl není alergen, nevaří a také udržuje tělesné teplo. Také v nich je froté polštářek, který vytváří pocit lehké masáže.

Všechny tři vrstvy Hytherm Pro dokonale zadržují teplo, nedovolují pot, odstraňují zápach, nedovolují vlhkost. Ponožky se velmi dobře hodí k tělu, ale netlačte dolů.

Péče

Po získání DexShell okamžitě vzniká otázka - jak je vymazat? Hlavní věc na zapamatování - všechny vodotěsné výrobky se bojí vysoké teploty. Optimální voda pro mytí - ne více než 40 stupňů.

Proces sušení musí být také proveden správně. Než se otočíme, visíme vertikálně na ulici.Poté to zase otočte a teď je sušte zvenčí. Důležitá podmínka - nepoužívejte baterii, topení, žehličku ani fén. Výrobek může delaminovat a ztrácet svou vodotěsnou kvalitu.

Pro každý vkus

Velikost ponožek DexShell je všechno. Výška dosahuje uprostřed nohy. Barvy výrobku jsou častěji tmavé - černé, černé a zelené, šedé, hnědé a dokonce i pruhované. Některé modely jsou k dispozici s manžetami různých odstínů. Na některých párech jsou na patách a prstech barevné vložky. Muži, ženy a děti budou moci vyzvednout své ponožky. Emisní cena se pohybuje od 1200 do 2700 rublů.

Recenze

Soudě podle recenzí, zdá se, že fanoušci tráví spoustu času na vzduchu, nosí jen ponožky DexShell. Muži je nosí na rybaření, ženy - na dlouhých procházkách s dětmi. Mimochodem, matky, které si koupily ponožky pro své děti, jsou spokojené.

Kdo ještě s těmito ponožkami nezná, pochybnosti - stojí za to, aby se na ně vynořil? Zkušenější fanoušci DexShell jim doporučují vyzkoušet tuto značku na sobě. Extrémní skeptici, i po akvizici, nalijte do lázně vodu a vstaňte tam v těchto ponožkách. Hladina vody by však samozřejmě neměla být vyšší než krk ponožek. A výsledek je potěší!

Kdo se již stal vlastníkem těchto jedinečných ponožek, už nepotřebuje něčí slova, aby potvrdil jejich kvalitu a pohodlí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky