Zimní pánské boty Timberland

Zimní pánské boty Timberland

Stylový, pohodlný, praktický - všechny tyto nástavce pomáhají stručně popsat model zimních bot od známé značky Timberland. Je to požehnání pro milovníky praktičnosti a originality v každém detailu. Laconic vzhled boty je stejně dobré pro mladého muže a slušný člověk, to dokonale zapadá do všech obrázků. Objevující se na domácím trhu poměrně nedávno, slavné "žluté boty" rychle získal mnoho fanoušků mezi silnější sex.

Výhody a vlastnosti

Zimní boty od firmy Timberland se již dlouho stávají symbolem kvality a aktivně nosí muži po celém světě. Americká značka s dlouhou historií byla oficiálně zaregistrována v roce 1973, ale aktivní vývoj a výroba probíhaly dlouho před tímto datem. První kolekce byly navrženy pro potřeby pracovníků dřevorubců a byly robustní obuvi schopnou chránit nohy před chladem, vlhkostí a poškozením.

Brutální muži a aktivní kluci měli stylový design a rozumné představení nových nápadů. Kromě toho, že se používají jako pracovní nebo turistické vybavení, začaly se některé modely začleňovat do každodenního šatníku. Charakteristické odstíny Timberlandu jsou ideálně kombinovány s jakýmikoliv džíny, dávají celému luku mužskost a nápaditost.

Hlavní výhody a vlastnosti každé zimní dvojice Timberlands:

Absolutní vodotěsnost díky patentované technologii utěsnění švu. Jsou dodatečně impregnovány speciální silikonovou základnou, která nedovolí, aby na povrchu zůstaly nečistoty a voda.

Přítomnost značkové membrány Gore-Tex, což v kombinaci s tlakovou zkouškou podešve činí každý pár trvanlivým a praktickým.

Ion-Maska odpuzující nátěr, \ t zabraňuje vzniku skvrn, kapek nebo pruhů. Proto boty Timberland zůstanou po dlouhou dobu v perfektním stavu.

Podrážka běhounuDíky systému rýhované spojky s nerovným povrchem je snadné se pohybovat na ledu, sněhu nebo bahně.

Volba ve prospěch “Timberland” dělají mnoho osobností, filmových hvězd a sportů. Všechny kopie mají vynikající tepelnou izolaci vlny, mohou být na přírodní srsti nebo fleece. Podle hodnocení zákazníků se jedná o nejteplejší a nejpraktičtější boty pro drsnou nebo drsnou zimu.

Konstrukční prvky

Mnoho fanoušků značky najde takové boty s jedinečnou kožešinou. Stylový brutální design se po mnoho let dramaticky nezměnil. Prostě se stali čistší a méně hranaté. Charakteristické rysy - styl, připomínající pracovní roboty. Pánská prémiová řada vyniká drahými lakonickými kování a perfektně sedí na noze. Mezi kupujícími jsou nejžádanější některé klasické modely:

• 6-INCH PREMIUM WATERPROOF BOOTS se staly nejoblíbenější mezi muži všech věkových kategorií. Standardní verze oslavila společnost svou odolností proti vlhkosti, trvanlivou podešví s charakteristickým vzorem a opěrkou nohou. Kromě značky okrového odstínu je kolekce doplněna čokoládou, černou nebo neutrální barvou.

• UZEMNĚNÍ - známý model, který představuje pouze technologie a materiály šetrné k životnímu prostředí. Odolná kůže ze speciálního obvazu je doplněna kožešinovou izolací, spolehlivě chránící nohu v každém mrazu. Krajkový model je vhodný pro každodenní nošení ve velkém městě. Vypadá stylově černý semišový pár s bílým okrajem a kontrastním prošitím na Kant.

• BARSTOW WEDGE MOC SOFT TOE - stylový nový produkt z hrubě texturované kůže vyrobené ve stylu značky.Čerstvým řešením bylo mokasínové špičky bot, které z něj učinily elegantní a originální. Měkká, ale hustá podešev z polyuretanu je vhodná pro chůzi po nerovné silnici, v ní je vhodné řídit vozidlo.

• Série MINI Furry - trend mládeže ve stylu městské elegance. Nízké boty Timberland má vlnu-založené izolace, minimální počet dílů a pěkné zaoblené čáry. Béžová nebo tmavě modrá, připomínají klasické pánské boty se šněrováním v tónu.

Společnost nekončí, každoročně uvolňuje nové série, zlepšuje stávající vývoj a design. Vzhledem k jejímu vkusu a preferencím se stále více zaměřuje na mladé lidi.

Jak si vybrat

Koupit nový pár zimních bot Timberland pro muže by měl být v certifikovaných bodech, aby nedošlo k získání nekvalitní falešné kvality. Pro zajištění maximálního pohodlí a životnosti nohou je nutné věnovat pozornost některým detailům:

• Stélka by měla být vyrobena z měkkého materiálu, měla by mít tvar nohy. Výrobce je odnímatelný a poskytuje snadnou péči o boty.

• Reliéf nebo plochá podešev je spíše plastická a pružná, je snadné chodit po nerovnostech a krocích v ní. Výška je volena na základě potřeb majitele.

• Kůže nebo nubuk by měly být pečlivě vyšetřeny na nerovnoměrné barvy, skvrny nebo plešatosti. Značkový pár z Timberlandu nebude mít nepříjemný zápach.

• Při pokusu o člověka musíte věnovat pozornost přizpůsobení, pohodlí a hmotnosti boty.

Výběr originálních pánských bot od americké značky, můžete zaručit, že dostanete vysoce kvalitní boty pro zimu a chladné podnebí, které nebude v nejbližších letech neúspěšné.

Jak se starat

Příležitostná péče o módní obuv závisí na materiálu, ze kterého je vyrobena. Kůže je v každodenním životě jednodušší, i když značkové impregnace na bázi silikonu činí z semiše a nylonu praktickou. Výrobce doporučuje dodržovat několik jednoduchých pravidel:

• Nečistoty lze odstranit měkkým kartáčkem nebo hadříkem, který nepouští vlákna.

• Krajky by se měly někdy prát běžnými čisticími prostředky.

• Vyražené drážky na podešvi můžete vyčistit kartáčem s detergentem.

• Hromadu a poškození vlasu na semiši by mělo být ošetřeno gumou.

• Boty nesuší v blízkosti zdrojů tepla, baterií nebo krbů, aby nedošlo k přesušení měkké kůže.

• Pravidelně po umytí zimní obuv otírá krémy s vodou odpuzujícími komponenty.

Pokud budete opatrní, budou sloužit po dlouhou dobu, příjemně překvapující svou všestranností a praktičností.

Co na sebe

Zimní boty Timberland jsou ideální pro mnoho pánských oděvů a souprav. Zářivě žlutá barva dokonale ladí s modrými nebo modrými džíny. Stylisté doporučují zvolit semišovou nebo koženou bundu, aby odpovídala botám, aby doplnili obraz kostkované nebo prosté košile. Stylové boty jsou stejně dobré i v úchytce s klasickým hráškovým kabátem a chuligánským vzhledem s koženou bundou z mikiny pro mladé.

Boty s kožešinovým lemem mohou doplnit mužský obraz s parkem. Hnědá nebo béžová bude v harmonii s bundami nebo sakovými bundami v černé a modré barvě. Stylisté nabízejí tlumené tóny semiše, které se mají opakovat v kalhotách nebo top teplém oblečení, ředící soupravu jasným doplňkem v podobě šálu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky