Dámské a pánské tenisky pro tanec

Dámské a pánské tenisky pro tanec

Pokud vás stále více přitahuje taneční fitness, plánujete nebo jste již začali praktikovat hip-hop, R`n`B, Electrodance nebo jazz modern, pak je na čase, abychom se zamysleli nad nákupem speciálních bot pro tanec. Někdo řekl, že každý má v tanci svůj vlastní obraz, svou vlastní duši. A vaše tenisky! - přidáme.

DANCING

Taneční tenisky nejsou jako klasické sporty. Podrážka těchto tenisek není pevná. Nachází se přímo pod nosem a patou. Oblouk základny je textilní. Tento design poskytuje lepší odpružení, pružnost nohy tanečnice, schopnost provádět různé pohyby bez strachu z zranění.

Top tenisky jsou obvykle vyrobeny z látky, semiše nebo měkké kůže. Šněrování a elastické pásky zajišťují pevnou fixaci na noze.

Nejčastěji jsou taneční boty univerzální. Jsou vhodné jak pro muže, tak pro ženy.

V takových teniskách je vhodné tančit sportovní tance, současný tanec, reggaeton, jazz moderní. Jsou vhodné pro trénink v pásovém plastu.

JAZZ

Začátkem 20. století šokoval svět šílenými rytmy jazzu. Tehdy se tento typ tanečních bot objevil ve vzhledu připomínajícím měkké boty nebo české boty. Vynález jazzu (nebo jazz-tenisky) je přičítán prvnímu jazzovému tanečníkovi a následně filmovému herci Joe Frisco. Je to opravdu tak těžké posoudit, ale obrovské množství představení a zkoušek profesionálních tanečníků naší éry nemůže bez jazzu. Často se nacházejí ve fitness místnostech.

Jazzové tenisky jsou nejvhodnější pro takové druhy tance, jako je salsa, valčík, tango, rock and roll. Samostatná přední a zadní strana podešve a měkký elastický vršek umožňují tahat ponožku, skákat, volně otáčet a sklouznout po podlaze. Přední strana boty je obvykle zvýšena, což zvyšuje odolnost proti opotřebení. Speciální design paty dobře změkčí ránu při skákání.

Top jazz je vyroben z kůže nebo textilu. Podešev - od silné gumy, pro změkčení rány nebo od semiše pro usnadnění posouvání.

Existují mužské a ženské styly jazzových tenisek. Liší se výškou, přítomností paty a povahou připevnění. U některých modelů je noha upevněna zkříženými elastickými pásy, v jiných - tkaničkami. Které z nich dáváte přednost?

JAK VYBRAT JAZZ

Při výběru bot pro tanec je důležité seznámit se s tabulkou velikostí, vybrat si vlastní a určitě změřit. Jazzové boty by měly být vaší velikosti, těsně přiléhající k noze.

Na vnitřním povrchu boty by neměly být žádné záhyby a švy, které mohou při pohybu způsobit nepohodlí.

Pokud jste právě začali cvičit a nevíte, zda dáváte přednost patě nebo ploché podešvi, rozhodněte se, jaký typ tance máte v plánu a konzultujte s trenérem.

Jazzové boty s textilním svrškem budou úspornější než kožené. Nepotřebují raznashivat.

Jazz, baletní byty jsou vhodné pro latinskoamerický a evropský program. Je vhodné vypracovat základní pohyby valčíku, rumby, samby, tanga, quickstepu, jive, pasadoblu, cha-cha, rock and roll, baletu těla.

OBUV, KTERÉ VÝROBCE PREFERENCE?

Při výběru taneční obuv není těžké se ztratit v různých modelů prezentovaných v tanečních obchodech a na internetu. Zde jsou některé známé značky, jejichž boty oceňují mistři choreografie z celého světa.

SANSHA

Frank Raoul Duval v roce 1982 založil společnost Sansha. V současné době tanečníci z Velké Británie, Japonska, Ameriky, Austrálie a východní Evropy preferují produkty této značky.

JAZZ SANSHA

Společnost má ve své arzenálské obuvi pro každý vkus: boty pro vášnivé tango a zajímavé flamenco, boty pro vzrušující krok, tenisky pro dynamické hip-hopové, dámské a pánské jazzové boty s nízkým a vysokým topem, šněrované nebo elastické.

SANSHA CROSS

V sérii tenisek je model „Lido“ prezentován v černých a masových barvách. Může být vyrobena z kůže nebo tkaniny odolné proti opotřebení.

Sansha low-top Sansha tenisky mají barevné vložky a lehkou gumovou podrážku.

Tanečníci série Sport ve fuchsii s černými vložkami v podobě pruhů umožní tanečníkovi snadno a bezbolestně vylézt na prsty. Vrchní díl je vyroben z dobře větrané síťoviny s nubukem a umělou kůží. Polyuretanová podešev tohoto modelu je vhodná pro skákání a škubání.

BLOCH

Značkové boty s poměrně velkou historií. Ve třicátých létech, společnost začala produkovat baletní boty pod vedením ševce ruského původu, Jacob Blok. Velmi rychle se obchod stává úspěšným. Značka Bloch nyní nabízí módním baletním bytům různých barev a stylů módním ženám po celém světě a jako dříve je známá pro krásné boty na tanec.

JAZZ BLOCH

Mezi jazzové boty Bloch je Slipstream oblíbeným modelem. Prodyšná síťovina kolem obvodu boty zajišťuje dobré větrání chodidla. Páska spony fixuje boty pevně na noze. Dvouplášťová pata poskytuje pohodlí, pružiny při skákání. Měkká podšívka absorbuje vlhkost.

BLOCH SCREENS

Pokud mluvíme o teniskách pro Bloch tance, pak jejich hlavním rysem je unikátní struktura podešve, která nezanechává žádné stopy na podlaze, použití síťoviny pro horní a odvážné barvy.

Lehký a elastický SO 522 PNK-BLK FLASH s tkanou výzdobou a pohodlným šněrováním osloví milovníky jasných akcentů.

Model tenisky SO 512 FUSION je určen ke zkoušce ve studiu. Podešev těchto tenisek je rozdělena do tří částí. Nový design spin a gripu vám umožní podpořit nohu tanečnice a učinit pohyb bezpečnějším.

Vícebarevné WAWE tenisky jsou zdobeny vlnami. Vhodné pro představení. Mohou být přizpůsobeny barvě jakéhokoliv obleku.

Nový model SO 921 GRAPH byl vytvořen univerzálně. Je vhodný jak pro tanec, tak pro fitness. Jednodílná, vícevrstvá podešev poskytuje pružnost a odpružení ve skocích, zatímco horní vrchol dobře zachycuje dolní nohu.

GRISHKO

Jediná ruská společnost se světovým názvem, která vyrábí specializované boty a oblečení pro různé taneční disciplíny. Mezi jeho zákazníky patří cirkusoví umělci, baletní umělci, fitness instruktoři, mistři jógy a mnoho přívrženců zdravého životního stylu a aktivního odpočinku. Od roku 1988 se značka úspěšně rozvíjí pod vedením ekonoma a podnikatele Nikolaje Jurijeviče Grishka.

JAZZ GRISHKO

Mají klasickou jazzovou strukturu podešve. To je rozděleno do dvou, který dovolí tanečníkovi ohnout nohu, točit, klidně vykonávat všechny druhy choreografických lahůdek.

Měkké jazzové tenisky s gumovou podrážkou, vyrobené z přírodních, prodyšných materiálů vysoké kvality, jako je kůže, semiš, kersey.

V sortimentu společnosti jsou jazzové boty a nízké boty pro ženy, muže, modely pro děti. S a bez šněrování, se skokem a bez něj. Barevné schéma obsahuje 5 dostupných barev od černé, bílé, šedé až po maso a opálení. Sada může být objednána ochranná pomůcka pro nohu.

GRISHKO CROSS

Tenisky pro tanec Grishko vás nepotěší jasnými barvami (jsou černé), ale tanečníci z více než 70 zemí světa se mohou spolehnout na jejich kvalitu.

CAPEZIO

Známá značka obuvi s více než stoletou historií.

Od roku 1887 získaly tanečníci s italským charakterem srdce tanečníků. To představovalo Bob Foz, Anna Pavlova, Alicia Alonso.

Tančící tenisky Capezio se vyznačují lehkostí podešve a prodyšným topem v kombinaci s různými materiály. V kombinaci se sítí se používá přírodní semiš, lakovaná kůže a syntetická kůže, neopren.Pod patou se dodává měkká tkaninová podšívka pro větší pohodlí při pohybu. Podešev nezanechává žádné zbytky díky technologii Non-marking outsole. Všechny Capezio krajky-up tenisky.

Dansneaker Rock Je to jedna z nejoblíbenějších tenisek Dansneaker. V tomto modelu je podešev z polyuretanu úspěšně kombinována se síťovým svrškem a vložkami ze syntetického nubuku a semiše.

Tenisky Fierce Dansneaker v bílé barvě dokonale podporují oblouk nohy.

Model SnakeSpine na ploché podešvi je vhodný pro tanec a fitness. Modelový prostor má vložku ze síťoviny nebo černého semiše.

BEST

Nejlepší taneční boty mají nízkou hmotnost, dobře polstrovanou podrážku, odolnou proti opotřebení.

Tenisky Bloch nejméně těžké. Jejich hmotnost je asi 500 gramů na pár. Technologie výroby podešve nemá ve světě žádné analogie, je patentovaná a nepoškozuje podlahovou krytinu. Při výrobě obuvi používá společnost inovativní vysoce kvalitní materiály, což vede k dobré ventilaci nohou.

Cena původních tenisek Bloch se pohybuje od 3,5 tisíc rublů do 4,5 tisíc rublů na pár.

Na druhém místě z hlediska trvanlivosti lze umístit tenisky. Capezio. Jsou o něco těžší než Bloch, ale dobře se vstřebávají, podešev nezanechává parkety.

Cena těchto tenisek se liší ve stejném rozsahu: od 3,5 tisíc do 4,5 tisíc rublů.

Tenisky Sansha méně odolné proti opotřebení než jejich kolegové. Jediný zanechává stopy v procesu zaměstnání.

Cena se pohybuje od 3,5 tisíc do 4 tisíc rublů. Mají stálý zápach syntetických látek.

Dražší než předchozí náklady na provoz ruské značky Grishko. Model s tkaninou top bude stát 4-4,7 tisíc rublů, s mřížkou - asi 7 tisíc rublů. Podešev těchto bot je nejtěžší.

BOTY HIP HOP

Není žádným tajemstvím, že tenisky jsou neměnným atributem rapperu. Od doby prvního modelu Troop Pro s pseudonymem slavného hip-hopperu LL Cool J na pozadí, hodně vody teče, několik generací rapových umělců a tenisek se změnilo. Kultovní Nike - Air Jordan v roce 2003 je nahrazen Reebok S. Carter a Reebok G Unti, v roce 2005 se objeví výroční série Adidas-Superstar, v roce 2007 Puma vydává kolekci Yo, pak Nike - nové ikonické letectvo I.

Nyní je volba tenisek pro hip-hop obrovská. Různorodá paleta barev a vylepšení bot. Existují modely pro děti, ženy a tradiční muže.

Co hledat při výběru tenisky pro hip-hop?

  1. Tenisky by měly být lehké. Těžká obuv brání rychlosti a plynulosti pohybu.
  2. Tenisky by měly být pohodlné a vysoce kvalitní, vybrané ve velikosti. Neměli by si nohu třít, ani z ní vypadnout. Podešev tenisky by se měla dobře ohnout, polštářek, protiskluzové vlastnosti.
  3. Tenisky by měly být krásné a stylové. Kultovní modely Nike, Air Force 1, Superstar a Adidas Forum - to prostě není úplný seznam preferencí skutečných rapperů.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky