Obočí a řasový gel

Obočí a řasový gel

Jak se říká, oči jsou zrcadlem duše a obočí a řasy jsou v těsné blízkosti. Pro jejich design existuje obrovské množství výrobků - od známých tužek a barev až po fixační vosky a gely.

Co to je?

Navzdory tomu, že není příliš populární, může gel na obočí a řasy sloužit majitelům tlustých neohrabaných obočí a dlouhých dobrých řas. To je obvykle gel texturu, která vám pomůže opravit vlasy v požadované poloze. Pomůže to dobře vypadat 24/7, aby se ujistil, že se řasenka nerozpadne a obočí nebude "proudit" v nejnepříznivějším okamžiku.

Vlastnosti

Gel se velmi rychle nastavuje - je nutné jej aplikovat, protože po minutě se vlasy zafixují ve správné poloze. Necítí se na kůži a na vlasech - ale na dotek jsou trochu lesklejší. Gel je vodotěsný a nevyžaduje dlouhodobé použití, jen pár tahů štětcem.

Pomůže tomu, aby vlasy měly světlý odstín - zcela nenápadný a ne grafický, jako je řasenka nebo tužka. A účinek gelové barvy vypadá naprosto přirozeně.

Je zaručeno složení gelu vlasový kondicionér, rostlinné extrakty, oleje a glycerin, různé vitamínynapříklad D-panthenol, jinak vitamín B5, známý pro své výživné a regenerační, zpevňující vlastnosti, vitamín A a E, působící v komplexu a směřující svou sílu k růstu vlasů. Kromě toho jsou přítomny také chemické složky. Čím méně bude v kompozici, tím menší je pravděpodobnost alergické reakce nebo podráždění. Je také pozoruhodné, že gel neobsahuje alkohol, proto je vhodný i pro ženy s citlivou pokožkou v oblasti kolem očí.

Pokud gél nebo řasenka začne vysychat, je velmi snadné ji opravit - stačí, abyste do lahvičky vpustili pipetu vody a trochu ji protřepali. To však funguje pouze u nevodotěsných výrobků.

Gel je rozdělen podle účelu:

 1. Modelovací nebo fixační gel, který vám umožní dát řasám nebo obočí rafinovaný ohyb, objem. Tyto gely zpravidla fixují chlupy, mírně se zvyšují, otevírají řasy a naopak, hladké obočí, které nutí vlasy, aby lžely jeden k druhému správným směrem.
 2. Léčivé nebo pečující gely pomůže obnovit tloušťku řas a vyrostou krásné obočí. Patří mezi ně různé esenciální a základní oleje, vitamíny, výtažky z červené papriky, hořčice a další zahřívané ingredience.
 3. Korekční gel dále rozdělen barevným pigmentem na jasné, jehož účelem je pouze fixace vlasů bez barviv, pigmentovaných, které jsou zpravidla dostupné v tmavých a světle hnědých, šedých a černých odstínech, stejně jako trvaléPoužívá se v kosmetických salonech pro trvalé oční a obočí.

Měli bychom také zmínit gelovou barvu pro obočí a řasy. Jeho účel je poněkud podobný barvení vlasů. Zbarvení trvá pět až sedm dní, s podporou dalších prostředků.

Ve formě uvolnění gelu vystupují:

 1. Tužky Velmi odolný, odolává i před vodou. Nenamazávejte a nepoškozujte. Ale také vhodné pouze pro obočí.
 2. Značky. Pigmentovaný, poskytuje světlejší odstín. Vhodné pro grafické obočí, mají účinek tetování nebo permanentní make-up, složený z henny.
 3. Jatečně upravená těla. Malovat všechny vlasy od kořene ke špičce, nejběžnější forma uvolnění. Také česané vlasy a položil je.
 4. Krémy. Vhodné pro léčebné nebo barvící účely, něco podobného henně a někdy i v kompozici. Obočí a řasy po použití vypadají silněji.

Proč potřebujete

Jedná se o velmi univerzální nástroj. Jeho hlavním úkolem je samozřejmě opravovat vlasy, ale jeho použití není omezeno na toto. Podívejte se na gel na obočí a řasy, pokud chcete:

 1. Simulovat tvar obočí a upevnit je do požadované polohy;
 2. Dodejte objem a tloušťku řas;
 3. Dejte obočí přirozený lesk a dobře upravený vzhled;
 4. Chraňte chlupy před negativními faktory prostředí;
 5. Pěstujte je (pro terapeutické gely);
 6. Barva přes obočí prázdná (pro odstín nebo trvalé, stejně jako gelová barviva);
 7. Rozšíření vytrvalosti očního / obočí;
 8. Získejte univerzální oční / obočí ošetření každý den.

Jak se přihlásit

Před použitím jakéhokoliv prostředku musí být obličej řádně vyčištěn - pomocí pěny nebo gelu pro mytí. Pak byste měli uchopit obličej ručníkem, měli byste si vyzvednout pinzetu a jakýkoli dlouhý rovný předmět, například tužku. Nejprve zkontrolujte, zda je tvar obočí harmonický, zda je vhodný pro vaši tvář. Připevněte tužku do krajního bodu nosních dírek kolmých k linii brady. Špička tužky indikuje začátek obočí. Otočte ho pod úhlem asi 45 stupňů tak, aby špička prošla krajním bodem zornice, blíže k vnějšímu rohu oka. Mělo by být nejvyšší místo obočí. A konečně nasměrujte špičku tužky do vnějšího koutku oka. Tam by mělo obočí skončit.

Mějte na paměti, že hrot obočí by neměl být pod jeho základnou - dává to gravitaci.

Jemně vytáhněte přebytečné vlasy, projděte pinzetou kolem nosu, ale nepřehánějte to. Dává tvar obočí, jemně je hřebenem speciálním štětcem - někdy je dodáván s gelem. Nejprve nahoru - a řez s příliš dlouhými vlasy s nůžkami na nehty. Pak sestřih a tady. Vraťte vlasy do původní polohy. Nyní můžete přistoupit k návrhu pigmentu. Pokud je nezbarvujete, přeskočte tuto položku.

Vezměte si svůj obvyklý výrobek z kosmetického sáčku - tužku, stín nebo pigmentovaný gel. S tím druhým je vše jednoduché - obočí obočí správným směrem a zároveň je naplní pigmentem. S tužkou a stíny je to o něco těžší - je třeba kreslit rovné čáry nejprve podél dolní hranice, podél vrcholu, pak s úhlednými krátkými tahy k vyplnění obočí zevnitř. Chcete-li stínit stejný kartáč, kterým jste si obočí. Nyní je otočení gelu transparentní nebo pigmentované, aby dodalo ještě výraznější barvu.

Cilia by také měla nejprve hřeben, pečlivě rozdělena. Aplikujte gel míří od kořenů ke špičkám. To zvýší řasy a učiní je jasnější. Jděte jednou přes řasy, pokud se chystáte použít řasenku nahoru, nebo dvě, pokud ji nebudete používat.

Pokud mluvíme o gelových barvách, pak při jejich použití musíte být velmi opatrní - barva by se neměla dostat na citlivou oční sliznici. Musíte se opatrně zbavit řas, obočí a kůže kolem nich od make-upu a špíny, odmaštění obočí alkoholem. Jemně bílá tužka načrtněte tvar, který chcete malovat, a na ploše kolem něj naneste mastný krém - tak aby nedošlo k malbě přes kůži. Gel se nanáší speciálním štětcem nebo běžným štětcem, trvá 5 až 10 minut, opláchne se vodou nebo ubrousky. Účinek trvá od týdne do pěti. Níže je uveden návod k použití barvicího gelu.

U terapeutických gelů je situace poněkud odlišná - měly by být aplikovány na řasy nebo obočí dvakrát denně nebo po celý den bez kosmetiky, protože tyto prostředky nesmí být absorbovány.

Toto je následující video.

Procházet populární značky

Gel vstoupil do užívání v poslední době, ale mnoho značek se již může pochlubit svou přítomností ve svých řadách. Rozptýlené oči - Stellary, Maybelline, Ardell, Lumene, Oriflame, Artdeco, Max Factor, Rimmel, A to není vše ... Aby nedošlo k omylu při výběru, musíte důkladně jednat s každým zástupcem.

Mají Oriflame existuje velmi zajímavý gelový kondicionér nazvaný "Tenhle".Je zaměřen na zhutnění a obnovu vlasů, má výrazný léčivý účinek, fixuje obočí. Aplikuje se na čištění řas a obočí, při pravidelném používání může zastavit jejich ztrátu. Lze použít před make-upem. Stojí asi 600-700 rublů.

Gel Mac "Brow set" pomáhají vytvářet dokonalé obočí za méně než pět minut. Je dodáván ve čtyřech odstínech: Transparentní, světle hnědá, hnědá, tmavě hnědá. Stojí to slušně - více než 2000 rublů, ale za takovou kvalitu můžete zaplatit.

Obočí gel "Inglot Amc Brow Liner Gel" nápadný v rozsahu odstínů - je jich až 12. Je vodotěsný a schopný vytvářet jak grafické, tak přirozené obočí a je také velmi úsporný. Cena - 1000 rublů za 2 gramy, ale tento objem je dost slušný čas.

Italská značka Pupa je fixační gel na obočí nazvaný "Plumping Gel ". K dispozici v průhledném odstínu av barvách - paleta je malá, standardní, bude to, co brát jako blondýnky a brunetky. Je dokonale vrstvená, v případě barvy dodává vlasům příjemný stín, nepřetěžuje obočí a nevalíhá. Nesvítí. Stojí asi 500 rublů a prodává se v láhvi s malým kartáčkem.

"Obočí výplň - Perfecting & Shaping Gel" od Catrice - Vynikající zástupce rozpočtových gelů pro obočí a řasy. Gely, stejně jako tužky této společnosti, mají vynikající paletu odstínů blízkých přírodním. To se liší od ostatních kromě ceny (jen asi 300 rublů) v tom, že může být použito sólo - to je velmi dobře pigmentované a opravdu nevyžaduje stíny, barvy nebo tužku pro sebe. Slušný zástupce masového trhu.

Gel "Lamel Professional Brow gel" Má velmi zajímavou strukturu a design - krémová pěna v 10 ml vakuové zkumavce. Použijte speciální štětec, který je součástí sady. Mimochodem, stojí jen 200 rublů. Představil pět odstínů, ale nejvíce běh - tři.

Gel "Just BrowGel" vhodné pro každodenní design jako tlusté a široké a tenké a bez rozdílné tloušťky obočí. Nástroj je ideální pro majitele studených barev (zima a léto), protože má studený subtone. V řadě 6 odstínů. Dobře se přizpůsobí, je aplikován a vybledlý, vhodný pro tvorbu jak grafického obočí, tak měkkého přirozeného obočí. Náklady jsou pouze 300-400 rublů.

Společnost Přínos je zde zajímavý lék zvaný gelové vlákno pro objem obočí "Gimme Brow". Prodává se v transparentní verzi a v několika barvách. Vhodné pro lehké tónování vlasů - protože pigment není příliš jasný, ale dodává jim přirozený odstín a objem, dodává hustotu. Gel je tekutý a štětec je malý, který bude vybarvovat dokonce i špičku obočí.

Laboratoř krásy Nivali představuje značku obočí henna jako barvící pigment. Prodává se v objemu 10 ml v tubě s aplikátorem, tento objem je dostačující pro celkem 20-25 aplikací. Odstíny pro každý vkus - hnědá, černá, červená, modrá, zelená, oranžová, růžová. Je to dobře stojí za to - 1300 rublů, protože nástroj skutečně nahrazuje trvalé tetování, kromě toho, že termín "ponožky" je méně dlouhá, ale dostačující. Jedno barvení trvá týden, což daleko přesahuje všechny tužky a stíny.

Běloruský gelový fixátor "Lux Visage Brow Fixing" nejsou určeny pro barvení dutin, jmenovitě fixace a modelování vlasů. Může být aplikován buď sólo nebo na vrchol tužky nebo stínu. Lze použít i pro řasy. Neměla by stát více než 200 rublů.

Obočí řasenka Lancome "Sourcils Styler" pomůže uklidnit zlobivé a načechrané, stejně jako tvrdé a tlusté obočí. Vizuálně je vyhladí a dá je správným směrem. V řadě je několik odstínů - pro brunetky, hnědé vlasy ženy, blondýnky a transparentní univerzální.

Recenze

Obočí a řasový gel od Mac Brow Set má úžasné recenze a hodnocení 4, 8.Zákaznice si všimne široké škály odstínů - každý si najde barvu pro sebe, pohodlný balíček s omezovačem a kartáč s hustou houbou, který dokonale obočí obočí. Gel se opírá o obočí bez hrudek, trvá asi 6-8 hodin, pak prostě zmizí. A pokud znovu aplikujete po obočí nebo použití řasenky, můžete prodloužit make-up a nezmizí s vlasy až do procesu odstraňování make-upu. Barvený gel dokonale vyplňuje dutiny a dodává objem obočí. Výrobek je velmi ekonomický - v průměru trvá 6-8 měsíců.

Samostatně bych si rád všiml gelu na obočí "Inglot Amc Brow Liner Gel"s hodnocením 4,9. Perfektně vymaže prázdnotu a dokáže vytvořit skutečně přirozený obraz, nepřetěžuje obličej a neztěžuje ho. Konzistence je měkká a snadno uhasitelná. Musíte věnovat pozornost společnosti Inglot, pokud hledáte perfektní gel na obočí - zejména proto, že mají obrovskou paletu odstínů, určitě si vyberete něco pro sebe. Z relativních nevýhod si můžete vybrat nepřítomnost kartáče v sadě - musíte si ji zakoupit sami, stejně jako kartáč na stínování.

"Obočí výplň - Zdokonalující a tvarovací gel" od Catrice má rating 4 a obecně pozitivní hodnocení. Za prvé, dámy oslavují demokratickou cenu a za druhé chválí vynikající přírodní a přírodní odstíny. Gel je velmi vhodný pro použití - kartáč je dlouhý a dostatečně veliký, aby mohl natírat široké obočí a řasy ze základny. Čím častěji je však dámy používají na obočí - protože má vynikající zbarvení, po něm nelze použít jiný pigmentovaný prostředek. Vizuálně je zesiluje, dodává objem a dokonale zachycuje.

Mají Vivienne sabo Tam jsou některé zajímavé a docela rozpočet gely - transparentní a hnědé. Nástroj se nazývá gel pro obočí a řasy. "Vivienne Sabo Fixateur" Průhledné upevnění "a je opravdu univerzální. Ukazuje se jako vynikající student na řasách a obočí. První z nich jsou objemné a dlouhé s ním a obočí jsou dokonale pevné. Kartáč má ideální ohyb a velikost, je dvojitý - pro česání a přímé použití." Design láhve je také příjemný na pohled, stejně jako cena rozpočtu - prodává se za cenu 150 rublů.

Ale gel na obočí "Lamel Professional Brow Gel" má velmi protichůdné recenze - poloviční pozitivní, poloviční negativní. První tvrzení, že gel má pohodlnou tekutou konzistenci - kapka může být stlačena do malé nádoby a míchá se tak, jak je zdobena, a aplikuje se štětcem. Jiní říkají, že gel se příliš rychle chytí, ztvrdne nepříjemnou kůrou, odlupuje se do hrudek a vypadá nepřirozeně. Pravděpodobně pro tlusté obočí, stále se nehodí. Kromě toho si všimnou, že to trvá dlouho a zdlouhavě aplikovat, a štětec, který přichází v soupravě, není zcela pohodlný - je to „plešatý“ a klisny vypadnou.

Prostředky pro zvýšení růstu z Ardell má hodnocení 3 a vlastně negativní hodnocení. Hodnota za peníze je naprosto špatná, gel nestojí za peníze. Prodává se za cenu 500 rublů v tubě, podobně jako obal z jatečně upraveného těla s dlouhým a tlustým kartáčem. Účinek není zvláště patrný, dívky si všimnou zlepšení pouze po několika měsících, kdy už není jasné, že gel působí jako genetika nebo genetika. Není také žádná skladovatelnost na trubce, takže není jasné, kdy nástroj již nelze používat. Při styku se sliznicí a popáleninami očních víček.

Nástroj Recenze "JUST BrowGel" úžasné, a hodnocení je 4, 9. Za prvé, označují pohodlnou konzistenci a tvar uvolnění - skleněné trubice v množství 2, 3 gramy. Gel má suchou strukturu pěny, dostatečně rychle zamrzne, ale zároveň neplave ani v horkém počasí, snadno se kalí a nezanechává žádné stopy na kůži během a po nošení. No, ale ne příliš pigmentované - je téměř nemožné to přehánět.Navzdory tomu, že nástroj dokonale zaplňuje obočí, dává mu barvu, nezajišťuje vlasy vůbec - pro tento účel je lepší použít nějaký bezbarvý průhledný gel-fixer nahoře.

Gel Essence má hodnocení 3, 9 a poněkud protichůdné recenze. Dívky si všimnou, že se nedokáže vyrovnat se zlobivým obočím - krycí a fixační schopnost je spíše slabá. A on lepí své řasy, a dokonce i řasenka na vrcholu neukládá situaci. Na druhou stranu, majitelé tenké obočí říkají, že naopak, je to docela pohodlné použití, zvládá tenké a krátké vlasy. Rozhodně to není pro sobolí obočí a dlouhé řasy, ale za takovou cenu - 200 rublů - stojí za to se pokusit a rozhodnout, zda vám to vyhovuje či nikoliv.

"Fix & Care" od "Art-Vizazh" velmi populární. Každá třetí dívka v kosmetickém sáčku je on. Nástroj má průměrné hodnocení 4, 5 a velmi chvályhodné recenze. K dispozici v několika barvách - transparentní, tmavá a světle hnědá, stejně jako tradičně černá. Je třeba poznamenat, že tyto odstíny jsou naprosto přirozené a přirozené, nevypadají graficky a zároveň malovat obočí dokonale.

Světle hnědá je vhodná pro blondýnky, protože nekoroduje. Gel má pohodlné balení a kartáč, který sbírá přesně tolik peněz, kolik potřebujete. Nicméně, to nesedí úplně "nahé" obočí - po tom všem, vlasy by měly být dost, a pak se bude malovat dokonale. Nepoškozuje pokožku, ale chmýří transparentní chlupy - ano, což dodává obočí další objem. Vhodné pro použití na řasy, ale díky vynikajícímu účinku na obočí jsou zákazníci v tomto směru téměř nikdy nepoužíváni.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky