Kokosový olej pro strie během těhotenství

Kokosový olej pro strie během těhotenství

Těhotenství je důležitou událostí v životě každé ženy. V tomto období dochází k významným změnám, a to jak vnitřním, tak vnějším. Měnící se zvyky, vkus. Bohužel, taková příznivá událost může být zastíněna strií na těle. Mohou se objevit na hrudi, břiše, v některých případech i na bocích a hýždích. Proč se to děje?

Příčiny

Pro tento druh problémů existuje několik důvodů:

  • hormonální změny probíhající v těle budoucí matky kvůli plodu, který se aktivně vyvíjí. V této době kůže téměř neprodukuje kolagen, což ho činí velmi suchým;
  • dědičnost, která není kontrolována lékařskými ani kosmetickými výrobky;
  • rychlý nekontrolovaný přírůstek hmotnosti, což má za následek natažené kožené kryty.

Aby se zabránilo takovému osudu, doporučuje se během těhotenství používat různé kosmetické prostředky, zejména kokosový olej. Podle lékařů je obohacena o různé absorpční a aminokyselinové složky, které obnovují pokožku.

Podívejte se na tento produkt.

Co je kokosový olej?

Jedná se o zcela přirozený produkt, který nepoškodí vás ani vaše budoucí dítě. Koneckonců, je vyroben bez použití dalších vůní, příchutí nebo jakýchkoli chemických umělých přísad. Získává se z dužiny kokosu nebo z jeho jader. Má proto velmi jemný, příjemný dotek, hustou strukturu, krémový odstín a samozřejmě ohromující aroma.

Kokosový olej je velmi účinný proti striím během těhotenství, přičemž nezpůsobuje alergie ani jiné negativní reakce na kosmetický přípravek. Tento nástroj lze aplikovat dvěma způsoby: externě a jako potravinářská přísada.

Mezi hlavní výhody kokosového oleje, odborníci rozlišují schopnost proniknout do hlubších vrstev kůže, kde se vyskytují mezery, a v důsledku toho jizvy a zabránit jejich výskytu. To také přispívá ke zpřísnění kůže, jak mnoho spotřebitelů píše ve svých recenzích.

Složení

Přípravek obsahuje následující pomocné látky: \ t

  1. Kyselina laurová poskytuje produktu antiseptické a antibakteriální vlastnosti.
  2. Kyselina hyaluronová - hydratační. S jeho pomocí jsou buňky nasyceny dodatečnou vlhkostí v epidermis.
  3. Triglyceridy jsou mastné kyseliny. Aktivní složky jsou díky své pomoci absorbovány mnohem lépe a rychleji.
  4. Různé kyseliny, jako je arachidonová, linoleová, kaproická a mnoho dalších. Mají příznivý vliv na naše tělo.

Je to použití takové kompozice, která pomůže těhotné ženě chránit její tělo před strií a udržet její kůži napnutou a elastickou.

Dnes existuje celá řada takových výrobků. Jak si vybrat správné a ne dostat do falešné?

Správná volba

Je známo, že výrobek s nízkou kvalitou nepřinese užitek pro naše tělo. Padělaný výrobek může poškodit dva najednou - matku a nenarozené dítě. Proto odborníci nedoporučují nákup kokosového oleje na trzích nebo v obchodech, aniž by se seznámili s jeho etiketou.

U kvalitního kokosového oleje musí být jeden z nápisů „Bio“ nebo „Organic“. To znamená, že kokosy byly pěstovány v přirozeném prostředí bez chemikálií nebo pesticidů.

Vysoce kvalitní olej při teplotě pod 25 ° C by měl změnit jeho konzistenci, to znamená, že by měl ztvrdnout.

Spotřebitelé ve svých recenzích píšou o velmi kvalitních ekologických produktech, které vyrábí Thajsko nebo Dominikánská republika. Může to být jakákoliv jiná země, ale hlavním ukazatelem je: kokosové ořechy v něm by měly růst a dozrávat v přirozeném prostředí.

Předtím, než produkt aplikujete na problémové oblasti pokožky, měli byste jej samozřejmě otestovat na alergie nebo podráždění. To lze provést následujícím způsobem: naneste malou vrstvu krému na zápěstí nebo na kůži lokte. Pokud se za půl hodiny necítíte nepohodlí v této oblasti, nebo tam nejsou stopy po zarudnutí, pak můžete bezpečně aplikovat na problémové oblasti kůže. Dermatologové doporučují pro začátečníky používat olej proti striím v malých množstvích.

Jak používat?

Tento přípravek by měl být používán velmi pečlivě a kompetentně. Tento lék může být použit ve druhém trimestru, pak je to, že dítě začne aktivně růst, a strie se mohou objevit na těle budoucí matky.

Dermatologové doporučují aplikovat kokosový olej na čistou, suchou pokožku v noci každý den. Ve většině případů se vyskytují problémy v hrudníku, břiše a bocích. Proto se doporučuje do těchto oblastí aplikovat olej lehkými, masážními pohyby. Taková akce by měla být pravidelná, jinak v její aplikaci nedosáhnete úspěchu.

Po nanesení oleje na tělo vytvoří neviditelný tenký film, který si uchovává vlhkost a zároveň činí naši pokožku jemnou a vláčnou. Spotřebitelé uvádějí, že vzhledem ke svému přirozenému složení nezpůsobuje žádné nežádoucí účinky z kůže, s výjimkou vzácných případů alergie, které se projevují v podobě zarudnutí a podráždění. Ale naštěstí se to děje velmi vzácně: podle statistik je to jeden případ sto.

Pokud nechcete riskovat, pak můžete použít tento lék ne v jeho čisté formě, ale zředěný, stačí přidat několik kapek, řekněme, olivový olej nebo rozmarýn nebo levandulový esenciální olej a udělat nádherné vody s jemnou vůní.

Tento nástroj získal díky své vysoké kvalitě příjemnou zpětnou vazbu od svých uživatelů. Takže se nemusíte starat o problémovou pleť, ale raději si užívejte své magické pozice.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky