Oční krém Avene

Oční krém Avene

Oční krém Avene je určen speciálně pro citlivá a jemná oční víčka. Má uklidňující účinek, aktivně hydratuje dermis, vykazuje dobrý výsledek péče, udržuje jasný obrys kolem očí a vyhlazuje vrásky.

Historie značky

Značka Avene je součástí skupiny Pierre Fabre Dermo-Cosmetic, která je mnohým známá jako farmaceutická společnost. Také, tato společnost je mezi distributory takových slavných značek jako: Klorane, Ducray, A-Derma, Elancyl, Galenic.

Výrobky značky jsou vyvíjeny pomocí termální vody, která je extrahována z francouzského zdroje, který se nachází v blízkosti Sevenských hor. Výrobce udržuje aktivní spolupráci s různými výzkumnými ústavy a laboratoří Shiseido.

Kosmetika společnosti se nazývá terapeutická a je aktivně využívána dermatology pro léčbu onemocnění, jako je lupénka, dermatitida, pruritus a další. Vývoj produktu patří profesionálním dermatologům.

Z tohoto důvodu jsou výrobky značky zaměřeny na péči o citlivou a hypersenzitivní pokožku, která je náchylná k alergiím.

Výhody

 • krém může zklidnit jemnou pokožku kolem očí;
 • Hypoalergenní;
 • vhodné pro citlivé epidermy;
 • má účinek proti stárnutí, pomáhá vyhladit vrásky, spolu s překážkou vzniku nových;
 • poskytuje citlivou péči;
 • pěkná textura.

Akce

Krém je určen k péči o velmi citlivou a podrážděnou pokožku kolem očí. Je založen na léčivé termální vodě Avene Soothing Eye Contour Cream, která pomáhá eliminovat podráždění, svědění, zarudnutí. Krém také odstraňuje opuch a pocit těsnosti pokožky. Výrobek neobsahuje vůně.

Nástroj má uklidňující účinek, zvlhčuje pokožku. Přípravek je hypoalergenní, nevztahuje se na komedogenní léčiva. Kvalita testovaná dermatologickou kontrolou.

Krém by měl být aplikován v malém množství ráno a večer pomocí lehkých pohybů. Zvláštní pozornost věnujte podrážděné pokožce. Aplikace by měla pokračovat až do okamžiku, kdy úplně zmizí známky podráždění.

Složení

Jemný a uklidňující přípravek pro kontury oka má nemastnou strukturu a může rychle odstranit podráždění, suchost, těsnost pokožky. Krém obsahuje užitečné složky, které urychlují proces mikrocirkulace. Díky tomu se nástroj aktivně potýká s otoky, modrými kruhy kolem očí.

Krém se skládá z:

 • termální voda Avene, který je zodpovědný za změkčení, hluboké zvlhčení a zklidnění dermis;
 • glycerolje silným změkčovadlem a zvlhčovačem;
 • cyklomethikon, díky kterému se kůže stává hedvábnou, pod ochranou před nepříznivými vnějšími vlivy;
 • bisabololkterý eliminuje podráždění a zánět, je zodpovědný za dezinfekci, hydrataci a regeneraci;
 • dextrasulfátodstranění otoků a tmavých kruhů;
 • kyselina hyaluronová, zaměřené na poskytnutí sametové, pružné pleti, vyhlazování vrásek;
 • tokoferolkterý je schopen zesvětlit pokožku, zpomalit proces stárnutí. Tato složka stimuluje proces syntézy kolagenu a elastinu.

Pro maximalizaci efektu výrobce doporučuje používat krém na kontury očí spolu s dalšími produkty této řady.

Druhy

Tento krém je rozdělen do několika typů, které se od sebe liší svým působením, směrem v typech pleti.

Pro citlivé a suché

V řadě je krém pro citlivý a suchý epitel, který lze používat od 18 let. Doporučuje se aplikovat ráno a večer. Tento nástroj se vyznačuje výbornou hydratací jemné pokožky očních víček, která vyživuje epitel, aniž by byla těžší.

Lék má liftingový účinek, vyhlazuje epitel spolu s prvními vrásky. Také krém je schopen eliminovat únavu, zklidňuje podrážděnou dermis, dodává jí jemnost a chrání ji před negativními vlivy prostředí.

Avene Hydrance Optimale Rich poskytuje péči o velmi suchou a citlivou pokožku. Pokud je vaše pokožka dehydratovaná kvůli agresivním účinkům kosmetických procedur, tento nástroj vám pomůže obnovit postižený epitel.

Pro normální a kombinované

Pro tento typ pokožky je k dispozici Avene Hydrance Optimale Legere Creme, který pomůže obnovit epitel po dráždivých kosmetických procedurách. S ním můžete obnovit citlivost pokožky, otupělost, zář a pružnost.

Anti-aging

V této linii se nachází krém Avene "Ystheal", který je zodpovědný za prevenci a korekci prvních vrásek.. Přípravek obsahuje retinaldehyd, který patří k inovativním účinným látkám, čímž obnovuje aktivitu epitelových buněk.

Nástroj aktivně vyživuje buňky, má antioxidační účinek. Díky aktivnímu antioxidantu zastoupenému protocoferilem je krém schopen chránit pokožku před účinky volných radikálů. Obsah termální vody zajišťuje sedaci, odstranění podráždění.

Pro věkovou linii 25 let je k dispozici Avene "Istheal" krém, který je vhodný nejen pro oči, ale i pro kontury rtů. Může být použit jako prevence a korekce prvních vrásek.

Pro kategorii žen, které jsou ve věku 45 let, existuje krém "Eluage", který eliminuje mimické vrásky, které se nazývají "nohy vrány". Nástroj aktivně eliminuje tmavé kruhy pod očima.

„Physiolift“ společnosti Avene vám pomáhá zbavit se hlubokých vrásek. Lze jej použít po 30 letech. S ním se zbavíte opuchu a modrých kruhů kolem očí, najdeme tónovaný, zářivý a elastický vzhled kůže.

Recenze

Recenze této kosmetiky jsou protichůdné. Většina komentářů je pozitivní. Ne všichni kupující, jako je cena francouzských krémů, stejně jako textura výrobků. Mnoho dívek říká, že by chtěli použít tlustší produkty přes noc.

Mnoho žen hodnotilo účinek této drogy. Kupující si všimnou, že díky tomuto zázračnému léku se dokázali zbavit sáčků pod očima. Už nepotřebuje velkou vrstvu základu, aby zakrýval tmavé kruhy v oblasti očí.

Dívky, které trpí citlivou pokožkou, poznamenaly, že lék nezpůsobuje alergické reakce, účinně odstraňuje podráždění. Kůže již svědění není a není pokryta červenými skvrnami. Účinek popsaný na obalu je zcela nepravdivý.

Vzhledem k širokému výběru přípravků Avene si může každá žena vybrat ten, který je určen pro její typ pleti.

Vhodné je také oddělení podle věku. Krémy dokonale zvládají nejen jemné vrásky, ale i hluboké záhyby.

Ti, kteří se rozhodli vyzkoušet si obrys sami na sebe, si všimli, že „nohy vrány“ se staly méně výraznými. Podle spotřebitelů, s pomocí francouzské smetany, můžete "znovu mládí." Příjemná textura, pohodlné balení a efektivita dělají produkty tohoto výrobce v jeho segmentu poptávkou.

Složení výrobku bylo vyvinuto speciálně pro citlivou pokožku. Vzhledem k tomu, že citlivé oči nejsou prakticky žádné z nutričních a kosmetických přísad, výrobce vybral tyto komponenty, aby ženy na krém nezažily alergické reakce. Pro plně hypoalergenní složení kupující respektují značku a radí ji svým přátelům a příbuzným.

Mnoho kupujících chválí řadu Eluage, která obsahuje retinaldehyd. Nástroj dokonale vyhlazuje vrásky a bojuje proti pigmentaci. Ženy, které produkt používaly, se stávají obdivovateli francouzského výrobce.

Recenze o oční krém z Avene - Na videu níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky