Maybelline New York "Colorama" lak na nehty

Maybelline New York Colorama lak na nehty

Čítače kosmetických obchodů a lesk na nehty různých barev. Umožňují ženám vytvořit manikúru v souladu s jejich vkusem, preferencemi, touhami a materiálními schopnostmi. To je prostě ne všichni zástupci tohoto výrobku, kromě krásné barvy, se může pochlubit trvalým výsledkem.. Ale lak na nehty Maybelline New York "Colorama" stále můžete.

Popis

Kosmetická společnost Maybelline existuje již více než sto let a během této doby nikdy nepřestávala potěšit své fanoušky širokým, stále rostoucím sortimentem dekorativní kosmetiky. Tak, kromě prostředků k vytvoření make-upu, tato značka začala vyrábět více a laky na nehty.

Maybelline New York "Colorama" lak na nehty se prodává ve dvou variantách: standardní série "Colorama Maybelline" a "Colorama 60 sekund lak na nehty". Rozdíl mezi těmito dvěma typy spočívá v rychlosti sušení tohoto produktu na nehtové desce. Pokud se laky ze standardní řady "Colorama" mohou na nehty sušit několik minut, pak „60 vteřin“ lak na nehty zcela zaschne ve stanovené době.

Oba typy tohoto výrobku se prodávají v podobné široké paletě barev složené z několika řad. Díky tomu si každý zástupce bude moci vybrat nejvhodnější odstíny pro sebe a vytvořit svou nezapomenutelnou manikúru s jejich pomocí.

Kromě široké palety barev má tato ozdoba na nehty další výhody oproti podobným výrobkům.

Výhody a nevýhody

Než však přistoupíme k popisu zásluh laků řady "Colorama", je třeba říci několik slov a jejich nedostatků, které mají, stejně jako všechny ostatní kosmetické výrobky. Všechny laky vyráběné značkou Maybelline z této řady mají takové nevýhody jako:

 • Průsvitný lak na nehty, To platí zejména pro světlé odstíny. Někdy ani tři vrstvy nátěru nestačí k úplnému vybarvení celé nehtové desky bez trhlin. To je způsobeno spíše kapalnou konzistencí samotného produktu.
 • Navzdory tomu, že zástupci společnosti říkají, že formaldehyd a toluen ve svých výrobcích zcela chybí, tomu tak není. V některých lacích na nehty "Colorama" jsou tyto škodlivé přísady stále přítomny a velmi negativně ovlivňují strukturu nehtů a jejich vzhled.

Mají však mnohem více výhod než laky jiných výrobců:

 1. "Colorama" zahrnuje pouze nejjasnější a nejsýtnější odstíny. Mají jedinečnou brilanci a velmi bohatou barvu.
 2. Se správným použitím laku a opatrnosti může být uchováván na nehtech po dobu až 10 dnů, a proto v některých případech může dokonce nahradit gelový lesk.
 3. Rychle schnoucí nátěr je také nespornou výhodou této řady oproti podobným produktům.
 4. Pohodlná láhev a praktický kartáč poskytnout maximální bezpečnost krytiny a jednoduchost jejího výkresu.

Výhody laků v této řadě jsou mnohem více než nevýhody. A aby se zajistilo, že hlavní výhodou je stále široká škála těchto výrobků, je nutné přesně prozkoumat, jak je rozsah barev reprezentován laky na nehty. Maybelline New York "Colorama".

Barevná paleta

V současné době je celá řada odstínů v této sérii reprezentována 11 hlavními liniemi. Celkem obsahuje 92 odstínů laků v různých barvách.

 • "Matný lesk". Tato série se skládá pouze ze dvou laků, které nemají barvu, ale obsahují třpytky. Výrobce doporučuje použít takovýto nátěr jako vrch.
 • Kovové a lesklé milence budou milovat Kovové série, který zahrnuje širokou škálu odstínů od světle šedé po tmavě šedavě hnědou. Tento řádek celkem obsahuje 10 různých odstínů pokrytí.
 • Námořní modrozelené odstíny s matným přetečením od první sekundy přitahují pozornost jedinečnou a hlubokou barvou. Tato řada obsahuje 15 tónů, od světlé, neprůhledné světle modré barvy až po tmavě modrozelený tón.
 • Sbírku ocení milovníci zeleně "Šťavnaté zelené". Obsahuje 6 laků s odstíny od klidné vápenné barvy až po ušlechtilý tmavě zelený, téměř černý tón.
 • Hnědá barva s matnou nebo perleťovou reprezentovaný 6 tóny pokrytí, od šedavě béžového odstínu a končící matnou černou hlubokou barvou.
 • Krásná fialová barva v pěti odstínech: tmavě fialová, švestková, fialová, hyacint a tmavá šeřík.
 • Mrazivý bílá kolekce 8 laků lehkých tónů je prezentováno s nádherným studeným perlovým třpytem.
 • Štěstí ze série "Přírodní béžová" prezentoval takové odstíny jako upečené mléko, tmavé cappuccino, průsvitnou perlu, béžovou.
 • Růžový lak na nehty v nejširším sortimentu - 13 odstínů. Rozsah barev zahrnuje laky odstínů od světle růžové až tmavé, téměř fialové. Současně je mnoho výrobků prezentováno jak v matné verzi, tak s částicemi perleti.
 • Milovníci všech světlých budou určitě sbírku rád Ohnivé červené květy. Skládá se z laků 9 od červeno-oranžové až po klasickou červenou s hlubokým přetečením.
 • Korálové odstíny v 7 barvách. Odstíny mohou být matné nebo rozptýlené perlou, což jim dodává krásný lesklý lesk. Tato kolekce obsahuje tóny jako slunečnicová barva, matná oranžová, kov s teplou záře, teplý korál, písečné třpytivé a červenooranžové.
10 foto

Kromě toho, série "Colorama" zahrnuje pět dalších odstínů, které nejsou zahrnuty v žádné z výše uvedených řad. Jedná se o takové odstíny jako matně zářivě červené, transparentní s černými jiskrami, stříbrné a fialové, tmavé třešně, chladné máty s jiskrami různých barev a transparentní tón s lesklými červenými, oranžovými, stříbrnými a fialovými částicemi.

Nyní, když jste se dozvěděli o paletě odstínů řady "Colorama", můžete bezpečně a ne bezdůvodně říci, že tato škála barev je dnes nejširší ze všech.

Recenze

Ale bez ohledu na to, jak tvrdě zástupci společnosti Maybelline New York pochválí své výrobky, recenze těch, kteří se již podařilo vyzkoušet tyto laky na sobě, o tom řeknou nejlépe ze všech.

Mnoho z fair sex je vlastně velmi pozitivní postoj k laku na nehty Maybelline New York "Colorama". Podle nich jsou všechny odstíny tohoto nátěru snadno aplikovatelné a několikrát rychlejší než u podobných výrobků jiných značek. Vytrvalost tohoto produktu je podle žen také nepopiratelnou výhodou.

Široká škála odstínů pro každý vkus, možnost výběru matné barvy nebo perleťového odstínu umožňuje ženám měnit svou manikúru podle svých osobních potřeb. Většina pozitivní zpětné vazby se týká nákladů na takový lak na nehty. Navzdory světoznámému názvu značky, která ji vyrábí, Průměrná cena za trubku laku je 200 rublů. To vám umožní zakoupit kvalitní nehty pro každého.

Stojí za povšimnutí, že mnoho mistrů manikúry také o tomto produktu nehovoří jen pozitivně, ale také aktivně ho využívá ve své práci. Proto můžeme bezpečně říci, že laky na nehty Maybelline New York "Colorama" patří mezi nejlepší dnes.

Zpětná vazba a svitky pro lak na nehty Maybelline "Colorama".

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky