Kovový náramek

Kovový náramek

Snad nejoblíbenější šperky na ruce je kovový náramek.. Nevyžaduje zvláštní péči, snadno se kombinuje s většinou oblečení a každá žena si to může dovolit.

Modely šperků

Kovové náramky se objevily v době bronzové. Od té doby, tento druh šperků má svou historii, zůstávají v podstatě beze změny: jsou stále populární u žen, a mistři jsou stále nekonečně vymýšlet nové vzory a složitosti.

Toto příslušenství není jen pro zápěstí. Dámské modely se nosí na kotníku (takové dekorace se také nazývají „kotníky“) a na rameni - s otevřenými šaty.

Podle typu použitého materiálu lze náramky rozdělit na šperky a bijoux.

Pro kovové náramky mají vlastní klasifikaci. Jsou to:

 1. Tvrdý
 2. Měkká
 • Tvrdé nejčastěji mají podobu prstence a dobře drží tvar. Mohou být zavřeny (jsou nasazeny, protlačeny celým kartáčem) nebo otevřené (takové modely se často nazývají „závorky“), které nejsou zcela uzavřeným kroužkem. Okamžitě si nasadili zápěstí, protože mohou se trochu rozšířit. Obecně, náramky obvykle "sedí" na paži pevně dost, zatímco ty uzavřené mohou volně viset ven.

Také „tvrdé“ náramky obsahují příslušenství na závěsech (lze je upevnit a rozepnout) a pružiny (počet otáček je neomezený).

 • Měkké kovové náramky - Jedná se o řetězy různých tkaní, kluzáky (propojené korálky nebo přívěsky různých typů), tkané (např. Z tenkých řetězců) a příslušenství z kovových korálků navlečených na gumičku.

Součástí kompozitních šperků je i měkký, známý a populární Pandora, Sluneční světlo. Pointa je, že jednoduchý tenký náramek je zakoupen z kůže, stříbra nebo jiného kovu a na něm jsou zakoupeny kouzla - speciální velké korálky vyrobené z nejrůznějších materiálů - stříbro, zlato, sklo murano, smalt - Spousta možností.

Můžete si udělat dekoraci na téměř jakoukoli peněženku.

Příslušenství v rukou italské firmy Nominace také poměrně měkká - protahují se, i když mají tuhou formu. Taková ozdoba je nastavení typu, tj. při koupi náramku si kupující vybere, které vazby se v něm budou skládat. Můžete si také zakoupit základnu a poté na ní sbírat odkazy. Mnoho dívek nakupuje odkazy nebo kouzla v různých městech a zemích - ukazuje se na příslušenství, které připomíná příjemné cesty.

A samozřejmě, pro dívku, která má základ pro kompozitní dekorace, přívěsek nebo kouzlo je vždy příjemný a vítaný dárek.

Módní trendy

Dnešní trendy diktují extrémy: náramek musí být skromný nebo chytlavý. Ve sbírkách designérů bylo místo pro všechny kovové varianty: široké i úzké a drahé a velmi levné - musíte si vybrat příslušenství podle celkového obrazu.

Obecně platí, že masivní doplňky se objevily na molu v této sezóně častěji než elegantní. A není divu: mohou vizuálně snížit všechny, dokonce i plnou ruku. Hlavním pravidlem je najít šperk o 1-2 centimetry širší než zápěstí tak, aby volně visel a nezapadal do paže.

 • Široké kovové náramky (někdy nazývané „manžety“) vypadají nejlépe se skromným monofonním oblečením. Nicméně, toto je elegantní večerní verze, protože Toto příslušenství upoutá pozornost. Manžety se nejlépe nosí ne sólo, ale v kombinaci s tenkou výzdobou stejné barvy na jedné straně. Na úzkém popruhu je možné přidat široké příslušenství s hodinkami.Nosit manžety na dvě ruce současně je známkou špatného vkusu.
 • Velmi relevantní dnes "transformátor": Příslušenství, které lze nosit na paži a například na krku. Pokud to délka a provedení výrobku dovolí, můžete například během dne nosit šperky na paži a večer jej nosit jako náhrdelník nebo korálek.
 • Módní dnes je kombinace kovu a kůže. Designéři "hrají" s těmito dvěma texturami, jak se vám líbí: kovový náramek s koženými řemínky, kožená základna s kovovými vložkami, šněrováním atd. Na vrcholu popularity, grunge estetika je opět: "manžety" s cvočky a cvočky na bázi drsné kůže.
 • Zpátky v módě a etnickém. Měděný nebo mosazný náramek (přirozeně lehce načervenalý odstín) s „polořadovkou“ (například řecké motivy) pomůže vytvořit bohémský obraz. Ale úzké etno-náramky jsou vhodné k tomu, aby se luk tajemství: několik najednou, dát na jedné straně.

Může to být "hadi", doplňky s vegetativním ornamentem, se vzorem "pod peřím".

Osobní dekorace

 • Pro vyjádření individuality pomůže náramek s vložkou. Může to být kámen, který se vám líbí - drahý nebo jednoduchý, sklo, jiný kov. Hlavní věc je, že kontrastuje se základem a odpovídá stylu vašeho oblečení.
 • Jako memento pro milovaného člověka nebo pro pár, je náramek s deskou pro rytí dokonalý. Obvykle se jedná o řetěz s poměrně širokým talířem. Jsou vyrobeny ze stříbra nebo jiného kovu. Mistr rytce může vyřadit počáteční písmena nebo jiný text, který bychom chtěli mít v paměti.

Takové příslušenství není spíše dekorace, ale osobní amulet.

 • Je velmi důležité podívat se na takové šperky, které nejsou na banálním řetězci, ale na koženém (pevném nebo tkaném) popruhu. Například černý pásek - stříbrná vložka, hnědá - zlatá nebo zlatá.
 • Pro ty, kteří vědí, jak si kov sami, prodali obrobek, často z mosazi. Může to být prsten, držák, řetěz. Tento polotovar může být ozdoben rytím na celém povrchu, kameny, malbou a dalšími možnými způsoby. Domácí náramky jsou často tak luxusní, že vypadají dražší než módní šperky.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky