Dámské modré kalhoty

Dámské modré kalhoty

Stylové kalhoty nasycené modré barvy mohou zcela nahradit unavené džíny ve vašem každodenním šatníku. Stačí si vybrat „svůj“ styl a stín a budete překvapeni, jak snadné je vytvářet nové obrazy na základě takových kalhot. Podívejme se na to, jak to udělat, a zároveň se podíváme na to, co lze nosit s módními kalhotami královské modři.

Vlastnosti

Takový jasný kus oblečení vás určitě učiní centrem pozornosti. Před nákupem modrých kalhot se tedy musíte seznámit s některými z jejich funkcí:

Za prvé, vzhledem k tomu, že zářivě modrá sama o sobě přitahuje hodně pozornosti, je poměrně obtížné vybrat sadu, ve které budou s ní úspěšně kombinovány další barvy. Ideální volba by byla klasika: bílá, černá, šedá a béžová barva. Bílá barva dá nevinnost do modré, zelené - vyvážit luk, žlutá - učinit ji hravější a mladistvou, černou - přidat dotek formality.

Pokud vyberete jasnou barvu pro základnu luku, musíte zajistit, aby obraz nebyl přetížen. Pro doplnění obrázku modrými kalhotami mohou být dvě nebo tři barvy, více - již busty.

Klasické modely

Modré kalhoty vypadají stejně dobře v jakémkoliv stylu. Nadčasové klasiky jsou ale rovné kalhoty, zužující se mírně dolů. Tradičně, fit takových kalhotek je střední nebo mírně předražený. Klasické modely jsou kombinovány nejen s přísnými bundami a rezervovanými topy, ale také s frivolními květinovými halenkami a koženými bustery. Proto je můžete nosit kdekoli.

Populární modely

Kromě neotřesitelných klasik existují modely, které během několika týdnů dobyjí celý svět módy a pak se buď stanou součástí základního šatníku, nebo zapomenutého. Nyní na vrcholu popularity je několik stylů kalhot.

Široký

Široké kalhoty ve stylu "milenci" vypadají dobře na křehkých dívkách. Volné kalhoty rovný řez silueta narovnat a skrýt nedostatky. V závislosti na typu obrázku je můžete kombinovat s namontovanou horní nebo vzduchovou blůzou.

Úzké

Skinny skinners nejlépe zdůrazní všechny výhody štíhlých nohou a učiní váš vzhled sexy. Budou vypadat dobře s objemem top, například, s svetr z tenké vlny nebo šifónové halenky.

Zkrácené

Krátké modré kalhoty - to je jedna z nejmodernějších věcí sezóny. Kalhoty mohou být zkráceny samy o sobě, nebo jednoduše zkrátit na požadovanou délku. Takový model už nevypadá ani na oficiální luk, zvláště doplněný stylovou bundou nebo bundou.

Vypadá to velmi elegantní obchodní vzhled s krátkými kalhotami a zastrčený v košili. Boty mohou být vybírány v závislosti na situaci, zanechávajíce tenisky a baletní boty pro chůzi, a v kanceláři na přísné boty s podpatky.

Skutečné odstíny

Stejně jako styly, odstíny mohou být více či méně relevantní. Promluvme si o tom, které modré kalhoty budou v této sezóně vypadat nejštýlověji.

Černá a modrá

Omezené černé a modré kalhoty mohou zaujmout místo základních tmavých kalhot ve vašem šatníku. Vypadají neobvykleji než klasická černá, ale zároveň klidně zapadají do přísného oblečení.

Tmavě modrá

Méně klasicky vypadají a kalhoty jsou tmavě modré. Mohou být použity k vytvoření módní obchodní image. Chcete-li se zbavit pravidel trochu, ale ne překročit hranice, zvedněte lehkou blůzu, ale nahoře položte světlou bundu. Zajímavé je, že v této soupravě se objeví vrchol žlutých, korálových nebo smaragdových květů.Velmi svěží v kombinaci s modrým spodním pohledem citronem, mátou a salátovými odstíny.

Světle modrá

Světlé odstíny modrých kalhot jsou vhodné pro křehčí dívky, protože čím je barva světlejší, tím vyšší je pravděpodobnost, že vaše kalhoty budou tukové. Světle modré kalhoty budou vypadat stylově se špičkovými pastelovými odstíny. Snažte se tyto kalhoty kombinovat s lehkou košili nebo lehkým tričkem, abyste vytvořili skutečný obraz.

Světle modrá

Nejvíce extravagantní bude vypadat jasně modré kalhoty, které jsou jistě přitahují pozornost na vás. Stejné jasné a jasné barvy jsou kombinovány s nasycenou modrou.

Co nosit?

Nejtěžší je rozhodnout o tom, co přidat modré kalhoty, aby nedošlo k pokazení obrazu. Hlavním pravidlem při výběru vrcholu je, že vrchol by neměl být příliš objemný a zdůrazňovat nedostatky. Jinak to záleží na vaší představivosti.

Win-win možnosti jsou klasické košile, lehká halenka nebo tenký vlněný svetr. Pro teplejší počasí jsou vhodné všechny vrcholy, trička a dokonce i asymetrické tuniky. Aby nedošlo k zamrznutí ve večerních šatech, přineste si sako, lehký svetr nebo zkrácenou bundu.

Obrazy a luky

Když jsme přišli na to, co je vhodné kombinovat modré kalhoty, aby vypadaly stylově, podívejme se na tyto módní kombinace na příkladu několika obrázků.

První luk je vhodný pro každodenní procházky. Můžete použít modré džíny nebo hubený jako základ. Jako top vyberte chladný šedý top a oříznutou bundu s tmavším odstínem. Noste černé boty s pohodlnou patou a jako poslední dotek použijte svou oblíbenou koženou tašku se středně dlouhými úchyty.

Černá bunda a bílá košile zastrčená do kalhot vám pomohou učinit váš vzhled formálnějším. Můžete si vzít jak klasický model, tak lehčí šifonovou halenku, která vám umožní zůstat ženský a něžný i při pozorování kancelářského oblečení.

Tento obrázek je vhodný pro ty, kteří chtějí vypadat jasně, objevují se ve vašich oblíbených kalhotách na gala akci. Kombinace modrého dna a potištěného vrcholu bude vypadat odvážně a extravagantně. Vyberte si světlou halenku s květinovým vzorem, polka-dot košili nebo top se zvířecím potiskem a určitě neztratíte. Doplňte svůj stylový luk ostrými jehlovými podpatky a uchopte malou spojku jako zásuvku pro všechny vaše maličkosti žen.

Navrhované tři obrázky jsou daleko od limitu. Experimentujte, zkuste něco nového, ale nezapomeňte na základní pravidla stylu. A pak se vaše modré kalhoty budou na vás dívat stejně moderně a efektivně jako na modelech, které dobývají světové lávky!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky