Růžový svetr: módní obrazy

Růžový svetr: módní obrazy

Módní odstíny růžové

Růžová barva obnovuje obraz, přináší jeho jas a veselost. V této sezoně se v nejmodernějších odstínech. Ženy se světlou kůží, očima a vlasy se doporučuje nosit oblečení v růžových tónech pastelů a smetany. Brunetky s tmavýma očima a tmavou pletí mají větší pravděpodobnost, že mají sytě růžovou barvu: teplý růžový a fialový odstín. Rusovlasé dívky by měly věnovat pozornost studeným růžovým tónům.

Trendy luky

Světle růžový svetr dokonale ladí se světlými šaty. Jednoduchou siluetu svetr lze zdůraznit s koženým páskem nosí nad ním. Boty v barvě oblečení a pásu vám pomohou dokončit obraz.

Módní netopýrový svetr přitahuje pozornost originálním střihem. Volná silueta dělá tento model pohodlným po celý den. Zvláštní elegance tohoto světle růžového svetru je podtržena rukávy ¾ a zaoblenou pánevní linií. Tento model vypadá skvěle s hubenými kalhotami a botami na vysokém podpatku.

Pletené vesty jako Ksenia Borodina se staly trendem sezóny mezi mladými dívkami. Kardigany mají poměrně jednoduchý styl. Vrcholem modelu je jeho stručnost a texturované páření. V růžových a krémových tónech kombinuje svetr Borodina krásně modré džínové džíny.

Lalo Cardigan

Tento styl je prezentován ženám talentovanými sestrami z Gruzie. Objemové vesty perfektně zapadají do zimní a podzimní skříně žen a dívek po celém světě. Modely od Lalo ochutnat ženy s různými stylistickými preferencemi.

Model má nějaký druh modřiny a je ve struktuře spojené s efektem Shar Pei. Charakteristickým rysem značky jsou široké svislé copánky nebo klásky. Cardigan lalo pletené hrubé viskózní a je považován za jeden z nejmodernějších ručně vyráběných modelů. Stane se nejen nejmodernějším artiklem ve vašem šatníku, ale bude také spolehlivě chránit před chladem a větrem a v některých případech bude schopen kabát nahradit.

Růžové vesty v lalo stylu jsou pletené v různých odstínech: od světle růžové až fialové fuchsie. Svítidla související s přechodem vypadají velmi stylově. V tomto případě dvě nebo více nití různých odstínů proudí z jednoho do druhého shora dolů, čímž se vytváří krásná koláž.

Co nosit?

Růžové vesty jsou nejen krásné a módní, ale také do jisté míry univerzální. Jsou dokonale kombinovány s klasickými džíny, úzkými a rozšířenými sukněmi, malými šaty a dlouhými šaty.

Světle růžová barva svetru může přijít do konfliktu s jinými položkami oblečení z vícevrstvého setu, takže byste si pro něj měli vybrat šatní skříň.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky