Plavky Elite

Plavky Elite

Léto je hned za rohem a podnikavé dívky jsou již zmatené výběrem plavek pro plážovou sezónu. Někteří stále studují moderní módní trendy, zatímco jiní již pobíhají kolem butiků nebo pečlivě studují stránky internetových obchodů. Každá dívka má tendenci se v plavkách cítit sebejistě - koneckonců je v tomto oděvu, že tělo je holé. Ale i přes to, se správnou volbou, můžete nejen zdůraznit zásluhy, ale také skrýt nedostatky.

V této sezóně, na týden módy v Miami, návrháři představili veřejnosti širokou škálu modelů plavek různých barev, stylů a stylů. Světové značky plážového oblečení nabízejí módním ženám nespočet krásných a exkluzivních plavek pro každý vkus.

Módní styly

Když už mluvíme o nejnovějších módních trendech, nemůžeme zmínit klasiku - bikiny. Možná, že tento styl bude vždy populární díky své jednoduchosti a neuvěřitelné sexualitě, která vytváří pár kusů látky. V trendu - stručné černobílé modely bez dekoru. Krása je v jednoduchosti!

Více nedávno, kombinované plavky byly považovány za výsadu baculatých dívek nebo ve věku dámy.

Ale s každou sezónou získávají tyto modely stále větší popularitu. Jejich "trik" je, že vám umožní zachránit určité tajemství ve srovnání s upřímností většiny ostatních plážových oděvů. Rozmanitost stylů a barev vytváří prostor pro výběr plavek, které zdůrazní výhody a skryjí vady postavy.

Mezi plavky uzavřeného typu, kromě klasiky, vede monokini, i když takový styl lze jen stěží nazvat skromný. Hitom letošního léta je hluboký výstřih a vysoké výstřihy na bocích nebo bocích. V tomto případě může být nedílnou součástí plavek, které spojují horní a dolní část, reprezentován nejen kus látky, ale také řetěz nebo nit s korálky.

Typ plavek, které lze právem přičíst jak uzavřeným, tak otevřeným - tankini. Je to kombinace kalhotek a top. Návrháři nabízejí největší rozmanitost stylů. Například horní část může být buď ve formě trička na popruzích, nebo ve formě top-bando, může zakrýt postavu způsobem korzetu a může být tekoucí a volná.

Nenechte se zbavit pozornosti trendy "halter". Jedná se o plavky, jejichž horní část má pásek kolem krku. On může být jeden nebo oddělený, ale v nějaké formě on je jeden z nejžhavějších hitu sezóny.

Aktuální trendy

Kromě různých stylů, návrháři představili množství barev a styl trendy k krásné polovině lidstva.

Móda je cyklická a čas od času se stává hitem, který byl v minulosti populární. Jednou z těchto oblastí je „retro“ styl - vysoký pas, uzavřený nebo prodloužený živůtek, polka-dot pattern, pruhy.

Další trend, nyní od hippie éry - třásně a střapce. Fringe, dříve se setkával hlavně na vrcholu plavky, se pohyboval dolů a nyní zdobí boky, hrát pěkně při chůzi. Ozdobné střapce nitě dávají obraz ženskosti a hravosti.

Plavky, zdobené krajkou, opravdu nádherné.

Mohou své majitele neuvěřitelně sexy a luxusní z části, protože vypadají jako spodní prádlo ve vzhledu. Tento typ plážového oblečení bude vyhovovat uvolněným a sebevědomým dívkám, které jsou hrdé na svou přirozenou krásu a jsou připraveny zaujmout pozornost.

Barevné kombinace

Tam jsou barvy, které budou populární a miloval vždy - bílá, černá a červená. Jedná se o klasickou módu, nejen pláž.Kromě toho, že pláž nemůže dělat bez jasných, barevné plavky - je čas na odpočinek, a proto na dovolenou!

V této sezoně jsou ženám módy nabízeny poměrně široké barevné palety: od měkkých pastelových tónů (béžová, levandule, měkká růžová) až po nasycené a křičící (oranžová, ultramarínová, fuchsiová, tyrkysová).

Zvláštní místo je kovové. V takových plavkách budete doslova a obrazně blikat na pláži a samozřejmě budete na vrcholu módy.

Užijte si popularitu tisků všeho druhu: květinové, zvířecí, mořské, exotické, abstrakce. Každá dívka si bude moci vybrat plavky s potiskem podle chuti: od romantiky až po tučně.

Elite modely od světových značek

Stále více dívek a žen dává přednost elitním plavkám od světových značek a pro to nepochybně existují dobré důvody. Splňují všechny nejnovější módní trendy v barvách, stylech a dekorech, jsou ztělesněním fantazie designérů. A o kvalitě a pohodlí a nemůže mluvit.

Polské značky (Etna, Self, Feba, atd.) Ve svých sbírkách preferovaly klasické plavky. Jedná se o klasické a monokini i plážové šaty.

Společnost Incanto (Itálie) naopak tlačil bikiny do popředí. Vytiskne a zaujme monochromatické barvy, otevřenost a výrazné siluety, široká rozměrová mřížka - to je to, co nám v nové sezóně představila oblíbená značka. Obecně platí, že italské plavky se vyznačují neobvyklými barvami (kovovými, pastelovými), zajímavým dekorem (struny, pruhy, vazby, volánky), odvážnými styly.

Značka Maaji (Kolumbie) se zaměřila na světlou paletu a tropické téma ve vzorech a výtiscích. Vrcholem je, že každý model je obousměrný, což umožňuje vytvořit čtyři zcela odlišné obrázky.

Výběr nejlepší plavky, měli byste se zaměřit na správné vhodné pro postavu, stejně jako svůj vlastní styl a barevné preference. Důležitý je obraz, který chcete vytvořit na pláži. A samozřejmě nelze cenový faktor ignorovat. Při nákupu plavek od elitních světových výrobců platíme nejen za krásu, styl a kvalitu, ale také za značku. Ale jak vidíte, každá dívka si zaslouží mít alespoň jedno drahé exkluzivní plavky!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky