Regenerační vlasový kondicionér

Regenerační vlasový kondicionér

Nádherné vlasy jsou snem milionů dívek a žen. Elegantní styling, měkké kadeře a dokonce i každodenní culíček vypadají mnohem atraktivněji, pokud vlasy svítí zdravě a hrají na slunci. Regenerační kondicionér je jedním z účinných způsobů, jak vrátit kouzlo poškozeným pramenům.

Typy a výhody

Není tajemstvím, že celé tělo je zodpovědné za krásu vlasů. Pokud tedy nedostane správné množství vitamínů, vlasy fungují jako lakmusový test tohoto faktoru. Klimatizace slouží k další vnější kráse kudrlinek. S ním můžete získat:

 • lehké česání po praní;
 • hydratační po vystavení šamponu;
 • vyrovnání struktury, hladicí stupnice;
 • eliminace elektrifikace;
 • měkké a hedvábné;
 • zdravý vzhled.

Souhlasím, že výhody tohoto nástroje jsou skvělé, protože někdy ani nemyslíme na počet zraněných spletených pramenů v procesu česání.

Existuje několik typů obnovujících kondicionérů:

 • vlasový kondicionér - tyto obnovující kondicionéry slouží jako účinný prostředek pro silně poškozené a vzácné prameny. Díky své silné struktuře vyplňují nerovnoměrné vlasové váhy a zvětšují průměr vlasů;
 • kondicionér štípané špičky - produkty v této kategorii umožňují regeneraci vlasové struktury.
 • pro barevné prameny - kromě hluboko zvlhčujících kondicionérů této kategorie chrání před ultrafialovými paprsky a chrání barvu;
 • 2 v 1 nebo „šampon + kondicionér“ Populární mezi dívkami, které šetří čas při provádění dalších manipulací s vlasy kromě mytí. Podle odborníků je však vliv těchto fondů malý a nemá smysl je dlouhodobě používat, protože existují účinnější alternativy;
 • nesmazatelný kondicionér - Je to alternativa, která může ušetřit čas a odpovídající péči o vlasy. Ve složení výrobků nejsou žádné oleje, díky nimž jsou ideální pro vlasy, které jsou náchylné k tukům. Vztahuje se na nesmazatelný typ a dvoufázovou klimatizaci, vyrobenou ve formě lehkého spreje.

Složky Ingredience

Klimatizace je komplexní látka, která kombinuje mnoho prvků. Ve svých složkách jsou tedy vždy přítomny stabilizátory, které dodávají homogenitu, konzervační látky, které zabraňují reprodukci patogenních bakterií. Není nutné zapamatovat si jejich jména, protože v každém kvalitním nástroji jsou přítomny.

Ale jaké ingredience znamenají měkkost a výživu, která stojí za to vědět. Glycerin je tedy výborným nástrojem pro změkčení pokožky hlavy. Panthenol a Pertolatum ve složení kompaktní a optimálně vhodné pro barevné kadeře. Pro obnovení struktury a zhutnění jsou široce používané proteiny, jako jsou rostlinné a mléčné proteiny, keratin.

Zahrnuty v péči produkty a oleje. Hluboce vyživují vlasy, dávají jim lesk a zdraví, zároveň však mohou vyprovokovat obsah tuku, proto odborníci doporučují aplikovat jejich vzdálenost od kořenů do vzdálenosti. Mezi oleje, které mají pozitivní vliv na obnovu poškozených pramenů, argan, makadamie a pšeničného oleje vyniknout.

Pro obzvláště suché a zředěné zámky je vhodný olej z hroznových jader.

Aplikace

Použití redukčního činidla bude účinnější, když se kombinuje se šamponem stejné značky a série. Pokud to není možné, měli byste zanechat šampony, sušit vlasy.

Po umytí se doporučuje vyfouknout hlavu ručníkem, poté aplikovat výrobek měkkými a hladkými pohyby prstů nebo hřeben se širokými zuby.

Kondicionér se na vlasy udržuje po nezbytně nutnou dobu a omývá se teplou vodou, pokud nemluvíme o nesmazatelném poddruhu.

Pro co nejlepší účinek, odborníci doporučují, aby nezanedbávali pokrývku hlavy, čímž prodlužují užitečný výsledek a chrání jej před škodlivými UV paprsky.

Více informací o správném používání vlasového kondicionéru se dozvíte v následujícím videu.

Recenze

Obrovské množství značek klimatizačních zařízení může zmást i znalce kosmetiky pro péči o kadeře, nicméně, hodnocení zákazníků dát všechno na své místo.

 • Odstraňte kondicionér Kerasys přitahuje okamžitou přeměnu. Utáhne a vyživuje vlasy, ale jí důležitý objem.
 • Japonská klimatizace Tsubaki obsahuje silikony a je ideální pro svěží a husté vlasy. Podle uživatelů má také jen vnější efekt, ne krmení struktury.

Náprava Olline provokoval protichůdné názory. Někteří považují za vynikající možnost rozpočtu, jiní - plýtvání penězi.

 • Londa má ve svém arzenálu pouze pozitivní hodnocení, protože je ideální pro velmi suché a poškozené kadeře.
 • Matrix - Další produkt, který slibuje krásu na suché a tenké vlasy. Podle uživatelů je to vlastně ten případ. Indola také pomáhá oslabovat zámky a rozdělit konce, nicméně, jeho cena, podle mnoha, je poněkud přeceňován.
 • Gliss kur Expresní restaurování má za cíl zlepšit a posílit volné prameny. Četné fotografie před a po zákroku umožňují s důvěrou uvést účinnost přípravku v kombinaci s vitamínovými komplexy a vhodně zvoleným šamponem.
 • Prostředky řady Deep Recovery z Voloute odkazují na dražší cenovou kategorii, nicméně názory na ně jsou opačné a výsledek je stále horší než výsledek používání masek.
 • Ultra opravující vlasový výrobek od Kensuko našel odpověď v srdcích mnoha, dokonale vyživující a zvlhčující. Tím, že uživatelé nepřijímají svazek.
 • Vymazat vita ABE - Oblíbené kondicionéry podle mnoha dívek. Vlasy po použití jsou hedvábí a lesklé.
 • Nezmazatelný sprej "Intenzivní zotavení" z Holubice zamilovala se do žen za úsporu času a dobrý viditelný výsledek.
 • "Viditelná oprava" z Profesionální Londa - Další nástroj, miluje mnoho pro sílu porézní a poškozené kadeře.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky