Co mohu nosit tyrkysové kalhoty?

Co mohu nosit tyrkysové kalhoty?

V některých kulturách, tyrkysový je používán jako ochrana před negativní energií lidí kolem nich. Je to čistá a ušlechtilá barva. Barva dostala své jméno na počest tyrkysového drahokamu.

Barevné prvky

Jak je známo, tyrkysová barva se získá smícháním modrých a zelených barev. To je to, co určuje tak bohatou paletu barev, s níž můžete kombinovat tyrkysovou barvu. Jsou určeny tři hlavní odstíny tyrkysové: aqua, akvamarín a modrozelená (nazývá se také nazelenalá modř).

K obleku

Tyrkysové kalhoty jsou stejně vhodné pro muže i ženy. Pokud jsou kalhoty zkráceny, pak velmi účinně zastíní tmavou pokožku. Tyrkysová, jedna z mála květin, která se hodí pro všechny ženy a muže. Stačí si vybrat ten správný odstín. Ženy s tmavými vlasy by měly věnovat pozornost světlým odstínům tyrkysové. Pro světlovlasé dívky jsou vhodnější kalhoty z nasycených odstínů. Pro rudovlasé ženy módy jsou tmavě tyrkysové odstíny vynikající volbou.

Módní trendy

Tyrkysové barvy pro několik sezón v řadě drží primát mezi barvami, které návrháři nabízejí pro módy a módy.

Pro muže se v této sezóně staly módou chinos. Také dobrá stará klasika neztratila svůj význam. Mods může doplnit jejich šatní skříň v této sezóně se skutečnými širokými nebo rovnými tyrkysovými kalhotami. Plaid tyrkysové kalhoty jsou na vrcholu popularity.

Pro obchodní styl, návrháři nabízejí pro muže tyrkysové kalhoty kombinovat s bílou košili a hnědé nebo béžové boty. Kravata by měla být vybrána podle barvy boty. Klasické tyrkysové kalhoty s bílým tričkem a přehozené přes světle modrou košili vytvoří dokonalý vzhled pro příležitostný vzhled. Obecně platí, že zvolit barvu oblečení pro kalhoty v tyrkysové barvě by měly sledovat stejný vzor jako pro ženy.

Pro ženy, tyrkysové kalhoty by měly být také vybrány, stejně jako všechny ostatní kalhoty, podle typu těla. Majitelé dlouhých nohou mají zkrácené nebo zúžené kalhoty. Módní ženy s hustšími nohavicemi by měly věnovat pozornost rozšířeným, rovným kalhotám a tzv. "Banánům". Na vrcholu popularity, pro několik sezón v řadě, zúžil, ostříhané kalhoty a hubená zůstat. Novinkou sezóny se staly tyrkysové kalhoty v blízkosti mužského stylu. Velmi populární kalhoty s vysokým pasem, tzv. "Američan".

Co na sebe

Tyrkysová barva vypadá skvěle s téměř všemi barvami. Možnost win-win by byla například kombinace s bílou, černou, odstíny hnědé, šedé. Také by nemělo zapomenout na příslušenství. Tyrkysové korálky nebo náramky budou fungovat nejlépe, stříbrné doplňky budou také vypadat skvěle.

V této sezoně se kombinace kalhot z tyrkysové barvy a kobaltově modré (halenka, tričko nebo sako) stala nejjasnější a nejmodernější. Tato kombinace zjevně nebude bez povšimnutí ostatními.

Můžete nosit tyrkysové kalhoty s vrcholem stejného odstínu. Takový pevný obraz - vrchol dnešních módních obrazů.

Stylové obrázky

Rozhodněte se pro bílé světlo košile a tyrkysové hubené kalhoty pro obchodní pohled. Chcete-li dokončit obraz musíte nosit béžové boty a kabelku ve stejné barvě.

Pro příležitostný vzhled si vyberte kalhoty z jakékoliv tyrkysové barvy s bílým nebo béžovým topem. Boty si můžete vzít na malou patu.

Tyrkysové kalhoty a pastelové odstíny jsou ideální pro večerní pohled. Boty a doplňky mohou být také vybrány v tomto barevném směru.

Pro sportovní vzhled, oříznuté kalhoty a pruhovaný top jsou skvělou volbou.Boty by měly být na nízké úrovni (baletní byty, skluzy nebo tenisky).

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky